Thursday 12th January 2012

Greyhound Box Draw For – Thursday 12th January 2012

Race No. 1Free Entry Thursday06:34PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1HI BEAMER37767NBTM J Beamish (Southern River)
2ROCKET BURNER7435217.24J A Wilson (Forrestdale)
3SHUFFLIN’53665NBTM A Morrone (Southern River)
4BRUISER’S LEGACY68525NBTR L Clarke (Southern River)
5NEW YORK HUSTLE55643NBTM A Morrone (Southern River)
6TIP YOUR HAT53217NBTB Cook (Southern River)
7MARCHI LEE3221317.32K J Foxton (Oakford)
8PATCHY5873417.47W Rose (Nambeelup)
9HERE COMES ROSIE48647NBTG G Hall (Thornlie)
10MAC GUNDI8546517.33J M Thompson (Southern River)
Race No. 2A1 Salvage & Hardware06:51PM (WAtime)
Grade 4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,105 Prizemoney.
1st: $630 2nd: $175 3rd: $90 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1GOLD QUAGMIRE2445117.52M A Morrone (Southern River)
2SICILIAN WAVE46437NBTM A Morrone (Southern River)
3ZELDA MONELLI86853NBTM A Morrone (Southern River)
4CHODA TEQUILA6177217.33W Rose (Nambeelup)
5FAIRY JET2121117.12B Cook (Southern River)
6ZOE’S LASS78755NBTG B Berry (Nambeelup Park)
7JULIE VERMILION7782117.31W Rose (Nambeelup)
8MR. FOLEY1656617.37P Worthington (Nambeelup)
9LITTLE SHIRAZ25554FSTDJ N Paikos (Tuart Hill)
10CADEL58766NBTJ M Thompson (Southern River)
Race No. 3$27 Thursday Buffet07:07PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,105 Prizemoney.
1st: $630 2nd: $175 3rd: $90 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1WEST ON TRACY7526623.34G G Hall (Thornlie)
2DYNAMIC CATCH1821522.80S B Withers (Cardup)
3BOOM GASPAR35326NBTB I Smithson (Byford)
4STATE HONOUR56568NBTM A Stewart (Gidgegannup)
5COOL ACES11122.92B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
6ROMAN NOSE8583522.93J M Thompson (Southern River)
7HAILAN SHINE1512522.94B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
8ASTON CLAYTON85887NBTS A Beard (Nambeelup Park)
9TIDAL MOON6777422.73G E Ellis (Southern River)
10CHASING THIEVES2864722.68E Crudeli (Nambeelup Park)
Race No. 4Silver Sands Resort07:28PM (WAtime)
Open event over 302 Metres at Mandurah Of $1,265 Prizemoney.
1st: $740 2nd: $205 3rd: $110 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1ZOO KITA74512NBTM A Stewart (Gidgegannup)
2GREEN FLAME4858217.25L M Isaac (Harrisdale)
3BANK ON DOOM48463NBTS B Withers (Cardup)
4AMAKI PACIFIC6464517.24P J Worthington (Nambeelup)
5BROTHER UNO5156717.18D A Coldstream (Nambeelup)
6TOP 6877117.20G G Hall (Thornlie)
7DREAM MASTER7411317.09L M Isaac (Harrisdale)
8AT THE BOWZER4775817.10B Cook (Southern River)
9WEST ON NODDY15468FSTDC M Bennett (Southern River)
10COCO JOE4867516.92B Cook (Southern River)
Race No. 5Mandurah Mail07:43PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,105 Prizemoney.
1st: $630 2nd: $175 3rd: $90 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1CRYSTAL FLUTE35237NBTM A Stewart (Gidgegannup)
2TYPICAL BLONDE2873228.43D R Starkie (Casuarina)
3NAMES MAGIC35784FSTDG E Ellis (Southern River)
4LIGHT SABRE82474FSTDS L Kavanagh (Nambeelup)
5BELLE SPECIAL28163NBTW A Skipper (Gosnells)
6LITTLE BIT LATE51686NBTB W Thompson (Nambeelup Mandurah)
7SILVERTON4561628.11B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
8CHRISSIE CON8225128.02D R Starkie (Casuarina)
9STRATEGIC 35654NBTT M Williams (Nambeelup)
10NED THE BARBER68787NBTG G Hall (Thornlie)
Race No. 6Prime Trophies08:02PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1MOST SHOCKING2553222.93G G Hall (Thornlie)
2SMUDGE PROOF5433523.04J M Thompson (Southern River)
3NIFTY NIN6387723.38G W Batty (Bellevue)
4WEBBY’S PRINCESS7437623.27A J Donohoe (Nambeelup)
5ASTOUNDING2514223.18M J Beamish (Southern River)
6VILLAS BOAS4471322.95J F Carmody (Banjup)
7MARIE MONELLI7445122.64S L Kavanagh (Nambeelup)
8LOLLY COOLER1FSHL M Isaac (Harrisdale)
9I’M GOIN’8787623.27J B Fleming (Harrisdale)
10GENUINE RELTUB87777NBTC M Bennett (Southern River)
Race No. 7Mandurah Stockfeeds08:17PM (WAtime)
Open event over 302 Metres at Mandurah Of $1,265 Prizemoney.
