Monday 26th December 2011

Greyhound Box Draw For Bulli – Monday 26th December 2011

Race No. 1 Stakes07:12PM (NSWtime)
Grade 5 event over 400 Metres at Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1HENAIM45647NBTD Lane (Toongabbie)
2EVANDROS61445NBTF Sarlamis (Kemps Creek)
3SUPER RAPTOR75522NBTK J Barton (Auburn)
4GAMBO’S FANCY14316FSHC Gatt (Catherine Field)
5TA TA11256FSHA Kada (Yarramundi)
6BAKER SHIRAZ6534523.04C M Proctor (Londonderry)
7FROM NOWHERE115622.50S E Milligan (Austral)
8UP ROAR23186NBTJ Zahra (Riverstone)
9ACID RAIN6166522.92D Griffiths (Londonderry)
10KITTY FORMAN67165NBTF Sarlamis (Kemps Creek)
Race No. 2Www.ranvet.com.au Stakes07:28PM (NSWtime)
Grade 5 event over 400 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1MIREEKA’S MATE7855222.91S J Huggett (Badgerys Creek)
2 BREAKER73158NBTS E Milligan (Austral)
3LES MATE33113FSHK T Pedrana (Cranebrook)
4MAXIMUM THREAD55842FSHB S Barton (Greystanes)
5SANSION3613122.60R Matic (Canyonleigh)
6OLAY STAR FLYER46557NBTP R Jones (Koonawarra)
7NEVER KNOW38366FSTDD W Hall (Bulli)
8GLORY OF LOVE65137FSTDH Markou (Bargo)
9KITTY FORMAN67165NBTF Sarlamis (Kemps Creek)
10LOVATO61857NBTM Wotton (Kemps Creek)
Race No. 3Aaa Radiators Stakes07:53PM (NSWtime)
Grade 5 event over 472 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1BETWEEN WICKETS34126.81A J Campbell (St Marys)
2NITRO CEE22312NBTR Birrell (Appin)
3NUCLEAR SUB14561FSHJ Marshall (Cranebrook)
4BRINDLE ENVY33261NBTF R Sidrak (Catherine Field)
5LORD RAMA313FSTDA (Londonderry)
6THUNDER LEE31584NBTK T Pedrana (Cranebrook)
7JETT MODE14326.41J Magri (Austral)
8WONGAWILLI SARAH44515FSTDS Simonetta (Orchard Hills)
9LA PRINCESA78287FSHP Castles (Dunlop)
10ROCK ISLAND LINE5676426.55C A Oldfield (Appin)
Race No. 4Cvd Campbelltown Rsl Maiden08:12PM (NSWtime)
Maiden event over 472 Metres at Bulli Of $1,420 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $230 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1ORINOCO FLOW87684FSHA Hardaker (Bargo)
2MR INZ54443NBTC Gatt (Catherine Field)
3LITTLE BRICK2FSHJ Marshall (Cranebrook)
4MEGA FLAME32665NBTC M Proctor (Londonderry)
5SWEET IMAGE34573NBTS Simonetta (Orchard Hills)
6CLASSY LOVE82NBTA M Bayliss (Bargo)
7KONA54475FSHJ H Richardson ()
8GALDO OCTANE57675FSTDG M Galderisi (Bringelly)
9GALDO NITRO78488FSTDG M Galderisi (Bringelly)
Race No. 5Centrebet.com Stakes08:37PM (NSWtime)
Grade 5 event over 515 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1JONETTE1533FSHJ M Attard (Blacktown)
2CHOCOLATE STAINF18FSHF Sarlamis (Kemps Creek)
3RITZA MITZA21456FSHA M Bayliss (Bargo)
4SUPER LYN36267NBTC Dimech (South Windsor)
6EXCEL TO FLY76541FSTDA J Lord (Cawdor)
7DABEER ZARGON55848FSTDR Lengling (Dapto)
8SWIPER LULU43174NBTT Vella (Blacktown)
Race No. 6Wollongong Traders Security Stk08:55PM (NSWtime)
