Saturday, 19 December 2015

Greyhound Box Draw For Ballarat (Q) – Saturday, 19 December 2015

Race No. 1Ht 19:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 390 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1BLACK SHEEP [M]T767FSHJ Hardy (Darley)
2JUGGIE SUPERFISH [M]2NBTM Crowe (Myrniong)
4DARK CORGI [M]73688NBTB Jacobs (Carisbrook)
6LITTLE MAKRIL [M]125422.55(Q)(2)D Brown (Lara)
8YARAMUNDI DOMINO (SA)[M]FSHV Roz (Connewarre)
Race No. 2Ht 29:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 390 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1SENNI WILLIAM [M]4NBTW Innes (Buninyong)
2SCOTTA BE QUICK [M]FSHM Mcguire (Raglan)
4MUNSTER [M]FSHM Cahill (Riddells Creek)
6LIBERTY BOY [M]44738NBTM Hirtzel (Elaine)
8COSMIC KILBY [M]FSHM Marshall (Melton South)
Race No. 3Ht 39:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 390 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1PYRENEES PHANTOM [M]4NBTI Robinson (Avoca)
2SNEAKY CHANCE [M]FSHD Basile (Pascoe Vale South)
4CHEESE YA LATER [M]6FSTDG Euvrard (Laen)
6LARSON [M]FSHE Deglaitis (Moolap)
8KEV’S CHOICE (NSW)[M]3NBTK Daisley (Lismore)
Race No. 4Ht 49:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 390 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1DIYAS [M]7NBTS Gibson (Harcourt)
2MYALLA FIVE (NSW)[M]57855NBTD Basile (Pascoe Vale South)
4DEMONISHEM [M]FSHT Deglaitis (Moolap)
6LINDA’S GIFT [M]FSHE Barsby (Werribee)
8LITTLE MEGS [M]7887FSHK Mitchell (Lara)
Race No. 5Ht 59:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 390 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1PURE SACRIFICE [M]FSHG Rossin (Yarrambat)
2SHE’S A FREEBIE [M]22237NBTA Sacco (Invermay Park)
4MISS TALIA [M]36474NBTJ Chircop (Lake Gardens)
6VELOBELL [M]133322.30(Q)(6)D Brown (Lara)
8MISS CRAZY CAT [M]T557NBTD Hills (Taradale)
Race No. 6Ht 69:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 390 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1DYNAMITE DEX (NSW)[M]72224FSHS Coulson (Balliang)
2ALL NOISE [M]8FSHB Hare (Greendale)
4RAM RAIDER [M]FSHD Sheridan (Talbot)
6VENOM RUSH [M]35FSHS Bonaccurso (Mount Mercer)
8FILL UP [M]FSHJ Condon (Devon Meadows)
Race No. 7Ht 79:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 390 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1NEVER SATISFIED (NSW)[M]6467FSHL Mitchell (Lara)
2BARON LAD [M]FSHA Jeffrey (Ballarat)
4JACK SNAPPER [M]68657FSTDR Fisher (Lara)
6CORGI OUTLAW [M]88877NBTD Shovan (Inglewood)
8GO TASH [M]FSHH Melville (Beveridge)
Race No. 8Ht 89:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 390 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1CORGI SWAB [M]FSHD Shovan (Inglewood)
2BUNNY MAGNET [M]4T68FSHB Philippe (Kilmore)
4BURRA FLIGHT [M]FSHW Gent (Braybrook)
6YVONNE’S GIRL [M]FSHJ Stemmer (Bangholme)
8HOUDINI MAGIC [M]47FSHT Currie (Chadstone)
Race No. 9Ht 99:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 390 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1CHEESE DELIGHT [M]46FSTDG Euvrard (Laen)
2PYRENEES DIVA [M]4NBTI Robinson (Avoca)
4UNLOCKED [M]FSHG Peach (Cape Clear)
6HESA TRIER (NSW)[M]FSHB Pell (Toolleen)
8COSMIC JAM (SA)[M]26274FSHK Goodwin (Moonee Ponds)
Race No. 10Ht 109:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 390 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1LOOSEY JABNA [M]FSHD Long (Eaglehawk)
2YOUNG HILLS [M]T5827NBTD Hills (Taradale)
4SENNI BONES [M]76225NBTW Innes (Buninyong)
6SALUTE THE WOLF (NSW)[M]63368FSHB Pell (Toolleen)
8KIBIBI (NSW)[M]665F4NBTC Allan (Mooroolbark)
Race No. 11Ht 119:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 390 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1CALVIN CANDIE (NSW)[M]47FSHB Jacobs (Carisbrook)
2DR. CHITCHAT [M]85467NBTM Mcguire (Raglan)
4GALLON MAIL [M]FSHJ Hardy (Darley)
6ARIES QUEEN [M]84646NBTC Gauci (Sunshine North)
8IMMO COM [M]35FSTDB Chapman (St Albans)
Race No. 12Ht 129:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 390 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1BEDLUM [M]FSHM Cahill (Riddells Creek)
2VIRAL VANE (NSW)[M]3FSHJ Maria (Elphinstone)
4MR. AGRO [M]FSHK Ashton (Charlton)
5ROSIE’S REBEL [M]FSHD Sheridan (Talbot)
7ICONIC ROCK [M]25FSHD Carr (Blowhard)
8IT’S AN ARANDT [M]FSHM Zammit (Exford)
Race No. 13Ht 139:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 390 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1GYPSY WENDY [M]FSHS Melville (Beveridge)
2AGGI DEN [M]FSHD Williams (Bannockburn)
4I’M MAD [M]84833NBTB Hare (Greendale)
5MR PROM [M]FSHM Mcguire (Raglan)
7IMA LARA LAD [M]FSHT Currie (Chadstone)
8SECRET CHOICE [M]8FSHD Carr (Blowhard)
Race No. 14Ht 19:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 450 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1JOHNSON ARANDT [M]53864NBTM Zammit (Exford)
2SO VIVACIOUS [M]3NBTS Daniliuk (Sunbury)
4LAWBRINGER [M]44638NBTS Bonaccurso (Mount Mercer)
6LITTLE FAWKNER [M]FSHG Carr (Sunbury)
8MAGIC WILSON [M]FSHP Rowan (Warrnambool)
Race No. 15Ht 29:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 450 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1DONNA O’MUFFIN [M]8FSHD White (Sunbury)
2DRIFT AWAY [M]FSHM Cahill (Riddells Creek)
4SACHI [M]FSHT Deglaitis (Moolap)
5TRAV CEE [M]84786NBTN Wynd (Lismore)
7DOONE MISS [M]FSHH Melville (Beveridge)
8BINGO SALLY [M]FSHJ Palma (Lara)
Race No. 16Ht 39:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 450 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1ASHTASTIC [M]FSHT Currie (Chadstone)
2BARON BOB [M]FSHA King (Sulky)
4SMOKEY QUEEN [M]44FSTDJ Macri (Narre Warren North)
5NO NEGOTIATION [M]FSHS Melville (Beveridge)
7BEHIND THE MASK [M]FSHB Gatt (Melton West)
8STOCKTAKE [M]FSHG Peach (Cape Clear)
Race No. 17Ht 49:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 450 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1GYPSY BEE [M]FSHS Melville (Beveridge)
2DJAYS LARRY [M]4NBTA Daisley (Lismore)
4BARON CHARLIE [M]FSHA King (Sulky)
5TWISTED BARREL [M]5865NBTN Wynd (Lismore)
7ALYSSA’S GIRL [M]5372NBTG Bumpstead (Wendouree)
8SECRET SPARK [M]FSHE Palma (Lara)
Race No. 18Ht 59:00 AM (VIC time)
Maiden Qualifying Heat event over 450 metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $0 2nd: $0 3rd: $0.

No.NameFormBestTrainer

1MONTOEY MISS (NSW)[M]FSHM Marshall (Melton South)
2DUNACH DASHER [M]FSHI Robinson (Avoca)
4HE’S AN OMEN [M]2265FSHA Terry (Cranbourne South)
5EVENING FAWLTY [M]FSHH Gilders (Invermay)
7AVA’S GIRL [M]7714726.04(Q)(2)G Bumpstead (Wendouree)
8BIG ROO DREW [M]FSHZ Aleksov (Brookfield)