Tuesday 1st February 2011

Greyhound Box Draw For Mandurah – Tuesday 1st February 2011

Race No. 1Maiden Series (405) (1)06:08PM (WAtime)
Maiden Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,740 Prizemoney.
1st: $950 2nd: $270 3rd: $135 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1LOLLA PALOOZA2M J Beamish (Southern River)
2BROTHER RUBY64233B J Abercrombie (Banjup)
3WHITE UNICORN27T J Gummow (Martin)
4JAMBO JIM67743K Jovanovic (Myalup)
5TWO JAYS CHARM47J A Millsteed (Dawesville)
6PLACID ASSASSIN62D C Lees (Nambeelup)
7SPIRIT OF MARY46327D R Starkie (Casuarina)
8AGENT DONNA52457B W Thompson (Nambeelup)
9EBIT RISING48886D C Lees (Nambeelup)
10PILBARA LASS52884B M Mcpherson (Southern River)
Race No. 2Maiden Series (405) (2)06:29PM (WAtime)
Maiden Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,740 Prizemoney.
1st: $950 2nd: $270 3rd: $135 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1SCRAP METAL48P J Worthington (Nambeelup)
2FLEE THE AREA45422B J Maclean (Southern River)
3DOWN TOWN MAULER18L M Isaac (Harrisdale)
4I’M GOIN’36316J B Fleming (Harrisdale)
5FOXED175D R Starkie (Casuarina)
6TRUE BLUE DRAMA5278B M Mcpherson (Southern River)
7WEBBY’S PRINCESS72272A J Donohoe (Mandurah)
8AKAY FORTY SEVEN53226D C Lees (Nambeelup)
9SHAZZLE MONELLI12857D C Hobby (Nambeelup)
10CLASSY CASEY38886D C Lees (Nambeelup)
Race No. 3Miami Stake06:52PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,065 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $335 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1SPIRIT A MARCO15446B W Thompson (Nambeelup)
2DEBLEESAN86317H J Carter (Boddington)
3WILD SPEED78847K J Foxton (Oakford)
4GOOD ODDS JACKY31114E A Campana (Canningvale)
5PNEUMONIA ALLEY21876D S Rowe (Nambeelup)
6DARK HARD EARTH62481D A Coldstream (Nambeelup)
7MISS GUCCI17617P S Harvey (Nambeelup)
8ISLE OF CAPRI67743L A Hodgson (Nambeelup)
9NURSE TRINA21485P S Harvey (Nambeelup)
10HE’S GONE LOCO11642L M Isaac (Harrisdale)
Race No. 4Maiden Stake (490)07:08PM (WAtime)
Maiden event over 490 Metres at Mandurah Of $1,740 Prizemoney.
1st: $950 2nd: $270 3rd: $135 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1YOUR CALL62736L J Britton (Nambeelup)
2LEVER62232D A Coldstream (Nambeelup)
3TRIXIE THE PIXIE45227P S Harvey (Nambeelup)
4MAD LINDY57613J D Edwards (Southern River)
5SWEATING BULLETS14D S Rowe (Nambeelup)
6LANO LADY76184D C Lees (Nambeelup)
7TRICKY TEST46578F Roberts (Huntingdale)
8TRUSTY SIDEKICK24452R M Valenti (Barragup)
9CLASSY CASEY38886D C Lees (Nambeelup)
10TAHITIAN TIGER45457M J Julien (Stoneville)
Race No. 5Peel Stake (1)07:29PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1GINGIN AND DRY11821J E Iwanyk (Nambeelup)
2DANGEROUS THRILL53536L M Isaac (Harrisdale)
3STACKY’S STRIKES18177G W V Diemen (Munster)
4ZOO KITA22371H J Carter (Boddington)
5FIRST SERGEANT66463M J Beamish (Southern River)
6LOCKHART MONELLI23225B J Maclean (Southern River)
7TARANGAU56637J M Thompson (Southern River)
8MISS CLASS31271A K Mclaren (Nambeelup)
9CASHPAN BUGZEE54468I E Bunny (Barragup)
10ENDEAVOURS GIRL85568L S Celenza (Girrawheen)
Race No. 6Peel Stake (2)07:46PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1WHICH CLASS12431A K Mclaren (Nambeelup)
2RICH AND CLASSY66257B W Thompson (Nambeelup)
3HANNAH RHODE35443K Jovanovic (Myalup)
4ALL NIGHT DWIGHT56357L M Isaac (Harrisdale)
5VALERIUS55733T M Williams (Nambeelup)
6FIRST RENDITION11127H J Carter (Boddington)
