Wednesday 1st July 2009


Race 1 395m 3.43pm
MIXED FINAL B.G.R.C. F4
1 DECISION TIME M JOHN REIMER
2 LISSINO BEAUTY M JOSEPH COTRONEO
3 JUST A LAKIE M COLIN NOWLAN
4 ANN ROSE HI M TREVOR THOMPSON
5 PURELY GOOD 5 GRAEME DUNN
6 KICKBACK MAX M ANNE SOUTHEE
7 ANOTHER ASTRA 5 JOHN REIMER
8 KILLER SPIRIT M GLENDA DART
9 TORN TO SHREDS M LOUISE INALL
10 JUST BERT M TIMOTHY BILLIN

Race 2 520m 4.00pm
NOVICE HAWKINS MEDIA SOLUTIONS F4
1 JAMAICAN DOLL N DAVID DOYLE
2 BAZ ROSE HI N TREVOR THOMPSON
3 BEAU ROAD N BERYL GREEN
4 HERITAGE DRIVE N DIANE HANNON
5 CHANEL’S BOSS N BOB GROVE
6 BRAVE UNDERCOVER N DENNIS MOORE
7 MOLLY POWER N DONNA MAY
8 FORCEFUL N RHONDA WHITE

Race 3 395m 4.20pm
NOVICE IMAGETEC F4 1ST LEG EXT DBL
1 REBEL UNDERCOVER N DENNIS MOORE
2 BEER DAY FRIDAY N DESMOND GILROY
3 STAR BUNNY N DOREEN HUDDLESTON
4 WILD CINDERS N HENRY PLUNKETT
5 MISS TIA N ELAINE KLAASSEN
6 CROSS WAYS N JOSEPH COTRONEO
7 TIZZA FLYER N GLENDA DART
8 MIX WAVE N SANDRA HUNT
9 EMI BOND N ERROL SUELL
10 SHEZA SHAZA N JOHN REIMER

Race 4 395m 4.37pm
HT 1 5TH GRADE CARTWRIGHT PROPERTY GROUP F4 2ND LEG EXT DBL
1 BLACK NARCISSUS 5 STEPHEN LENNON
2 THUNDER GLEE 5 KEITH BOAN
3 REGAL BOUND 5 FRED CROWTHER
4 KARMAZZ 5 PETER WILSON
5 ZILLIAH AMY 5 JOHN HILL
6 SILVER SHARI 5 RONALD MCCALMAN
7 BACARDI BREEZE 5 GLENDA DART
8 SUNA SURF 5 MALCOLM DAWSON
9 SHEZA SHAZA 5 JOHN REIMER
10 LISSINO SAL 5 JOSEPH COTRONEO

Race 5 520m 4.57pm
4/5 GRADE “GIVE ME FIVE” AT STUD F4 1ST LEG QUAD
1 DANCING RAHTEE 4 GEOFFREY GIBB
2 SHEZ ROSIE 5 MALCOLM DAWSON
3 DARK WHISPER 5 GARY KEEP
4 CORNELIA MARIE 5 MICHAEL MCALISTER
5 EARLY SECRET 5 GREGORY PAULL
6 BLACK PEREGRINE 4 VICKI WISENER
7 PEPPER JAK 5 DIANE HANNON
8 AZZ UNO 5 PETER WILSON
9 GEMINI TEARS 5 COLIN NOWLAN
10 SHEZ GOOD 5 GRAEME DUNN

Race 6 520m 5.22pm
5TH GRADE UNITAB F4 2ND LEG QUAD 1ST LEG TBLE
1 ANOTHER PALEFACE 5 GARY KEEP
2 JOKER’S SMILE 5 MALCOLM DAWSON
3 SUNARIAN 5 GRAEME DUNN
4 LIKE IRON MIKE 5 JOHN FALVEY
5 SPRING CHARIOT 5 JOSEPH COTRONEO
6 BALRANALD 5 DIANE HANNON
7 HERVEY BAY FLYER 5 KEVIN KEMP
8 HARPIE LADY 5 GLENDA DART
9 GEMINI TEARS 5 COLIN NOWLAN
10 SHEZ GOOD 5 GRAEME DUNN

Race 7 395m 5.42pm
HT 2 5TH GRADE CARTWRIGHT PROPERTY GROUP F4 3RD LEG QUAD 2ND LEG TBLE 1ST LEG DBL
1 ALL ABOUT STYLE 5 SANDRA HUNT
2 RYLEE’S ROAD 5 GREGORY STELLA
3 GIRL HARDY 5 CHRISTINA APAP
4 OXLEY COUNTY 5 LEE WYLIE
5 HAPPY MORAYFIELD 5 LESTER KLEINHANS
6 LUCY’S IMAGE 5 KEITH BOAN
7 MAYWYN MAYBE 5 MICHAEL MCALISTER
8 MONZA MAGIC 5 GRAEME DUNN
9 YOUTAR DAGGY 5 JOHN DART
10 EMI BOND 5 ERROL SUELL

Race 8 395m 5.57pm
HT 3 5TH GRADE CARTWRIGHT PROPERTY GROUP F4 4TH LEG QUAD 3RD LEG TBLE 2ND LEG DBL
1 TURBO CRUISE 5 MICHAEL MCALISTER
2 SURF THE REEF 5 MALCOLM DAWSON
3 NEVER SATIN 5 JULIUS PERRETT
4 BACK PAGE 5 GARY THORPE
5 RATATAT FOOL 5 ERROL SUELL
6 ANNA’S LAST 5 SERGIO LIVOTTO
7 MJALA WARRIOR 5 PATRICK LAVIS
8 EMERGENCY DASH 5 GARY KEEP
9 CALL ME BENJI 5 ROSS OGDEN
10 SHEZ GOOD 5 GRAEME DUNN

Race 9 395m 6.14pm
(BEST 8) GREG COOLEY WINES F4
1 PINK CHARACTER 1 JIM GALLAWAY
2 PAINTED LADY 3 ERROL SUELL
3 ROSSA LEE 2 RON BALL
4 LUCKY ROSE HI 3 TREVOR THOMPSON
Box5 VACANT
6 NICE WAY 2 ROBERT COOKE
7 SEXY SAL 2 RON BALL
8 CLOUD DANCER 1 ROBERT EDDIE
Race 10 395m 6.35pm
4TH GRADE THE “A” TEAM F4
1 GRAEME’S FOLLY 4 DESMOND GILROY
2 TOKEN PEG 4 JOHN REIMER
3 CIVIL RAIDER 4 PATRICK LAVIS
4 WILD SILENCE 4 MALCOLM DAWSON
Box5 VACANT
6 BILKO 4 GLENDA DART
7 IMAGINE ROGER 4 KEITH BOAN
8 ON DISPLAY 4 RONALD MCCALMAN