Thursday 10th February 2011

Greyhound Box Draw For Mandurah – Thursday 10th February 2011

Race No. 1York Stake (1)06:43PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1MASTER FINISH28357G G Hall (Thornlie)
2OCTANE GLADE63262B J Maclean (Southern River)
3PURE ZOO34827M A Stewart (Gidgegannup)
4MISTER ABILITY67885J M Thompson (Southern River)
5OH ROSIE62778M A Morrone (Southern River)
6FLUID DRIVE46558P Worthington (Nambeelup)
7AMAKI PACIFIC15664P J Worthington (Nambeelup)
8GEMOLICIOUS68387B Cook (Southern River)
9WEST ON TRACY73874G G Hall (Thornlie)
10JOCKEY NEEDED52875S A Beard (Nambeelup Park)
Race No. 2York Stake (2)06:59PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1GORGEOUS SPEED56776P Marotta (Middle Swan)
2SWEET SUZANNE68333B Cook (Southern River)
3METRO STATION75345K Harding (Southern River)
4OLD GUYS RULE77786G G Hall (Thornlie)
5HERE COMES TEDDY62677P Worthington (Nambeelup)
6COCCOLICIOUS83445B Cook (Southern River)
7ANNMALA RUMOR67888J M Thompson (Southern River)
8SWEET ROMANCE38532S A Lee (Barragup)
9OUR GINJA NINJA64764D A Coldstream (Nambeelup)
10PERSONALITY PLUS76876G G Hall (Thornlie)
Race No. 3Clackline Stake07:16PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1DEACON BRODIE114D R Starkie (Casuarina)
2SWIFT MANDAGERY47546B W Thompson (Nambeelup)
3BOMBER44135L M Isaac (Harrisdale)
4MODERN WARFARE112L M Isaac (Harrisdale)
5SWEATING BULLETS141D S Rowe (Nambeelup)
6PIANO MAN31413G B Berry (Stake Hill)
7SUGAR TOOTH66776P Marotta (Middle Swan)
8HOMICIDAL HAVOC25366L M Isaac (Harrisdale)
9SPARTAN TIGER57767B J Maclean (Southern River)
10ANNMALA SPIRIT78667P Worthington (Nambeelup)
Race No. 4Holiday Coast Series (302) (1)07:33PM (WAtime)
Open event over 302 Metres at Mandurah Of $1,210 Prizemoney.
1st: $700 2nd: $200 3rd: $100 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1COCO JOE27322B Cook (Southern River)
2MR. MILLER12766P R Sutherland (North Yunderup)
3SHIRALLEE CARBON31714K J Foxton (Oakford)
4SPARKY TERRA12412S A Beard (Nambeelup Park)
5RUN THE GAUNTLET57331P S Harvey (Nambeelup)
6LIL DANI86577M A Morrone (Southern River)
7HEART’S ENFORCER32368S A Lee (Barragup)
8MISTER BANNER23447B K Yates (Forrestdale)
9REGENT MERLIN46775N G Maclean (Huntingdale)
10POWER BAN67353D A Coldstream (Nambeelup)
Race No. 5Mixed Stake 4/5 (405)07:49PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1CHUCKA KEEPING16716M S Rees (Byford)
2WACKY PETER57656S A Beard (Nambeelup Park)
3MOBILE BULLET47685K J Foxton (Oakford)
4AMBER’S MISS56657B J Maclean (Southern River)
5GO WILD SOPHIE36441G W V Diemen (Munster)
6OLIVIA’S ASSET11812B W Thompson (Nambeelup)
7IRELAND LAD35767B J Maclean (Southern River)
8EMERALD MIST67766B Cook (Southern River)
9HARD COPY47454P Worthington (Nambeelup)
10YAKUZA ASSASSIN43666P Worthington (Nambeelup)
Race No. 6Burwood Stake (1)08:05PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1ZELDA MONELLI22134D C Hobby (Nambeelup)
2SNOW BULLET24132M S Rees (Byford)
3DALE’S FORCE12722N J Iwanyk (Nambeelup)
4DOWNTOWN DIXIE211L M Isaac (Harrisdale)
5BLUE HALEN64788J M Thompson (Southern River)
6WALTZING WITCH78646L A Hodgson (Nambeelup)
7WHERE’S WINNIE31647L M Isaac (Harrisdale)
8PRIME MOVER15468G W V Diemen (Munster)
9OCTANE BOLT55668B J Maclean (Southern River)
10GOOD COOL DADDY75664B W Thompson (Nambeelup)
Race No. 7Holiday Coast Series (302) (2)08:20PM (WAtime)
Open event over 302 Metres at Mandurah Of $1,210 Prizemoney.
