Sunday 29th January 2012

Greyhound Box Draw For Ballarat Quali – Sunday 29th January 2012

Race No. 1Ht1 – Kennelling 8.30am – 9.00am09:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 450 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1TIGER POCKET163726.27QA T Rumble (Bunkers Hill)
2UNO KRYSTAL27347NBTA G Sacco (Wattle Flat)
4ABDON BALEFSHA L Dailly (Anakie)
5RUNAWAY MAGGIE3FSTDA Cutugno (St Albans)
7OUR BOY JACKSON85NBTL C Slattery (Heathcote)
8JOAN BALEFSHA L Dailly (Anakie)
Race No. 2Ht209:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 450 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1AIMEY BALEFSHA L Dailly (Anakie)
2JAKI ALLENFSHA L Dailly (Anakie)
4HUNGRY HUNTER44334NBTA W Burnett (Junortoun)
6SNOW SURFER8FSHG W Hopes (Reservoir)
8WHITE KING4518626.60QP Sant (Werribee)
Race No. 3Ht309:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 450 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1ALLEN ACTONFSHA L Dailly (Anakie)
2CAMPASPE TINA34627NBTB L Petty (Brookfield)
4IVORY BALEFSHA L Dailly (Anakie)
6ALABAMA PRESENCE4FSHP G Carmichael (Elliminyt)
8MAHOGANY SPIRIT4NBTB F Haintz (Ballarat)
Race No. 4Ht409:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 450 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1STEALTHY GAMBO6FSHD Bunn (Tylden)
2PERFECT RETURN34NBTC Warner (Wendouree)
4ALLEN DARWINFSHA L Dailly (Anakie)
6OUR BOY NATHAN46678NBTL C Slattery (Heathcote)
8HARDY BALEFSHA L Dailly (Anakie)
Race No. 5Ht509:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 450 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1MORK THE STORKFSHD J Burkett (Girgarre)
2HAYLEE ALLENFSHA L Dailly (Anakie)
4SMALL DANCER58478FSTDA D Blake (White Hills)
6LAURUS24TFSHD J Saunders (Somerville)
8ANDY BALEFSHA L Dailly (Anakie)
Race No. 6Ht609:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 450 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1DYNA CARIFSHA L Dailly (Anakie)
2BRIONY BALEFSHA L Dailly (Anakie)
4RUNWAY RICKY46426NBTG W Peach (Cape Clear)
6CHICK COM43555NBTE F Caruana (Tarneit)
8SIR RUSS6FSHG W Hopes (Reservoir)
Race No. 7Ht709:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 450 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1BRITTA BALEFSHA L Dailly (Anakie)
2OUR FERGIE85NBTL C Slattery (Heathcote)
4DYNA BONNIEFSHA L Dailly (Anakie)
6SYBIL TRELAWNEYFSHK J Daisley (Lismore)
8ENCOUNTER BAY16325.99QJ A Murphy (Ballarat)
Race No. 8Ht809:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 450 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1HANNIE BALEFSHA L Dailly (Anakie)
2BUTANE BALEFSHA L Dailly (Anakie)
4ASHANTI REIGN66484NBTM A Mcguire (Raglan)
6PRETTY PRESENCE7FSHP G Carmichael (Elliminyt)
8MIRACLE DIAMOND65457NBTK J Plunkett (Mickleham)
Race No. 9Ht909:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 450 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1BRICKIE BRYCEFSHM J Crowe (Myrniong)
2JAY KING18235NBTP Sant (Werribee)
4GRIGORIEVA BALEFSHA L Dailly (Anakie)
6CACIA BALEFSHA L Dailly (Anakie)
8SKIPPY’S GOLD55573FSHM Fulton (Baxter)
Race No. 10Ht1009:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 450 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1COOL WHITE NOISE68655NBTM R Fitzpatrick (Craigieburn)
2VAPORISITYFSTDP A Love (Strathfieldsaye)
4BOBBY BLUE NOSE28NBTP A Simone (Pirron Yallock)
6GARRICK BALEFSHA L Dailly (Anakie)
8CAREY BALEFSHA L Dailly (Anakie)
Race No. 11Ht1109:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 450 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1BUFFY’S BOYFSHP M Boots (Merrigum)
2CHARLA ALLENFSHA L Dailly (Anakie)
4CLARETOWN JAY172725.97QP Griffen (Claretown)
6OURGIRL JUDITH74NBTL C Slattery (Heathcote)
8FESTER BALEFSHA L Dailly (Anakie)
Race No. 12Ht1209:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 450 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1DAMIA BALEFSHA L Dailly (Anakie)
2EIRENE BALEFSHA L Dailly (Anakie)
4PATCHIE THYME3345FSTDA D Blake (White Hills)
6GO JUDY GO8TFSHR Morgan (Heathcote)
8BOMBASTIC SATIN1633826.19QR W Punshon (Parwan)
Race No. 13Ht1309:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 450 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1VEL BELENAFSHT R Breen (Snake Valley)
2ESCAPADE JESS6FSHG W Hopes (Reservoir)
4SIMONOVA477FSHW B Duniam (Little River)
6DANNIE BALEFSHA L Dailly (Anakie)
8TALL PRESENCE5FSHP G Carmichael (Elliminyt)
Race No. 14Ht109:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 390 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1MAGPIE ARMY37427FSHA M Rocke (Broadford)
2JUNKTIME EDDIEFSHJ Formosa (Heathcote)
4ASHANTI REGAL6FSHM A Mcguire (Raglan)
5ULTIMATE BONES43FSHC Medcraft (Costerfield)
7YARRA BONKERS7FSHT Jacques (Heathcote)
8LITTLE ROCKET44355NBTZ Aleksov (Brookfield)
Race No. 15Ht209:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 390 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1SHEZA ALL BLACKFSHV Borg (Hoppers Crossing)
2BELENA MISTFSHT R Breen (Snake Valley)
4CLINICAL FINISHFSHA Galea (Sunshine North)
6RIVERDALE NOSEYFSHI L Green (Little River)
8HEARTBREAK HARRYFSHD J Burkett (Girgarre)
Race No. 16Ht309:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 390 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1EL ARANDT5146422.69QM Zammit (Exford)
2OUR ROYAL CORGI646NBTD A Shovan (Adelaide Lead)
4ELITE SCHMACKOS1421522.80QS Catalano (Melton)
6ULTIMATE RUNNER63475NBTC Medcraft (Costerfield)
8KATE WONDER6FSHD M Hammerstein (Ararat)
Race No. 17Ht409:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 390 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1GO ASHLEY GOFSHR Morgan (Heathcote)
2PAGETFSHS W Bruce (Warrnambool)
4ELITE STREAK12522.73QG L Rumble (Bunkers Hill)
6KAY DEE CEEFSHJ Formosa (Heathcote)
8MISS JARKSY68TFSHT Jacques (Heathcote)
Race No. 18Ht509:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 390 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1SPEED OF FIRE18622.73QR G A Darby (Drysdale)
2ROCKEN BOZFSHA M Rocke (Broadford)
4SPITFIRE SALLY32345NBTK Bentley (Costerfield)
6LIGHTNING TESSFSHA Galea (Sunshine North)
8CRUISY LEE67447NBTM A Mcguire (Raglan)
Race No. 19Ht609:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 390 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1RIVERDALE LUCYFSHI L Green (Little River)
2JUSTIN AVENUE8471522.80QP T Wadden (Darley)
4SWIFT RANGA6FSHP A Simone (Pirron Yallock)
6ALL COOL KATE8FSHP D Hammerstein (Ararat)
8BELENA’S REVENGEFSHT R Breen (Snake Valley)
Race No. 20Ht709:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 390 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1SON OF WESTMEAD72FSHJ Formosa (Heathcote)
2VAL’S HARVEY776FSHL M Shingles (Eden Park)
4DAZZLE ME DAISYFSHM Fulton (Baxter)
6VAPOUR TRAILFSHP A Love (Strathfieldsaye)
8STORM BRINGER52754NBTK Bentley (Costerfield)
Race No. 21Ht809:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 390 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1BRONX WARRIOR3771222.86QJ L Scott (Gisborne South)
2FLY WALCOTTFSHK Lloyd (Anakie)
4SEEKING JACK4FSHL C Johnson (Warrnambool)
6FANG AND GEORGE66887NBTM A Mcguire (Raglan)
8WALKING BLUE86877NBTD A Shovan (Adelaide Lead)
Race No. 22Ht909:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 390 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1MEXICO JOEFSHM Galea (Sunshine North)
2IMA ENFORCERFSHD J Burkett (Girgarre)
4BROTHER BATFSHP M Boots (Merrigum)
6BO PEEP FLYER37764NBTJ Chircop (Lake Gardens)
8FIVEWAY ARANDT55225NBTM Zammit (Exford)
Race No. 23Ht1009:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 390 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1MISS MARAH5645NBTG Jose (Catani)
2JOHNNY MANG268NBTF A Meyer (Maryborough)
4RUNAWAY GRANT53666FSHD M Hammerstein (Ararat)
6LISBINFSHT R Breen (Snake Valley)
8EXQUISITE GEM67882FSTDD Bunn (Tylden)
Race No. 24Ht1109:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 390 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1STYLISH KID8FSHD Boots (Merrigum)
2OORALEE LASSFSHS W Bruce (Warrnambool)
4ULTIMATE REFUND3FSHK Bentley (Costerfield)
6POTENT POWER52465NBTM A Mcguire (Raglan)
8SUPER MEADE55173NBTG L Rumble (Bunkers Hill)
Race No. 25Ht1209:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 390 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1CHAT CHAT VAL43FSHP M Boots (Merrigum)
2MR. CHOW27726NBTB A Fothergill (Numurkah)
4SUPER CHOW35324NBTJ Formosa (Heathcote)
6GABELICHFSHC Mcleod (Mount Pleasant)
8RUNWAY ANGLEFSHB F Haintz (Ballarat)
Race No. 26Ht1309:00AM (VICtime)
Maiden Quali event over 390 Metres at Ballarat Of $0 Prizemoney.
1st: $.

No.NameFormBestTrainer

1ROARING ROCKY5854FSHA Dohnt (Nathalia)
2SUSHI’S ROSE58766NBTM A Mcguire (Raglan)
4AMARA JANEFSHH Gray (Mena Park)
6RUN DEANO RUNFSHM Galea (Sunshine North)
8RIVERDALE JERRYFSHI L Green (Little River)