Wednesday 1st April 2009


Race 1 400m M 15.44
SALLY HANSEN MDN
1 SHEEBA COLUDA M WAYNE BRADLEY
2 WINMOORE JOE M AMANDA GINN
3 RAIN GAGE M WAYNE WHITE
4 HIGHLAND RAIN M STEPHEN WADICK
5 EMJACK OSTI M AMANDA GINN
6 OUT OF CHARACTER M MICK PLAYER
7 BIDDYKEN BURN M JEFFREY HILDER
8 UFOLOGY M VICTOR ELLUL
9 BELFAST BEAUTY M BRENT JONES
10 DELUXE M GARY CHAPPELOW

Race 2 400m 5 16.04
www.ranvet.com.au HT1
1 SHE’S FAIR 5 DOMENIC TRAINO
2 MISS MARILYN 5 JOHN GRECH
3 IN AWE OF 5 DALE HALL
4 GOT THE SPIRIT 5 MELISSA GRIFFIN
5 ELITE RAVEN 5 ROBERT SHEPHERD
6 FIRST OVER 5 JOHN MUNRO
7 PRECOMI 5 GARRY COMANS
8 INCA MOUNTAIN 5 ROSE BIRRELL
9 DANDALOO COWGIRL 5 ANTHONY SWAN
10 TRUE TEDDY 5 JAMES KEARNS

Race 3 472m 5 16.24
LINMICK DISTRIBUTORS
1 BLUE HOUSE FLYER 5 BARRY ELMS
2 WHITE URN 5 STUART OGILVIE
3 BIG COOL CHEV 5 ANDREW BAYLISS
4 BOMBED OUT 5 VICKY MALCOLM
5 LORD SNOOTY 5 DAVID BROADRICK
6 DEADWOOD DOT 5 MICK PLAYER
7 MISS QUICK RAT 5 TROY UPWARD
8 WILD REGIMENT 5 BRUCE WILLARD

Race 4 472m M 16.44
tab.com.au MDN
1 NATIONAL CLASS M ROBYN GOODWIN
2 DEVIL’S LETTUCE M MITCHELL PRYCE
3 PERSUADE M MARK BELL
4 INEBRIATED M ROBERT SHEPHERD
5 COME TO ENFORCE M LESLIE SPACKMAN
6 HOW’S THE CHAMP M GRAHAM GIBBONS
7 VANE MAN M DENICE WARREN
8 PREFIGURE M GARRY COMANS
9 DEE TOWN MASSIVE M ROBERT COOPER

Race 5 472m 4/5 17.04
GIVE ME FIVE AT STUD
1 MUSKERRY BELLE 4 DANIELLE MATIC
2 TITANIUM PADDY 5 PATRICK BYRNE
3 WILD MACHINE 5 JAMES KEARNS
4 GIGI BUFFON 4 ANTONIO CHIARELLI
5 CRIPPEN 5 DAVID BROADRICK
6 JESSA SPRINGER 5 MICK PLAYER
7 LUCKY PADDY 5 PATRICK BYRNE
8 ARTHUR BEE 5 NEVILLE BROWN

Race 6 472m 5 17.24
CABRA VALE DIGGERS
1 TALL TREES 5 DAVID BROADRICK
2 MANTRA JEWEL 5 CHRISTINE OLDFIELD
3 EVIL TADMORE 5 RAYMOND MINTY
4 RIVERSIDE JOKES 5 MARK WILLIAMS
5 WOMBOSI 5 MICHAEL JENNER
6 SUB CLASS 5 ROBYN GOODWIN
7 MAJESTIC EIFFEL 5 KEITH WILMOT
8 HOT AND WILD 5 JAMES KEARNS

Race 7 515m 4/5 17.44
SPORTS FACTORY STK
1 LONELY LIVING 5 DOMENIC TRAINO
2 ZANI’S ROCKET 5 ANDREW BAYLISS
3 BOOROWA BLUE 5 GARY SHIPLEY
4 BRINJOLA’S BEST 4 BRIAN PEARCE
5 Vacant
6 MUTT LANGE 4 PAUL STUART
7 MURDER HE WROTE 5 ARROL GLYNN
8 SHAMUS O’SHAW 5 RUTH MATIC

Race 8 400m 5 18.01
CAMDEN GBOTA BRANCH HT2
1 BUTTERS 5 LACHLAN MCGUFFICKE
2 GO ELECTRICAL 5 MICK PLAYER
3 ANGUS ALLEY 5 MATTHEW MATIC
4 AWESOME LADDIE 5 AMANDA GINN
5 SHIVA’S SAFARI 5 RONALD JOHNSON
6 IRISH DAPPER 5 ANDREW DRAPIEWSKI
7 LADY BETTS 5 CHERYL BETTS
8 MONTAGU LATELY 5 ROSE BIRRELL
9 ESTAROSE 5 JOSEPH SCERRI
10 DANDALOO COWGIRL 5 ANTHONY SWAN

Race 9 400m 5 18.16
www.skychannel.com.au HT3
1 LIP SERVICE 5 JOSEPH SCERRI
2 AROORA DANCER 5 GEOFFERY CASE
3 WALKAWAY FREDDY 5 JIM COLEMAN
4 WALFORD 5 ROSE BIRRELL
5 TRUTH FAITH 5 MICK PLAYER
6 DISINTERGRATE 5 CHARLIE GATT
7 HIGHLAND BREEZE 5 STEPHEN WADICK
8 CAPTAIN MARINA 5 KENNETH LEWIS
9 MICK DUNDEE 5 CHRISTOPER BRENNEN
10 SMART PEARL 5 WARREN CARR

Race 10 400m 5 18.35
BULLI NEXT WED HT4
1 SINGER MAN 5 MITCHELL PRYCE
2 CHEEKY GIRL 5 PETER MASSA
3 FOOLISH NOTION 5 MICK PLAYER
4 IRON BARK FOREST 5 GEOFFERY CASE
5 HURRICANE CHAOS 5 ROSE BIRRELL
6 THUNDER OZZ 5 ANDREW DRAPIEWSKI
7 PENNY’S PICK 5 SHARON GREY
8 MEDIUM PACE 5 AMANDA GINN
9 SEE YA SENORITA 5 KENNETH LEWIS
10 BURNING RUBBER 5 ROSE BIRRELL