Sunday 12th October 2008


Race 1 350m M 13.30
LICK ITALIAN ICE CREAMRY
1 DETECTIVE BENSON M FRANK SIMONETTA
2 GOANNA GIRL M UNAVAILABLE
3 DETECTIVE BOXER M FRANK SIMONETTA
4 SON OF MEN M KANE HEUSTON
5 FOND LEE M CLIFFORD COOPER
6 FRANKY RONDOR M DAVID MARSHALL
7 HIGHWAY ANGEL M CHARLES HARDY
8 ROCKIN’ RAIDER M JEANETTE ROCHE

Race 2 350m M 13.50
BLUE PAWS
1 STORMY SAPPHIRE M JULIE-ANNE OLDFIELD
2 FOR YOU DAD M TONI WATERS
3 DETECTIVE BISHOP M FRANK SIMONETTA
4 GO WILD JAKE M UNAVAILABLE
5 AWESOME MAMA M TONI WATERS
6 BUNDY BOY M JOHN COOPER
7 BLU BOY WONDER M KANE HEUSTON
8 OUR MISS ANGEL M CHARLES HARDY

Race 3 350m M 14.10
HOT N TASTY
1 DETECTIVE LOGAN M FRANK SIMONETTA
2 HIGHWAY BUSTER M DAWN LYNCH
3 SMALL REGARDS M CLIFFORD COOPER
4 FLYIN’ TROUSERS M KANE HEUSTON
5 Vacant
6 FLO OVER FIRE M JEANETTE ROCHE
7 CLASSY NINJA M NEVILLE ROBERTSON
8 DARB’S WAY M SHANE CARTWRIGHT

Race 4 350m M 14.30
POINT PLUMBING STAKES
1 HIGHWAY ROCKET M CHARLES HARDY
2 BRIGADIER BEDE M ARTHUR TURNBULL
3 DETECTIVE BECK M FRANK SIMONETTA
4 SANDY DIAMOND M KANE HEUSTON
5 Vacant
6 ADDIS HIGHWAY M DAWN LYNCH
7 MY SAL M CLIFFORD COOPER
8 SKATTY LIKE MUM M JEANETTE ROCHE

Race 5 350m 4/5 14.50
FREDDO MEATS STAKES
1 TREV 5 LORRAINE HINE
2 DES ROGAN 5 UNAVAILABLE
3 MOZZIE’S GIRL 4 GREGORY CARRAGHER
4 HIGHWAY MITZIE 4 DAWN LYNCH
5 FOXTROT LAD 4 VICKI BYRNES
6 SOME REGARDS 4 NATHAN BAYLY
7 MR. HOFF 5 ROGER O’NEILL
8 FLYARD LASS 4 JEANETTE ROACHE

Race 6 508m 4/5 15.10
SOUTH SIDE MINI MART STAKES
1 EBONY VANE 5 UNAVAILABLE
2 CAMDEN DREAM 5 NORMAN CAMERON
3 SAINTLY KISS 5 GREGORY CARRAGHER
4 SPORTY RANGER 4 KERRY BARRASS
5 FLO ABLE MAN 4 JEANETTE ROCHE
6 SETTLE PETAL 5 PETER MARSH
7 MULWEE RANGER 5 ROBERT WATSON
8 PETITE VERONA 5 VICKI BYRNES
9 ROYAL HIGHWAY 5 CHARLES HARDY
10 BELLBROOK LAD 4 JEANETTE ROCHE

Race 7 350m 5 15.30
MACLEAY HOTEL STAKES
1 COOL SHAMAR 5 JEANETTE ROCHE
2 DETECTIVE BAREK 5 FRANK SIMONETTA
3 COURAN COVE 5 PETER MARSH
4 ROCKABILLY REBEL 5 ARTHUR TURNBULL
5 MALLAIG MOHR 5 GREGORY CARRAGHER
6 GEORGE JETSON 5 DAVID MARSHALL
7 HAYDEN’S HIGHWAY 5 DAWN LYNCH
8 CYCLONE TOPAZ 5 DOUGLAS BROWN

Race 8 508m 5 15.50
SOUTH KEMPSEY TYRES STAKES
1 STABLER 5 FRANK SIMONETTA
2 REAL NIKITA 5 BARRY HARMEY
3 JAIBY JINGLES 5 DAVID MARSHALL
4 BARBISTRO 5 DAVID J SMITH
5 INTENT’S FORCE 5 JEANETTE ROCHE
6 ROUGH SEAS 5 PETER MARSH
7 CATHELLA ICE 5 MARK MORONEY
8 CANDY PATCHES 5 ROBERT GOODWIN
9 ROYAL HIGHWAY 5 CHARLES HARDY

Race 9 350m 5 16.10
CLARK BEDDING STAKES
1 BANDIT HIGHWAY 5 CHARLES HARDY
2 DETECTIVE EAMES 5 FRANK SIMONETTA
3 MR. LINCOLN 5 ARTHUR TURNBULL
4 SUGAR SUGAR 5 TONI WATERS
5 STARLINE JOHNNY 5 MICHELLE MARTIN
6 NIPPER FIRE 5 JEANETTE ROCHE
7 AIRBORNE CREW 5 GREGORY CARRAGHER
8 DAWNIE’S ANGEL 5 DAWN LYNCH

Race 10 350m 5 16.30
KEMPSEY SEAFOOD STAKES
1 CAWBOURNE SOX 5 RETA BROWN
2 HARRY’S POWER 5 GREGORY CARRAGHER
3 I’VE GOT SPRINGS 5 FRANK SIMONETTA
4 LITTLE LOU LOU 5 DAWN LYNCH
5 MAMA’S SUGAR 5 TONI WATERS
6 MACY MAY 5 TONY MARTIN
7 ROYAL SPLINTER 5 JEANETTE ROCHE
8 SHERYLE’S DREAM 5 ARTHUR TURNBULL

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments