Thursday 20th September 2012

Greyhound Box Draw For Mandurah – Thursday 20th September 2012

Race No. 1$27 Thursday Buffet06:37PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1SURFING GLEN67688FSTDM J Beamish (Southern River)
2CHIEF DRAMA8212317.53B M Mcpherson (Southern River)
3MORELAND REDDY78377NBTJ Jovanovic (Serpentine)
4SICILIAN WAVE6425617.25M A Morrone (Southern River)
5JAKE’S HOUSE84352NBTM A Morrone (Southern River)
6LIVY LUCY45186NBTD P Brown (Gidgegannup)
7MR. FOLEY4327517.37P Worthington (Nambeelup)
8SUDOKU ROCKET18523NBTM A Morrone (Southern River)
9DOLLSTAN CHARM77777FSTDF Maller (Southern River)
10GALE MONELLI73654NBTB J Maclean (Southern River)
Race No. 2Silver Sands Resort06:54PM (WAtime)
Mixed 3/4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,495 Prizemoney.
1st: $850 2nd: $240 3rd: $125 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1WEST COAST61884NBTB W Thompson (Nambeelup Mandurah)
2RICO MONELLI1113716.94B J Maclean (Southern River)
3SWAMP THING7146817.08B M Mcpherson (Southern River)
4COME IN SPANNER4388217.55D S Rowe (Nambeelup)
5CRAZY CHICKY3646217.21E Crudeli (Nambeelup Park)
6SUDOKU JET13842FSTDM A Morrone (Southern River)
7OCTILLY GIRL7824417.30B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
8OUTA QUESTIONS7846317.17M A Morrone (Southern River)
9BARACKO TUX1656217.29D A Coldstream (Nambeelup)
10SWIFT PEDRO1627517.40B J Maclean (Southern River)
Race No. 3Essential Refrigeration Services07:13PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1COSMIC STEEL1848323.14J B Righetti (Coolup)
2MAISY4844223.19F Maller (Southern River)
3MERRY RHYTHM22313NBTT R Bolton (Busselton)
4SOL’S SISTER7411723.61G G Hall (Thornlie)
5PAMELA MONELLI32511FSHD C Hobby (Nambeelup)
6DEBBIE MONELLI4142123.41J M Jeffries (Stake Hill)
7PLATINUM ROADIE2188123.36C M Bennett (Southern River)
8SMUDGE PROOF5445123.04J M Thompson (Southern River)
9PARIS VALENTINO55668FSHL J Britton (Nambeelup)
10CUDDLEPOT7743623.78G E Ellis (Southern River)
Race No. 4Brookton Hounds07:29PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1ASTON CLAYTON87778NBTS A Beard (Nambeelup Park)
2GINGER WHINGER13227NBTE A Campana (Canningvale)
3EAGLE CHICKY2668827.91K N Mclennan (Barragup)
4MARLILY7765628.58S A Beard (Nambeelup Park)
5RITCHIE RICH1113FSHD C Hobby (Nambeelup)
6ANTI CORROSION46271FSTDM A Morrone (Southern River)
7RAPLEY MAGIC4355527.97J A Wilson (Forrestdale)
8ADRIATIC QUEEN28142NBTL J Britton (Nambeelup)
9PAINT DA FENCE5765828.20J A Waters (Nambeelup)
10FLYING BELUGA53476NBTD A Coldstream (Nambeelup)
Race No. 5Prime Trophies07:46PM (WAtime)
FFA event over 405 Metres at Mandurah Of $1,640 Prizemoney.
1st: $950 2nd: $270 3rd: $140 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1HAILAN SHINE1254822.94B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
2NO MORE DRAMA8873322.92B M Mcpherson (Southern River)
3ROCK THE NIGHT1735522.73M A Stewart (Gidgegannup)
4MRS GRIFF53347NBTK J Foxton (Wellard)
5SPARTAN81783NBTP A Gough (Lower Chittering)
6BUCKLE UP TYLER5258522.62B J Maclean (Southern River)
7BELLE SPECIAL4362422.59W A Skipper (Barragup)
8KIM SPECIAL8688722.61W A Skipper (Barragup)
9FOXY ROMEO2127722.89D A Coldstream (Nambeelup)
10*** NO RESERVE ***
Race No. 6A1 Salvage & Hardware08:04PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,425 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $225 3rd: $120 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1FREE TO ENTER7521722.91W Mcnally (Bouvard)
2BOWLER’S FANCY8241123.07S A Beard (Nambeelup Park)
3TERRA ROCKA4271223.04E A Campana (Canningvale)
4WEST ON EDDIE6584322.77P Worthington (Nambeelup)
5STANGA KRUZE4477422.83J P Marley (Collie)
6DALLAS MONELLI2116622.93D C Hobby (Nambeelup)
7DYNAMIK PLANET6386722.70J A Wilson (Forrestdale)
8GLEN ABBEY CHILL6787722.97P Worthington (Nambeelup)
9MOVING CRUSADER3663423.25D S Rowe (Nambeelup)
10WEST ON ANGIE7424523.00G G Hall (Thornlie)
Race No. 7Mandurah Mail08:22PM (WAtime)
FFA event over 302 Metres at Mandurah Of $1,640 Prizemoney.