Grade 5 event over 472 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1MOLLY PAISLEY22123NBTJ Magri (Austral)
2SATIN NELL13NBTA J Lord (Cawdor)
3WONGAWILLI JODIE13137FSHS Simonetta (Orchard Hills)
4SPIRAL BOUND41136FSTDP J Castles (Dunlop)
5DOUGY’S TANTRUM55643NBTS Simonetta (Orchard Hills)
6ROGER RAMJET32368NBTJ C White (St Helens Park)
7SPIFFER23376NBTP J Massa (Matraville)
8SIMPLY KIDDO64828FSHS Rhodes (Maldon)
9ELECTRIC RED7745626.58P Falas (Leichhardt)
10LA PRINCESA78287FSHP Castles (Dunlop)
Race No. 7Bill O’brien Ceo Cvd Stakes09:12PM (NSWtime)
Mixed event over 472 Metres at Bulli Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1RITZA FRANKY17321FSTDA J Lord (Cawdor)
2NOVEMBER POPPY6324426.49C A Oldfield (Appin)
3LORNE BOWLER1423526.42D M Matic (Canyonleigh)
4ATLAS35543FSTDD H Durrant (Luddenham)
5VEE BEE BAY33745NBTA M Bayliss (Bargo)
6MADAME RELTUB47466NBTA Hardaker (Bargo)
7JODIE ELLT354F26.52M F Gatt (Thirlmere)
8KEROMA STEEL26217NBTA Azzopardi (Londonderry)
9ROCK ISLAND LINE5676426.55C A Oldfield (Appin)
10ELECTRIC RED7745626.58P Falas (Leichhardt)
Race No. 8Cabra Vale Diggers Stakes09:37PM (NSWtime)
Mixed event over 400 Metres at Bulli Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1NAT’S THE ONE73325FSHS A Sing (Monterey)
2SPRING GRIN1116222.55C A Oldfield (Appin)
3MAGNIFICENT TIME2612822.66R D Birrell (Appin)
4BARBELLA OSTI66752NBTC M Proctor (Londonderry)
5KABAM1451122.72J Richardson (Dapto)
6POINTS 62264NBTK Sultana (Londonderry)
7GOLDEN MAGIC4731222.97J Grief (Londonderry)
8STARSHOT1662122.77J A Tate (Minnamurra)
9LOVATO61857NBTM Wotton (Kemps Creek)
Race No. 9Windsor Leagues Club Maiden09:57PM (NSWtime)
Maiden event over 400 Metres at Bulli Of $1,420 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $230 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1FORGOTTEN BLUESFSHM Wright (Appin)
2WRITE THE FUTURE2253NBTA Teofilo (Mona Vale)
3SAN RIO GRANDE32524NBTM S Matic (Canyonleigh)
4EL CONFIDENTFSHE Choras (Concord)
5TRIPLE GEE5226FSHC Gatt (Catherine Field)
6GOANNA MAN65433FSTDJ L Martin (Primbee)
7DOUBLE THE LOVEFSHA M Bayliss (Bargo)
8READY TO SWOOPFSHC M Proctor (Londonderry)
9DAZZA MAGICFSHK T Pedrana (Cranebrook)
10DARK IMPOSTER4FSHD Marshall (Cranebrook)
Race No. 10Cabra Vale Diggers Stakes10:22PM (NSWtime)
Grade 5 event over 400 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1INSPIRING MILEY26122.63J Magri (Austral)
2NITRO SNAP16722NBTS C Beckingham (Ruse)
3ICELANE16686NBTA W Hardaker (Bargo)
4RITZA FLARE1FSHM Gatt (Thirlmere)
5DOLLAR OH FOUR14FSHC M Proctor (Londonderry)
6BAZINGA31452NBTJ C White (St Helens Park)
7HALF EMPTY152FSHS A Gafa (St Clair)
8SAFARI LODGE17FSHL Schaumann ( Hill)
9MEDOUSA76375NBTF Sarlamis (Kemps Creek)
10ACID RAIN6166522.92D Griffiths (Londonderry)
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments