Sunday 11th May 2008


Race 1 560m 5 13.05
DARRYL’S BOBCAT STAKE
1 DEVINE GRACE 5 DANIEL GALVIN
2 BLACK SKILA 5 ISABEL SHADLOW
3 SUPER PENSKE 5 KEN BELL
4 MURRANJI HENRY 5 GREG FREEMAN
5 ROXY’S GOSSIP 5 BRUCE TAYLOR
6 WILD MACJUDY 5 FRANCIS JAMIESON
7 KNOFLER 5 DAVID WERNER
8 LADY SCUD 5 KENNETH BELL
9 STYLISH KNOCK 5 DENIS WRIGHT

Race 2 328m M 13.25
BLUE PAWS HEAT 1
1 GALAXY MAN M ROGER SANDES
2 MICROSOFT M SUSAN SMITH
3 GENEVESE TOM M SCOTT COVER
4 INVAR M GARY STEELE
5 MYSTERY KNOCK M JANET DUNN
6 JORDYN’S LIGHT M CECIL KENNEDY
7 ROSE BAY LASS M TAMARA SPINKS
8 SHOWGIRL BELLA M GLENN CHRISTIE
9 ULTRA ATTACK M DALLAS DAVIES
10 STATELY GODDESS M TERRY PRIEST

Race 3 328m M 13.45
BLUE PAWS HEAT 2
1 SPOT OF BOTHER M UNAVAILABLE
2 CHIEF APPRENTICE M DEBBIE CHRISTIE
3 RAGING ROGER M CECIL KENNEDY
4 ANVIL GIRL M MAUREEN BASHFORD
5 BUBBA’S PERIMO M JOHN HUTTON
6 MINT JOLAIS M UNAVAILABLE
7 TIANA TANGA M MAUREEN SHARMAN
8 RED JET M GARY STEELE
9 ROSES FOREVER M DANIEL GALVIN
10 CHRIS CRUISER M GARY STEELE

Race 4 328m M 14.05
BLUE PAWS HEAT 3
1 INVAR JET M GARY STEELE
2 FUTURE LESSON M COLIN LANE
3 LADY SNIPER M BRADLEY FOGG
4 TIM’S MAGIC M TERRY PRIEST
5 LIGHTNING LILL M TONIE PAYNE
6 DADDY’S DIVA M COLIN CALDWELL
7 MY ELITE M MARY-ANN WHITLOCK
8 FLYING POWDER M JAMIE STOTHARD
9 DEMO KNOCK M DENIS WRIGHT
10 JAY JET M GARY STEELE

Race 5 328m M 14.25
BLUE PAWS HEAT4
1 DIDDY BABE M EMMA SANDES
2 RITA RUSSAN M SUSAN SMITH
3 ANVIL FREEDOM M SCOTT PAYNE
4 BAMALICIOUS M MILLISSA MARSH
5 APACHE RUN M TAMARA SPINKS
6 HALLY’S LION M JAMES SHERWOOD
7 DEEOHS GIRL M SCOTT COVER
8 SMOKEY SURPRISE M GARY STEELE
9 CENTURION KNOCK M JANET DUNN
10 CRAZY NEIL M GARY STEELE

Race 6 429m 5 14.45
AC/DC FRIE PROTECTION STAKE
1 SCARY FEET 5 COLIN CALDWELL
2 NAILED IT 5 ANDREW GROIZARD
3 SLUG GUN 5 BRADLEY FOGG
4 APACHE SEKONDA 5 ROBERT GROIZARD
5 ZA’MA BLUE MIST 5 ANNE FREEMAN
6 DASH MISS ELLIE 5 TERRY PRIEST
7 ASHMORE POWER 5 ISABEL SHADLOW
8 GAMBELLA 5 BRYAN YOUNG
9 LEVY BANK JET 5 BRIAN HORTON
10 QUEEN KNOCK 5 DENIS WRIGHT

Race 7 429m 5 15.05
VALLEY LONGWALL DRILLING STAKE
1 SHARP KNOCK 5 DENIS WRIGHT
2 MURRANJI EDNA 5 PETER MIDSON
3 BURN IT 5 ANDREW GROIZARD
4 JOEY’S PUZZLE 5 LOUISE MCGEE
5 GRANT 5 ANDREW FOUKKARE
6 SPACE PERIMO 5 JOHN HUTTON
7 CHERRY CHERRY 5 ISABEL SHADLOW
8 FANCY JET 5 JOY POLLARD
9 DIDDY FELLA 5 DAVID WERNER
10 NIGHT RIDE 5 BRADLEY FOGG

Race 8 429m 4/5 15.25
ARTHUR’S TAKE AWAY STAKE
1 SINATRA 4 LOUISE MCGEE
2 RUSSEL’S MEMORY 5 LOUISE MCGEE
3 BEND IT 4 ANDREW GROIZARD
4 HIP HOP HAYLEY 4 WAYNE COX
5 BELL’S HOPE 5 KENNETH BELL
6 GOODWIN CHRIS 5 BRYAN YOUNG
7 LOW PROFILE 5 GARY RYAN
8 BELLA DOONS 5 ANDREW FOUKKARE

Race 9 328m 5 15.45
NSW GBOTA STAKE
1 SILENT BOMB 5 BRADLEY FOGG
2 GOODWIN OLIVIA 5 UNAVAILABLE
3 PASCALEENA 5 TERRY PRIEST
4 SHELBY 5 SUSAN SMITH
5 EXPRESS MONEY 5 DANIEL GALVIN
6 PRINCESS SOLDIER 5 BERNARD KEFT
7 HAYLEY’S CHIEF 5 COLIN LANE
8 SIERRA TANGA 5 MAUREEN SHARMAN
9 CHIEF SEKONDA 5 ROBERT GROIZARD
10 SUPREME PERIMO 5 JOHN HUTTON

Race 10 328m 4/5 16.05
MUSWELLBROOK HOLDEN STAKE
1 REMINGTON 5 JASON FULLGRABE
2 TWEETY STAR 5 ANDREW FOUKKARE
3 DARCY 5 WAYNE DEAMAN
4 WALKABOUT BELLE 5 TAMARA SPINKS
5 AMISH TANGA 5 MAUREEN SHARMAN
6 HEZA CRACKER 4 TREVOR DEAVES
7 ZED I DAIRE 5 DANIEL GALVIN
8 JOY’S GIRL 4 BRIAN HORTON
9 EMILY TANGA 4 MAUREEN SHARMAN