1st: $950 2nd: $270 3rd: $140 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1MAZ’S MAGIC2178417.35B J Maclean (Southern River)
2MIRA’S HOUSE4121517.39M A Morrone (Southern River)
3COOL AZZ SHIRAZ1453217.09E A Campana (Canningvale)
4RUSTY NAILS58556NBTK J Foxton (Wellard)
5WANDY CARLA2281117.51G G Hall (Thornlie)
6BUGZEE SHADOW8332717.11I E Bunny (Barragup)
7SECRET IMAGE5111816.99K J Foxton (Wellard)
8SULLY’S CATCH1567517.19M A Morrone (Southern River)
9NURSE TRINA3437617.05B J Maclean (Southern River)
10RETRO NIGHT2661817.22P Worthington (Nambeelup)
Race No. 8Bring Your Team Along08:37PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,425 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $225 3rd: $120 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1DON’T LOOK DOWN3411227.68E A Campana (Canningvale)
2ZOO KITA33727NBTM A Stewart (Gidgegannup)
3MATTY’S GIRL75468NBTS A Beard (Nambeelup Park)
4TWO EYE CEE8784527.88P Worthington (Nambeelup)
5SILVER PILLOW8364828.16S A Beard (Nambeelup Park)
6MORE EXPECTED1733128.01C M Bennett (Southern River)
7HEAR NO RHYTHM2232528.23I T Wynn (Wellard)
8CHUBBY CHECKER2638428.41G R King (Martin)
9HEARTACHES34854NBTJ Jovanovic (Serpentine)
10SUGAR CRUMBLE35564NBTK N Mclennan (Barragup)
Race No. 9Book Now For Melbourne Cup08:57PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1LILLY RELTUB1474823.35G E Ellis (Southern River)
2VELOCITY BLITZ5852123.13M J Beamish (Southern River)
3GLEE4342422.89M A Morrone (Southern River)
4WEST ON ZUESS5121FSHL J Britton (Nambeelup)
5FLYING DEEJAY218722.96J Jovanovic (Serpentine)
6DIAMOND SIYAN22282NBTL J Rees (Byford)
7UNRESTRAINED11223.16H P Spykers (Wundowie)
8ROO BOY7867623.20S A Beard (Nambeelup Park)
9BUFF HEAD66284NBTH J Carter (Boddington)
10TRIPLE MUS86726NBTJ A Wilson (Forrestdale)
Race No. 10Get A Group Going09:17PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1TYPE BEE7111323.27C M Bennett (Southern River)
2LUKAHS LUCK4717823.64P Worthington (Nambeelup)
3FLYING COOL6636322.89H J Carter (Boddington)
4RED PEACH81774NBTW Rose (Nambeelup)
5PLATINUM DUCHESS2741623.36G G Hall (Thornlie)
6NIFTY MAC2423123.49S A Beard (Nambeelup Park)
7DESERT SPARK31261FSHL J Britton (Nambeelup)
8SECRET INTERLUDE7735123.38L J Rees (Byford)
9TORQUE ALOT1366623.34G E Ellis (Southern River)
10DEL BOY6557723.16A I Simpson (Serpentine)
Race No. 11Skyracing Tv09:37PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1FLAMING MAD12382NBTJ B Righetti (Coolup)
2ROMAN NOSE35874NBTJ M Thompson (Southern River)
3NEWSPAPER MOMMA6533617.55M A Morrone (Southern River)
4WEST ON DIAMOND7455217.33R Terrington (Port Kennedy)
5HILLVIEW JAXON62837NBTM A Morrone (Southern River)
6CHARLOTTE’S PICK57634NBTD P Brown (Gidgegannup)
7MAD MAG4746317.74M A Morrone (Southern River)
8ICE MELTDOWN6827817.55T M Williams (Nambeelup)
9NEW YORK HUSTLE48876NBTM A Morrone (Southern River)
10AMAKI PACIFIC7345817.24P J Worthington (Nambeelup)
Race No. 12Greyhoundsaspets.com.au09:57PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,425 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $225 3rd: $120 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1COOL FLY7521117.31H J Carter (Boddington)
2WILD SORROW6662117.38J A Wilson (Forrestdale)
3SKY SHADOW4344317.57J M Thompson (Southern River)
4SERGEANT SANTA21141FSTDG R King (Martin)
5RAP ABOUT2344517.15K N Mclennan (Barragup)
6COOL ACES2767117.36B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
7GIZMO RACER3454817.28B M Mcpherson (Southern River)
8CRAFTY LESLEY45327FSTDE Crudeli (Nambeelup Park)
9LUDICROUS SPEED6846417.32M A Morrone (Southern River)
10SHAN’S KAOS2445417.38D P Brown (Gidgegannup)