Thursday 10th April 2008


RACE 01 5TH GRADE 520M 6.44PM
HAWKINS MEDIA SOLUTIONS
F4
1 MAKE YOU HAPPY Q 5 PAUL FELGATE
2 CHIRAQUOIS 5 MICHAEL BRIANT
3 HANIFY WARRIOR 5 COLIN GRAHAM
4 SERIOUS HONDO 5 BARRY MORRIS
5 AMALFI RHYTHM Q 5 TREVOR NEWMAN
6 RHETT THE RAT Q 5 LAURA HASTIE
7 MISS SOUTHERLY Q 5 MICHAEL THRUPP
8 ULTRA CLASSY Q 5 MARK WARE
9 FLYING COUGAR Q 5 EDNA STAFFORD
10 HEZA MENAGERIE 5 JOHN REIMER

RACE 02 5TH GRADE 520M 7.05PM
BRANDONS ELECTRICAL
F4
1 HARBOUR DAWN Q 5 PAUL HENNELLY
2 TOKEN PEG 5 JOHN REIMER
3 COOL TOM Q 5 CYNTHIA SUTTLE
4 SIN CITY LEGEND 5 TOM TZOUVELIS
5 SERBIAN DIGGER Q 5 MICK MENICANIN
6 SPECIAL LEAVE Q 5 JOHN DART
7 SPELL FIRE 5 ELAINE WILLIAMSON
8 THATZ CLASSIC Q 5 PETER WILSON
9 NIGHT STORM Q 5 ROBERT ESSEX
10 KATHRYN TRICK 5 DEAN TURLEY

RACE 03 5TH GRADE 600M 7.22PM
CARTWRIGHT PROPERTY GROUP
F4 1ST LEG EXT DBL
1 SAM BEAU STANLEY Q 5 SHAYNE PARKER
2 BRALYN ANN 5 JOHN DART
3 STONE COLD SOBER Q 5 MICHAEL MENKEN
4 SUPREME BASH Q 5 JOHN EDWARDS
5 CALIFORNIAN BABE Q 5 PAUL MCILVEEN
6 ARABIAN JUJU Q 5 RICHARD NELSON
7 FANCY FEET 5 SHEREE BUCKLEY
8 LOVE OR LUST Q 5 MAUREEN CULEY
9 MISS BETTY Q 5 MAUREEN CULEY
10 CLASSY CHA CHA Q 5 NOEL MURDOCH

RACE 04 5TH GRADE 600M 7.41PM
BIG DOG PET FOODS
F4 2ND LEG EXT DBL
1 ELITE SIZE Q 5 TOM TZOUVELIS
2 NOBLE CLASS 5 GARRY GILBERT
3 FREE CHEERS Q 5 THOMAS NOBLE
4 BLACK MAZE 5 DIANE HANNON
5 XANADU’S IMAGE Q 5 LEITH MCHUGH
6 FLY CONCORD Q 5 NOEL MURDOCH
7 JETT BLACK BOB Q 5 LANCE SIMON
8 POLDAR BLACK Q 5 STEPHEN ARNOLD
9 MISS BETTY Q 5 MAUREEN CULEY
10 RADO Q 5 PHILIP LEVINE

RACE 05 (BEST 8) 600M 8.05PM
THE “A” TEAM
F4 1ST LEG QUAD
1 GEMTASTIC Q 3 PAUL FELGATE
2 HONEYSUCKLE ROSE Q 1 THOMAS NOBLE
3 VACANT
4 MISTY BEAR Q 2 BARRY DULL
5 SEMINOLE Q 3 KAYLEEN THRUPP
6 VACANT
7 KATH’S A STAR 2 GREGORY BRENNAN
8 RUBY LAVELLE 3 PAUL CAUCHI

RACE 06 4/5 GRADE 710M 8.25PM
GARRARD’S HORSE & HOUND
F4 2ND LEG QUAD 1ST LEG TBLE
1 RED BIKINI Q 5 HELEN KEEP
2 COME UP UNO 5 RENALD ATTARD
3 BIG DAD Q 5 NOEL MURDOCH
4 FAST DREAM 4 DEAN TURLEY
5 MISS DOLCETTO Q 5 PETER CALLAGHAN
6 COSTA BRAVO Q 5 TOM TZOUVELIS
7 LAHDI DAH Q 5 KAYLEEN THRUPP
8 SHEOAK MAGPIE 5 NEIL CATCHPOLE
9 CALLAGHAN Q 5 DOUGLAS ZILLMANN
10 ROWDY SHIRAZ Q 5 GRAHAM HALL

RACE 07 4TH GRADE 520M 8.44PM
WINNING EDGE
F4 3RD LEG QUAD 2ND LEG TBLE 1ST LEG DBL
1 DENESH Q 4 KEITH HOUGHTON
2 RUNYA BEACH 4 JOHN DART
3 GOTTA LOVE HIM Q 4 PAUL MCILVEEN
4 ULTRA SWIFT 4 RON BALL
5 SLEEK AND SMART Q 4 JOHN CONLON
6 GANNON Q 4 KAYLEEN THRUPP
7 SECRET BOMBER Q 4 RAYMOND BURMAN
8 RED JAZZ Q 4 SANDRA HUNT

RACE 08 (BEST 8) 520M 9.08PM
CLEM JONES TROPHY
F4 4TH LEG QUAD 3RD LEG TBLE 2ND LEG DBL
1 HONEY MIST Q 4 PATRICIA CARRINGTON
2 BUNGENDORE 1 SELENA ZAMMIT
3 OVERFLOW BREAKER 1 PAUL FELGATE
4 SUPER HORNET Q 3 RAYMOND BURMAN
5 ABUNDIA PETE Q 1 GLEN DEBNEY
6 BERELLA DIVA Q 4 RON BALL
7 ANARCHY 1 MARILYN JOHNSON
8 HI RANSOM Q 3 MICHAEL MENKEN

RACE 09 5TH GRADE 520M 9.28PM
COREY PEARCE PHOTOGRAPHY
F4
1 SPIRIT SQUAD 5 JOHN DART
2 TEJAY’S ASSASSIN Q 5 TRAVIS ELSON
3 CHEEKY PRINCE 5 TOM TZOUVELIS
4 ARABIAN FEVER 5 RICHARD NELSON
5 RUMBLE CHARM 5 STEPHEN KAVANAGH
6 MADAM SASH 5 PAUL CAUCHI
7 LAWVEK Q 5 GREG CANNON
8 REAL EXCITING 5 DEAN TURLEY
9 LILLY SHIRAZ Q 5 ANNE SOUTHEE
10 JINDIVIC Q 5 DIANE HANNON

RACE 10 5TH GRADE 520M 9.52PM
SKY CHANNEL
F4
1 AMBIT CLAIM Q 5 GREG CANNON
2 ABUNDIA BOO Q 5 ELAINE WILLIAMSON
3 IRINKA COGS 5 TOM TZOUVELIS
4 DREAMIN’ KAKADU 5 ROY DAHL
5 TIGERLOO Q 5 FRED BERTOMEU
6 KAY SIZE STATE Q 5 TROY SHARPE
7 ORIGAMI LAD 5 RAYMOND BURMAN
8 PRETTY BOY ZINN 5 DEAN TURLEY
9 INSIDE TIME Q 5 NOEL MURDOCH
10 LITTLE CHARMER Q 5 JOHN REIMER