Sunday 7th September 2008


Race 1 350m M 13.00
CARPET COURT STAKES
1 MR. LINCOLN M ARTHUR TURNBULL
2 DETECTIVE BAREK M FRANK SIMONETTA
3 BENGO M DOUGLAS SUTTON
4 BUNDY BOY M JOHN COOPER
5 TEXAS TIGER M MAUREEN WEST
6 HIGHWAY ROCKET M CHARLES HARDY
7 CLASSY NINJA M NEVILLE ROBERTSON
8 SHE’LL BE APPLES M JOANNE ROSE
9 MASTER RIDDLER M JEANETTE ROCHE
10 SON OF MEN M KANE HEUSTON

Race 2 350m M 13.20
BLUE PAWS
1 ROUGH SEAS M PETER MARSH
2 GOANNA GIRL M SUE WADE
3 AWESOME MAMA M TONI WATERS
4 MY SAL M CLIFFORD COOPER
5 STORMY SAPPHIRE M JULIE-ANNE OLDFIELD
6 BLU BOY WONDER M KANE HEUSTON
7 KIMMY LOVES ELMO M TERRY HICKSON
8 DETECTIVE LOGAN M FRANK SIMONETTA
9 GYPSY DIAMOND M DOUGLAS SUTTON
10 ROYAL SPLINTER M JEANETTE ROCHE

Race 3 508m 5 13.40
FREDDO MEATS STAKES
1 MALLAIG MAGIC 5 GREGORY CARRAGHER
2 HOT GUARANA 5 TONI WATERS
3 STABLER 5 FRANK SIMONETTA
4 MULWEE RANGER 5 ROBERT WATSON
5 CAWBOURNE SOX 5 RETA BROWN
6 BRIGADE VALLEY 5 BRIAN DWYER
7 SUSIE’S SERIES 5 VICKI BYRNES
8 ROYAL HIGHWAY 5 CHARLES HARDY
9 CANDY PATCHES 5 R GOODWIN
10 INDY CREW 5 GREGORY CARRAGHER

Race 4 508m 5 14.00
SOUTH KEMPSEY TYRES STAKES
1 BUSH BANDIT 5 JEANETTE ROCHE
2 WEEDALLION MODEL 5 TERRY HICKSON
3 LET’S DO IT 5 DEBRA SPURGIN
4 BARBISTRO 5 DAVID J SMITH
5 CAMDEN DREAM 5 NORMAN CAMERON
6 SETTLE PETAL 5 PETER MARSH
7 TREV 5 UNAVAILABLE
8 SIR SNIPPALOT 5 ROGER O’NEILL
9 AIRBORNE CREW 5 GREGORY CARRAGHER
10 LITTLE BOMBSHELL 5 RICKY ROSE

Race 5 350m 5 14.20
SOUTH SIDE MINI MART STAKES
1 FORMER LEIGH 5 JOHN PHILLIPS
2 GOLDEN RIDDLE 5 JERRY BREEN
3 JOE HENRY 5 GREGORY CARRAGHER
4 POWER OF EMMA 5 N ROBERTSON
5 SUGAR SUGAR 5 TONI WATERS
6 HEZA CRACKERJACK 5 DOUGLAS SUTTON
7 LITTLE LOU LOU 5 DAWN LYNCH
8 BANDIT HIGHWAY 5 CHARLES HARDY
9 MR. HOFF 5 ROGER O’NEILL

Race 6 350m M 14.40
HOT N TASTY
1 SMALL REGARDS M CLIFFORD COOPER
2 BRIGADIER BEDE M ARTHUR TURNBULL
3 DEMON NINJA M NEVILLE ROBERTSON
4 DETECTIVE BENSON M FRANK SIMONETTA
5 FOXHILL M DOUGLAS SUTTON
6 FLYIN’ TROUSERS M KANE HEUSTON
7 HAYDEN’S HIGHWAY M DAWN LYNCH
8 ROCKIN’ RAIDER M JEANETTE ROCHE
9 FOND LEE M CLIFFORD COOPER
10 WOLFMAN JACK M JEANETTE ROCHE

Race 7 350m 5 15.00
LICKS ITALIAN ICE CREAMERY
1 BATTLER’S BEST 5 MAUREEN WEST
2 DAWNIE’S ANGEL 5 DAWN LYNCH
3 POWERON VALLEY 5 DEBBIE WINTERS
4 CYCLONE TOPAZ 5 DOUGLAS BROWN
5 NIPPER FIRE 5 JEANETTE ROCHE
6 NORWAY MISS 5 SHANE STAPLES
7 COURAN COVE 5 PETER MARSH
8 WHO’S A PUNK 5 MEGAN-LEE MASON
9 MR. HOFF 5 ROGER O’NEILL

Race 8 350m 5 15.20
PAT ROACH MEMORIAL FINAL
1 ROCKABILLY REBEL 5 ARTHUR TURNBULL
2 I’VE GOT SPRINGS 5 FRANK SIMONETTA
3 MULLIGAR LANE 5 STEPHEN ATTWATER
4 DALLARENEE STAR 5 MAUREEN WEST
5 DETECTIVE GOREN 5 FRANK SIMONETTA
6 FOXTROT LAD 5 VICKI BYRNES
7 FLYARD LASS 5 JEANETTE ROCHE
8 FAST PICKUP 5 HENRY MCCARTHY
9 ELITE VALLEY 5 DESMOND WINTERS
10 HARRY’S POWER 5 GREGORY CARRAGHER

Race 9 635m NG 15.40
MACLEAY HOTEL STAKES
1 OUR FRIEND ROSS M GREGORY POLLARD
2 SPEEDY DELIVERY 5 HENRY MCCARTHY
3 SAINTLY KISS 5 GREGORY CARRAGHER
4 PETITE VERONA 5 VICKI BYRNES
5 REGGIETUB 4 RETA BROWN
6 SANDY TWO TIMER 5 WARWICK KINGS
7 JAIBY JINGLES 5 DAVID MARSHALL
8 BELLBROOK LAD 4 JEANETTE ROCHE

Race 10 350m 3/4 16.00
AKUBRA SPRINT
1 WHO’ZA BEAN 4 CHARLES HARDY
2 SILENT BRETHEREN 3 MAUREEN WEST
3 DES ROGAN 4 DAVID MARSHALL
4 DARK STORM 4 DOUGLAS SUTTON
5 SOME REGARDS 4 SUSAN BAYLY
6 SPORTY RANGER 4 KERRY BARRASS
7 CARPET MAN 3 MAUREEN WEST
8 KODIE’S KISS 4 GREGORY CARRAGHER

Race 11 350m 5 16.20
RETRAVISION STAKES
1 GEORGE JETSON 5 DAVID MARSHALL
2 WHAT NOT 5 DAVID J SMITH
3 MOZZIE’S GIRL 5 GREGORY CARRAGHER
4 SAWTELL SAM 5 MAUREEN WEST
5 MALLAIG MOHR 5 GREGORY CARRAGHER
6 STORMY SUBJECT 5 JULIE-ANNE OLDFIELD
7 NEVADA DUST 5 ARTHUR TURNBULL
8 WATCH THE VALLEY 5 DEBBIE WINTERS
9 MR. HOFF 5 ROGER O’NEILL

Race 12 350m 5 16.40
KEMPSEY SEAFOOD STAKES
1 DEADLY DEBSTER 5 SHANTELLE MILLER
2 FOO FOO YOU 5 GAVIN MAUNDER
3 HOOTIN’ ALONG 5 CHARLES HARDY
4 DETECTIVE EAMES 5 FRANK SIMONETTA
5 TOO DARN HOT 5 STEPHEN ATTWATER
6 SHERYLE’S DREAM 5 ARTHUR TURNBULL
7 CYCLONE PRINCESS 5 RETA BROWN
8 MACY MAY 5 TONY MARTIN