Thursday 20th March 2008


Race 1 520m M 19.30
GREYHOUND RECORDER MDN HT1
1 MAD THUNDER M WALTER LUTIGER
2 LITTLE LOVE M BARRY BURNET
3 GOLDEN POT M RITA NICOLAOU
4 HOLSTEIN M MICK PLAYER
5 BIG TIP M CHARLES PINE
6 AURORA BALE M BRENDAN WHEELER
7 UNO PEARL M JUNE MARTIN
8 ROSCOE THE GUN M TRACEY BRYANT
9 SPIRAL’S GIRL M RONALD HOOGENBOOM
10 ASHBY CRIMES M ALLAN MANWARING

Race 2 520m MX 19.52
DAPTO HOCKEY CLUB MXD FNL
1 FOUR GIRLS M TONY DAVIS
2 DARK THUNDER M WALTER LUTIGER
3 READY TO PUZZLE 5 KENNETH STAINES
4 THIRTY THREE 5 MARK ARNCLIFFE
5 FRISKY DILEMMA M TONY DAVIS
6 BLACK COFFEE M LOUIS PULIS
7 THUNDER COL M WALTER LUTIGER
8 LUCY LOU M BRUCE VOLTZ
9 COLOURED COUNTRY M ROBERT JACKSON
10 NAMBUCCA DREAM M MARK ARNCLIFFE

Race 3 520m 4/5 20.12
DANDALOO HOTEL STK
1 ISSEYMIYAKE 4 IAN MCFARLANE
2 SHEOAK KRISTY 4 MARK ARNCLIFFE
3 JENMAR DOLL 5 JENNIFER BROWN
4 DAISY DAY 4 ALLAN MANWARING
5 KAYLEE’S ANGEL 4 GARRY COOPER
6 ACADIAN GIANT 5 TONY DAVIS
7 BURN IT UP 4 PHILIP GOODSELL
8 MALAIKA 4 WALTER LUTIGER
9 TWO GEE UP 5 LYNETTE TSOHALIS

Race 4 520m M 20.36
MICHAEL’S CELLARS BOTTLE SHOP2
1 VINNIE CHASE M MARK TAPPER
2 GOLD EUREKA M TRACEY BRYANT
3 SHIRAZ SHAZ M STEPHEN BARWICK
4 HANSOME SPANIARD M GARRY COOPER
5 NAMBUCCA DREAM M MARK ARNCLIFFE
6 TEMPEST ROMERO M ROBERT COOPER
7 NOT AMUSED M JOHN RUDD
8 EIGHTY SIX M ADELE POWELL
9 BRIDGE OF FAITH M RONALD HOOGENBOOM
10 THUNDER SUZ M WALTER LUTIGER

Race 5 520m 4/5 20.55
TEAM BUNDY RACING SYND. FNL
1 MCCONAUGHEY 5 LESLEY BENTLEY
2 SWIPINATOR 5 WAYNE SMITH
3 LUCKY LAIRD 5 ROSE BIRRELL
4 KASHKOW TEDDY 5 GARRY ERWIN
5 ADDIS VIPER 5 DOMENICO LAURICELLA
6 JUMBO JAX 5 IAN MCFARLANE
7 ASPHYXIATE 5 ROSE BIRRELL
8 INFINITY 4 RUTH MATIC
9 WARRIOR ASSASSIN 5 NOEL OVINGTON
10 LOTUS BALE 5 IAN MCFARLANE

Race 6 600m 5 21.19
PREMIUM TYRE SERVICE DAPTO STK
1 SURLENE 5 SHAUN EVANS
2 DEAKSEY 5 TROY SUNDSTROM
3 SECRET SIGNING 5 PAUL CHERRY
4 HAPPY WITH LIFE 5 JENNIFER BROWN
5 DOUGHBOY’S IMAGE 5 DIANE WELLS
6 ZABEELA 5 ANDREW PROKOPIOU
7 ALL YOUR ANTICS 5 ANDREW BAYLISS
8 MISS BEESLEE 5 PAMELA CAINES
9 SNIP’S GIRL 5 LYNETTE TSOHALIS
10 CHARLIE CONQUEST 5 CHARLIE GATT

Race 7 520m 5 21.39
WINNING EDGE KIBBLE&BISCUITS STK
1 DEADWOOD DAWN 5 MICK PLAYER
2 DREAM FOLLOWER 5 LYNETTE TSOHALIS
3 CRASH OSTI 5 RON LENGLING
4 WEDDING KISS 5 BRIAN MCKIVAT
5 DADDY’S ROSE 5 MARK TAPPER
6 SARAH’S SMILE 5 RODNEY DOWSE
7 IMA MEGASTAR 5 GARY EDWARDS
8 LADY IN RED 5 MARK ARNCLIFFE
9 TWO GEE UP 5 LYNETTE TSOHALIS

Race 8 520m 4/5 21.58
DAPTO SUPPORTERS CLUB TROPHY FNL
1 TWISTED BEENS 5 MICK PLAYER
2 YALLAH JOY 5 GEORGE MICALLEF
3 TORS CHANCE 5 MARK ARNCLIFFE
4 HOTLINE FRECKLES 5 MARK ARNCLIFFE
5 MODERN CHARIOT 4 STEVEN WESTMAN
6 YALLAH FLIGHT 5 ROSE PARRISH
7 WAZZA BARGAIN 4 MARK ARNCLIFFE
8 I’M NOT LAUGHING 4 JOHN RUDD
9 MUFFIN TOP MATTY 5 DAVID MOTT
10 NEAT IRISH 5 ANDREW ROWE

Race 9 520m 5 22.22
STHN’ ENGINE RECONDITIONING STK
1 PORTNOW 5 SUSAN STEELE
2 HIGHTONE BALE 5 BRENDAN WHEELER
3 MYSTIQUE STREAK 5 ALLAN MUIR
4 FRENZY 5 RITA NICOLAOU
5 WAGER 5 RITA NICOLAOU
6 ACE SABATINI 5 TRACEY HURST
7 CAMEO’S SHADOW 5 SANDRA CLISSOLD
8 WALFORD 5 TRACEY HURST
9 TWO GEE UP 5 LYNETTE TSOHALIS

Race 10 520m 5 22.42
HAPPY EASTER TO ALL
1 SUNNY KADE 5 ANDREW ROWE
2 I’M KEEPING 5 LYNETTE TSOHALIS
3 MY ENFORCER 5 PETER MANTACH
4 NEAT IRISH 5 ANDREW ROWE
5 SCREEN STAR 5 GARY EDWARDS
6 HUSH PUPPY 5 GLENN SUMMERFIELD
7 YOUR WALLY BEN 5 BARRY CAMPBELL
8 FLY BUY MICK 5 CRAIG MIDSON
9 TWO GEE UP 5 LYNETTE TSOHALIS