1st: $700 2nd: $200 3rd: $100 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1JAY JAY’S FLAMEP7688L M Isaac (Harrisdale)
2MICKA LEE74483G R Horne (Nambeelup)
3MISS JAGZ65648B K Yates (Forrestdale)
4SOOKY PUSS38121E Crudeli (Nambeelup Park)
5ZOE’S LASS13377G B Berry (Stake Hill)
6PURE MACS71458B J Maclean (Southern River)
7OH TEE CEE84724D A Coldstream (Nambeelup)
8WALLSTREET ANGEL76645M A Morrone (Southern River)
9REGENT MERLIN46775N G Maclean (Huntingdale)
10GALBA FLASH58778B K Yates (Forrestdale)
Race No. 8Burwood Stake (2)08:40PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1LISA’S LEGACY27464W A Skipper (Gosnells)
2NELLA MARCELLA72817G B Berry (Stake Hill)
3STARSTRUCK16843J A Wilson (Forrestdale)
4TARANGAU66378J M Thompson (Southern River)
5MR. FOLEY21486L M Isaac (Harrisdale)
6MIDNIGHT MATILDA76588M A Morrone (Southern River)
7ZOCTANE63784B J Maclean (Southern River)
8LATINO WAY48433K Harding (Southern River)
9MOST FURIOUS58657G G Hall (Thornlie)
10RICH AND CLASSY62575B W Thompson (Nambeelup)
Race No. 9Holiday Coast Series (302) (3)08:57PM (WAtime)
Open event over 302 Metres at Mandurah Of $1,210 Prizemoney.
1st: $700 2nd: $200 3rd: $100 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1KRACKENATOR18215D A Coldstream (Nambeelup)
2SHAKE RATTLE16155B W Thompson (Nambeelup)
3SEE THE STARS37647B K Yates (Forrestdale)
4DESPERADO85146P S Harvey (Nambeelup)
5CHRYSLER BALE77625G G Hall (Thornlie)
6BEK’S FLAME83356L M Isaac (Harrisdale)
7ABSOLUTE MORAL65765E Crudeli (Nambeelup Park)
8TOPLINE TIGER77747M A Morrone (Southern River)
9HIT YOUR HEAD48677M A Morrone (Southern River)
10SUPREME GARSON44176G B Berry (Stake Hill)
Race No. 10Burwood Stake (3)09:15PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1HAVAGO MENACE82825L M Isaac (Harrisdale)
2DOUBLE ENN37488J M Thompson (Southern River)
3TIKKABILLA86774M J Beamish (Southern River)
4BUB LOW64747P Marotta (Middle Swan)
5STEADFAST MAX66777B K Yates (Forrestdale)
6NED THE BARBER45543B W Thompson (Nambeelup)
7BLACK SNIPPER67155L M Isaac (Harrisdale)
8HAIL FORCE36221N J Iwanyk (Nambeelup)
9JOCKEY NEEDED52875S A Beard (Nambeelup Park)
10ELITE JACK43656M A Morrone (Southern River)
Race No. 11Holiday Coast Series (302) (4)09:32PM (WAtime)
Open event over 302 Metres at Mandurah Of $1,210 Prizemoney.
1st: $700 2nd: $200 3rd: $100 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1FLYING KANGA73483B Cook (Southern River)
2DAINTREE TEDDY84765J A Wilson (Forrestdale)
3SHREK’S PRINCESS62341K J Foxton (Oakford)
4UNMAGICAL26411G W V Diemen (Munster)
5JACK WILDS45278D R Starkie (Casuarina)
6MY CAMIRA73131S A Lee (Barragup)
7WHITNEY BOMBER28111L M Isaac (Harrisdale)
8GOIN’ OKEE26453J B Fleming (Harrisdale)
9GALBA FLASH58778B K Yates (Forrestdale)
10HIT YOUR HEAD48677M A Morrone (Southern River)
Race No. 12Beverley Stake09:47PM (WAtime)
Grade 4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1EMMA BITES44622M A Morrone (Southern River)
2CHODA TEQUILA73367W Rose (Nambeelup)
3ONCE TEE17862D A Coldstream (Nambeelup)
4ON A ROLL36514P S Harvey (Nambeelup)
5LEDARO HOLLY21421B Cook (Southern River)
6DADDY BE GOOD66332L M Isaac (Harrisdale)
7MISS GUCCI76177P S Harvey (Nambeelup)
8INSURGENT56736K Harding (Southern River)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
Race No. 13Mixed Stake 4/5 (302)10:05PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1PARIS FREEWAY54324K Harding (Southern River)
2BENNY HUGO53644W Rose (Nambeelup)
3BLITZ HAVOC38884B J Mclean (St Davids Estate)
4BLOW THE SAFE84746D A Coldstream (Nambeelup)
5ADS44747K Harding (Southern River)
6DESIGNED FORCE32887B J Maclean (Southern River)
7DADDY CAN RUN35223D S Rowe (Nambeelup)
8PATCHY17555W Rose (Nambeelup)
9SHADOW RUN57544G G Hall (Thornlie)
10BENT BLACK63475P R Sutherland (North Yunderup)