1st: $740 2nd: $205 3rd: $110 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1BEK’S FLAME3343417.36L M Isaac (Harrisdale)
2HEWAHE3238717.18M J Beamish (Southern River)
3BACK IT JACK64268FSTDL M Isaac (Harrisdale)
4NURSE TRINA3124417.05B Cook (Southern River)
5LEDARO HOLLY2232117.09B Cook (Southern River)
6PLUTO POWER51865FSTDJ N Paikos (Tuart Hill)
7KRIDON BROJO4511717.00M J Julien (Stoneville)
8FOXED6662817.25K J Foxton (Oakford)
9TIGER HAWK5873717.20D A Coldstream (Nambeelup)
10HE’S GONE LOCO3345417.26P Worthington (Nambeelup)
Race No. 8Toledo Trailers08:37PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1SPICEY EBONY5772728.32D R Starkie (Casuarina)
2RUMBA RHYTHM57534NBTJ H Rennick (Barragup)
3HALLPACK JIMMY3313NBTD C Hobby (Nambeelup)
4JULIAN’S GIRL56675NBTS A Beard (Nambeelup Park)
5VELOCITY SPIRIT62128.24M J Beamish (Southern River)
6INCREDIBLE STORM1752727.95F R Farrell (Harvey)
7NIKA LILLY ROSE6582128.42D A Coldstream (Nambeelup)
8SMOOTH RHYTHM36715NBTJ B Righetti (Coolup)
9MYSTICAL BEAUTY7154428.33E Crudeli (Nambeelup Park)
10WYNBURN DELTA44464FSTDM A Morrone (Southern River)
Race No. 9Essential Refrigeration Services08:57PM (WAtime)
Open event over 302 Metres at Mandurah Of $1,265 Prizemoney.
1st: $740 2nd: $205 3rd: $110 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1SECRET IMAGE1717717.02K J Foxton (Oakford)
2IN BRIEF4464317.17M J Beamish (Southern River)
3SKYE 36137NBTD R Starkie (Casuarina)
4CHEEKY CYCLONE4417817.04B Cook (Southern River)
5JAY JAY’S FLAME6656516.97L M Isaac (Harrisdale)
6GOIN’ TRIPPIN’1313716.91J B Fleming (Harrisdale)
7FLOWCHART3181117.17J A Wilson (Forrestdale)
8SULLY’S CATCH3616717.19S B Withers (Cardup)
9SHAKE RATTLE2835417.21B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
10DEFECTOR51678NBTB Cook (Southern River)
Race No. 10Mandurah Indoor Sportz09:12PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1FOXY ROMEO1743722.89D A Coldstream (Nambeelup)
2BLUE LACHLAN51422.89M J Beamish (Southern River)
3NOVEMBER CHIEF76656NBTP Worthington (Nambeelup)
4FOSSICK1216423.09D N Neilsen (Halls Head)
5GUNDI’S GHOST47565NBTJ M Thompson (Southern River)
6STONEHORSE2222122.91J F Carmody (Banjup)
7MID TOWN MAULER3271622.95R L Clarke (Southern River)
8SHAMROCK CRUISE66766NBTM A Morrone (Southern River)
9COOLABAR BABE5446822.95P R Sutherland ( Yunderup)
10NADINE DREAM7387623.18G W Batty (Bellevue)
Race No. 11Skyracing.tv09:32PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1SPOT THE RHYTHM2672123.06J H Rennick (Barragup)
2ZINTASTIC2636623.44P Worthington (Nambeelup)
3ELITE BOBBIE6338823.19G W V Diemen (Munster)
4ANGELEE’S TIGER5334323.00L M Isaac (Harrisdale)
5TEGU8367223.09M J Beamish (Southern River)
6DRILLA6663423.07J M Thompson (Southern River)
7DOLLSTAN FIVE461223.16S L Richards (Wanneroo)
8GOIN’ CRAZY8634723.36J B Fleming (Harrisdale)
9UNO ENFORCER4366623.22M A Morrone (Southern River)
10MISS JULIET31476NBTJ F Carmody (Banjup)
Race No. 1209:52PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1PRETTY MUCH GOLD33587FSTDJ M Thompson (Southern River)
2NIGHTLY ASSASSIN7647317.38M A Morrone (Southern River)
3AT THE MOMENT54742NBTR L Clarke (Southern River)
4GALBA ROBYN5846617.50E Crudeli (Nambeelup Park)
5WARAWARRUP LAD25844NBTW Rose (Nambeelup)
6LADY CONTENDER4347317.37B Cook (Southern River)
7GOIN’ LOOPY1816117.45J B Fleming (Harrisdale)
8MAZ’S MAGIC2154117.35K J Foxton (Oakford)
9BUB LOW56647NBTP Marotta (Middle Swan)
10HUFFINATOR7445717.25D A Coldstream (Nambeelup)
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments