Wednesday 3rd December 2008


Race 1 450m MX 15.45
G&S BOARD CONCRETING MXD FNL
1 MYALLA TITAN M SANDIE BROWN
2 LONESOME BLACK M FRANK ATTARD
3 LIKE IT IS M LESLEY COYTE
4 BLACK MANBO 5 LEE BOWMAN
5 LILY SAVAGE 5 LESLIE DENNIS
6 LONESOME LILA M FRANK ATTARD
7 MYALLA TEARS M STEPHEN CLEARY
8 TOO LATE M OWEN NEWTON
9 DOBBY M LYNN MANEY
10 ABBY’S REVENGE M PETER CHAPMAN

Race 2 520m 4 16.04
FISH & SONS PRODUCE SPRINT
1 MARKO POLO 4 DARREN SULTANA
2 SYMONDS 4 MARK BELL
3 AWESOME LADDIE 4 AMANDA GINN
4 KITE STREET 4 GLEN ENFIELD
5 FOREST STORM 4 JANICE HODGES
6 BUSTA MUGGLETON 4 RODNEY MCDONALD
7 IRINKA DENNIS 4 RAYMOND SMITH
8 MOONLIT HIDEAWAY 4 DANIEL GOOLEY

Race 3 520m 4/5 16.25
BATHURST GBOTA BRANCH CONS FNL
1 KAYLA ENLIM 4 ROBERT MILNE
2 COME ON IZZI 5 CHRISTOPHER PHILLIPS
3 GONZO CONQUEST 5 ROBERT SHEPHERD
4 LILLY LAGOON 4 TERENCE BOURKE
5 BILLY SAID 5 RODNEY MCDONALD
6 AGENT GIBBS 5 TREVOR JONES
7 MISS CINDY 5 BRADLEY O’NEIL
8 MONA’S ABBEY 5 CHRISTOPHER PHILLIPS
9 MALSTYLE 5 TREVOR JONES
10 INTREPID JET 5 PETER DUTTON

Race 4 307m 4/5 16.44
MARGARET BROWN MEMORIAL FNL
1 EARLLEE 5 EARL ANDERSON
2 FOUR FELLOWS 5 BEN JARCZEWSKI
3 BOYS IN BOOTS 5 JONATHAN BROWN
4 OVERFLOW DREAM 5 RONALD HUPPATZ
5 IRON BARK FOREST 5 GEOFFERY CASE
6 TADMORE SHOOTER 5 SHANNON KIRBY
7 ELITE RAVEN 5 ROBERT SHEPHERD
8 BELLS FAIR 4 MARK VELLA

Race 5 618m 4/5 17.04
HARCOURTS REAL ESTATE FNL
1 CALL HER KEL 5 GEOFFREY SHEATHER
2 JUST ARIEK 5 KEITH JONES
3 OSTI’S EXPOSURE 4 LYN WHITE
4 HARRY SKY 5 JOHN CHAPMAN
5 DANA KNUCKLES 5 NEVILLE BROWN
6 ARIEK PEARL 5 KEITH JONES
7 TIRRANNA BLUE 5 REX COOK
8 JUMPIN’ CANARY 4 MARK BELL
9 NO WAY AARON 5 CAROLYN REINKE
10 SPILL WAY 5 DANIEL GOOLEY

Race 6 700m NG 17.24
DAVE EVANS MEMORIAL
1 ABBI TAYLAH 4 RIKKY MONCRIEFF
2 FORT SHAKIN’ 2 RICKY BOURKE
3 MY SON RULES 4 TERENCE BOURKE
4 MISS MAGGIE 5 SHANNON KIRBY
5 LYN’S DAISY 3 CHARLIE DIMECH
6 WILD DOS 5 ANTHONY DI PALMA
7 FELICITY LANE 4 MARGARET BANNERMAN
8 KIBBLE KRUNCHA 4 DARREN SULTANA
9 KARA’S PRINCESS 5 CAROLYN HORE

Race 7 450m 4/5 17.40
VICTORIA HOTEL SPRINT FINAL
1 EENIE MEENIE MOO 5 GREG FORD
2 GLEN’S WISH 5 GLEN GINN
3 SHACOBY LEE 5 TERRENCE NORTHEY
4 GANDHI’S HEART 5 RICHARD BOARD
5 TOLLMAX 5 EARL ANDERSON
6 MACBAI THE SEA 5 SHANNON KIRBY
7 SHACOBY ANN 5 TERRENCE NORTHEY
8 FORTUNE CARD 5 MARK VELLA
9 PENNY’S PICK 5 REX COOK
10 STRAIGHT NO ICE 4 CAROLYN HORE

Race 8 520m NG 17.57
BATHURST RSL SOLDIERS SADDLE FNL
1 FOREST DIAMOND 4 MARK WICKS
2 DANA BEATRICE 4 WESLEY MCDONALD
3 HEAR ME ROAR 5 KRISTY SULTANA
4 SPRING CREEK 4 GREGORY BOARD
5 PURE LIGHT 5 FRANK ATTARD
6 MA FOO FOO 4 KRISTY SULTANA
7 QUEEN ROSE 5 KRISTY SULTANA
8 SPRING LEE 4 CAROLYN REINKE
9 LILLY LAGOON 4 TERENCE BOURKE
10 AGENT GIBBS 5 TREVOR JONES

Race 9 520m 5 18.20
KELSO CELLARS STK
1 DANA LOU LOU 5 NEVILLE BROWN
2 PEARL LANE 5 MARGARET BANNERMAN
3 SIMPLE AS THAT 5 CAROLYN HORE
4 ITZA PEARLER 5 RODNEY MCDONALD
5 STRAIGHT TALK 5 RAYMOND BOURKE
6 HE’S SO TRENDY 5 MICHAEL GREEN
7 HOT FUZZ 5 TRACEY TURNBULL
8 INTREPID JET 5 PETER DUTTON
9 CHLOE MILNE 5 ROBERT MILNE
10 BOLD RED 5 KRISTY SULTANA

Race 10 450m 4/5 18.39
SOUTH BATHURST BUTCHERY STK
1 HIGHTONE BALE 5 NEVILLE BROWN
2 AWESOME BOGART 5 JOAN KEELEY
3 PENNY’S PICK 5 REX COOK
4 MAGIC MIRAGE 5 PETER FORD
5 HIGH FIVE FLYER 5 EARL ANDERSON
6 DANA TIGER 4 RODNEY MCDONALD
7 OODNADATTA 4 SHANNON KIRBY
8 MEDIUM PACE 5 AMANDA GINN
9 SKY TWINKLE 4 JOHN CHAPMAN
10 MEDWAY BOY 4 GEORGE VLAHOPOULOS