Thursday 3rd April 2008


Race 1 520m M 16.04
SNARE FABBRICATIONS MDN HT1
1 APACHE IZMIR M KENNETH STAINES
2 GIRAUD M DARRYL HOBBS
3 DARK THUNDER M WALTER LUTIGER
4 LUCY LOU M BRUCE VOLTZ
5 UNO PEARL M JUNE MARTIN
6 SECRETS OF LOVE M ROBERT ARNOLD
7 DANNY’S SECRET M STEPHEN FITZGERALD
8 DANDALOO COWGIRL M ANTHONY SWAN
9 FLOOR IT M GIUSEPPE PARRINO
10 TEMPEST ROMERO M ROBERT COOPER

Race 2 520m MX 16.22
LAKE LINE BUTCHERY MDN FNL
1 THUNDER SUZ M WALTER LUTIGER
2 BETTY’S BAZOOKA M TOM ASTBURY
3 BOND MAGIC 5 ROYCE PERRY
4 RIG’S MEMORY M MARK ARNCLIFFE
5 PACE ATTACK M JOSEPH DE FREITAS
6 MYSTIQUE VICTOR M ALLAN MUIR
7 OUT OF TOUCH 5 JENNIFER BROWN
8 BETSEY BARETTA M TOM ASTBURY
9 BUONA SERA M JOE DENARDO
10 HOLSTEIN M MICK PLAYER

Race 3 520m 5 16.44
WAGGA TO DAPTO FINAL
1 MOULDY CAKE 5 DAVID COX
2 DAPHANEY 5 GARY MITCHELL
3 PHANTOM ONE 5 GARY HYLAND
4 POST OFFICE BOX 5 PETER DOONER
5 JACK A HEARTS 5 BRUCE WILLIAMS
6 GARY’S FORTUNE 5 UNAVAILABLE
7 SUNLIT SAM 5 PETER FRENCH
8 SUNLIT JODES 5 JULIE FRENCH
9 SUNLIT JULES 5 JULIE FRENCH

Race 4 520m M 17.02
DAPTO LEAGUES CLUB MDN HT2
1 LITTLE LOVE M BARRY BURNET
2 SOME FLICK M JOHN RUDD
3 SUE’S FURY M PAUL HODGSON
4 HANSOME SPANIARD M GARRY COOPER
5 OPRAH HAND M ALAN LAVERTY
6 CLIMATE PUZZLE M IAN MCFARLANE
7 ALTAIR IZMIR M KENNETH STAINES
8 ESTHER M LESLIE SPACKMAN
9 THUNDER SPOOK M WALTER LUTIGER
10 JUNK HOUSE JIVER M ROBERT ARNOLD

Race 5 520m FFA 17.24
TABCorp STK
1 KOUTU ON FIRE 4 CLIFFORD BELL
2 TIGGERLONG GO 3 MARGARET KEYS
3 SMOOTH TRAP 4 WALTER LUTIGER
4 POINT GIRL 4 FRANCIS HAYES
5 Vacant
6 SUPER BUCKS 3 SIMON RHODES
7 BREEZE IT IN 4 MARK ARNCLIFFE
8 HE’S HAPPY 2 GARRY COOPER

Race 6 600m 5 17.42
GREYHOUND RECORDER STK
1 GARY’S STORM 5 CAROL WILSON
2 BIMBADEEN RED 5 ROBERT BLAKELY
3 TUMBLONG VO VO 5 GARY SMITH
4 MICK TANGA 5 CAROLYN REINKE
5 SMASHING JEN 5 NEIL FALK
6 GO TYSON 5 TRACEY HURST
7 REBKEL 5 STEPHEN KUTNJAK
8 BURMA LAD 5 JULIE FRENCH

Race 7 520m 4/5 18.04
SUPPORTERS CLUB STK
1 KAYLEE’S ANGEL 4 GARRY COOPER
2 BIG KING RYAN 5 SUZANNE HOLLAND
3 TAYLA MAGOO 5 SIMON RHODES
4 MRS. WILLOW 5 STEVEN WHITE
5 MARATHON GIRL 5 ANTHONY MCDONALD
6 GOOD ODDS JUDY 5 TRACEY HURST
7 ELUSIVE SPIRIT 4 MICK PLAYER
8 YALLAH FLIGHT 4 ROSE PARRISH
9 HAIKU 5 KEITH ANDERSON
10 MIKASA ASSASSIN 5 GIUSEPPE PARRINO

Race 8 600m 5 18.23
AUCT. CATALOGUES AVAILABLE MON.
1 FILIBUSTER 5 KEITH ANDERSON
2 IRINKA JUDITH 5 JASON FLETCHER
3 BILLY BEE STING 5 BARRY LAZZARINI
4 BIG BOY MARIAH 5 MATTHEW GODDEN
5 Vacant
6 TOKEN FELLA 5 RON FIELD
7 SECRET SIGNING 5 PAUL CHERRY
8 ELIZA’S CHOICE 5 DAVID COx

Race 9 520m 5 18.39
COUNTRY WINNEBAGO STK
1 NOBLE AZZ 5 RON FIELD
2 CRASH OSTI 5 RON LENGLING
3 LADY HAMILTON 5 LAVINIA GALE
4 FINE ELEMENT 5 HAJNALKA STANKOVIC
5 OLAZABAL 5 MARK ARNCLIFFE
6 LITTLE TOOTER 5 SUZANNE HOLLAND
7 MYSTIQUE STREAK 5 ALLAN MUIR
8 SPEEDY CAMEO 5 BARRY BURNET
9 HE’S THE COOLER 5 WAYNE HUNTER
10 ELITE ENFORCER 5 VICTOR HOKIN

Race 10 520m 5 18.57
DAPTO SWISH&SWASH STK
1 BLACK FALCON 5 DAVID HODDER
2 SIMBA SIMBA 5 ROBERT ARNOLD
3 BRICK EYES 5 KENNETH MASTERS
4 CHILL OUT 5 WAYNE HUNTER
5 THUNDER COL 5 WALTER LUTIGER
6 AWESOME LIBBY 5 MELISSA DALZELL
7 STAR EFFEM 5 GARY MITCHELL
8 MYSTIQUE VALLEY 5 ALLAN MUIR
9 DAZZLING DANCER 5 KENNETH BURNETT
10 THIRTY THREE 5 MARK ARNCLIFFE

Race 11 297m M 19.15
DANDALOO HOTEL MOTEL STK
1 MISS CUE MAGOO M DEBBIE WHITE
2 TEMPEST CHAOS M ROBERT COOPER
3 TABATHA’S PUZZLE M KAREN MIDSON
4 BLACK COFFEE M LOUIS PULIS
5 JACK LENGYEL M ANTHONY GANNON
6 ULTIMATE DEAL M ROBYN GOODWIN
7 COWGIRL BREE M ANTHONY SWAN
8 HURRICANE JACKIE M STUART DICKINSON
9 KIMBA LASS M ALAN LAVERTY
10 BREEZING M NOEL OVINGTON