7GINGIN ON ROCKS21212J E Iwanyk (Nambeelup)
8KALAMBI TIGER66533I E Bunny (Barragup)
9HARVESTER33545J M Thompson (Southern River)
10GO WILD SOPHIE33644G W V Diemen (Munster)
Race No. 7Peel Stake (3)08:05PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1SILENT TEARS76834S B Withers (Cardup)
2GEORDIE MONELLI76888A F Gray (Forrestdale)
3KING OF POP83416L M Isaac (Harrisdale)
4WEST ON TRACY87387G G Hall (Thornlie)
5SLATER TIME35724L M Isaac (Harrisdale)
6KNIGHTY16522B M Mcpherson (Southern River)
7HOME BY MIDNIGHT43212D A Coldstream (Nambeelup)
8TERMINATOR GUNN33112J J Gunning (Southern River)
9HIGHLY REGARDED88766B W Thompson (Nambeelup)
10JAIL TIME45586P Worthington (Nambeelup)
Race No. 8Kanyana Stake08:22PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1GO THUNDER46331L A Hodgson (Nambeelup)
2ASSASSIN’S QUEST71131W Mcnally (Bouvard)
3EEYORE DEBELLO22362M J Beamish (Southern River)
4SUGAR MONELLI56132B J Maclean (Southern River)
5JUST CAN21123N Kershaw (Rockingham)
6TOKKAN25173M J Beamish (Southern River)
7DEEMONU12237J B Fleming (Harrisdale)
8YELLA GRANDO27385W Rose (Nambeelup)
9PAW EFFORT23246J A Millsteed (Dawesville)
10OLLIE FLEA FLEA38625J A Millsteed (Dawesville)
Race No. 9Maiden Series (405) (3)08:40PM (WAtime)
Maiden Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,740 Prizemoney.
1st: $950 2nd: $270 3rd: $135 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1COMPLICATED MISS37373D C Lees (Nambeelup)
2RED LICORICE35375J F Carmody (Banjup)
3REGGIE’S GIRL152E A Campana (Canningvale)
4GO PHOEBE JO2M J Julien (Stoneville)
5LIGHT SABRE33J A Millsteed (Dawesville)
6MENINDI3225D S Rowe (Nambeelup)
7JUNE’S LEGACY48648B M Mcpherson (Southern River)
8JUSSY BOY77664G W Batty (Bellevue)
9JOELLY’S DRAMA57785B M Mcpherson (Southern River)
10PANTHER MAN47856B W Thompson (Nambeelup)
Race No. 10Maiden Series (405) (4)08:57PM (WAtime)
Maiden Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,740 Prizemoney.
1st: $950 2nd: $270 3rd: $135 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1RUBY CHIEF54358P Worthington (Nambeelup)
2GILBARCO87334B M Mcpherson (Southern River)
3HIGH IMPACT56647D A Coldstream (Nambeelup)
4GINGER MONELLI47326B J Maclean (Southern River)
5GOIN’ CRAZY72845J B Fleming (Harrisdale)
6SPEED SNAP41684J D Edwards (Southern River)
7RAHNI BLU26872G G Hall (Thornlie)
8MANOLO BLAHNIK48448D C Lees (Nambeelup)
9C’MON DARLING35278A J Donohoe (Mandurah)
10FORMATT54818A K Mclaren (Nambeelup)
Race No. 11Peel Stake (4)09:12PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1CHOCOLATE GUNN56313J J Gunning (Southern River)
2EGO MANIAC73212J E Iwanyk (Nambeelup)
3TONTONAN36678N G Maclean (Huntingdale)
4TARA’S SPECIAL26774B W Thompson (Nambeelup)
5JULIE VERMILION73375J A Millsteed (Dawesville)
6DYNA HALLIE52344R L Clarke (Thornlie)
7NONSTOP BRINDLE35274L M Isaac (Harrisdale)
8VELOCITY SKY46833K J Foxton (Oakford)
9JIGALONG BILL87787P Worthington (Nambeelup)
10LAPLANDER61887I E Bunny (Barragup)
Race No. 12Peel Stake (5)09:27PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1SIRIUS BLACK51828L M Isaac (Harrisdale)
2NADINE DREAM43262G W Batty (Bellevue)
3CHEWY ASSASSIN24385G M Gray (Forrestdale)
4MAD MAG13224P S Harvey (Nambeelup)
5JACK WILDS24527D R Starkie (Casuarina)
6SKY SHADOW54827J M Thompson (Southern River)
7HEWAHE32743M J Beamish (Southern River)
8THAT’S BUDDY53235S B Withers (Cardup)
9NED THE BARBER34554B W Thompson (Nambeelup)
10BENT LEE35876G G Hall (Thornlie)