Wednesday 4th March 2009


Race 1 457m 5 19.00
PAUL HYSON TAM TO GDNS HEAT ONE
1 BELZA PRINCESS 5 ANNE FOLEY
2 MAGGIE JACOBS 5 JOHN CORRIGAN
3 SMACK THAT 5 GRAHAM NOVLEY
4 BELL’S HOPE 5 KENNETH BELL
5 COURTHOUSE LASS 5 VERONA WILSON
6 BAREFOOT BAYLEY 5 RODNEY MARLOW
7 BLACK GAIRN 5 BERNARD KEFT
8 BATTLE BROTHER 5 GARRY STREATFIELD

Race 2 457m 5 19.20
DANIEL RUSS TAM TO GDNS HEAT TWO
1 MICK TANGA 5 ERIC SHARMAN
2 DEFYING TIME 5 ROSANA STREATFIELD
3 LATCHFORD 5 GARRY STREATFIELD
4 IMA KID TOO 5 GAYLE MASTERSON
5 RUTLAND ROCK 5 MICHAEL RUTTLEY
6 VALABARB 5 RUSSELL HARLAND
7 PINDIMA PRINCE 5 ANNE FOLEY
8 CHLOE TANGA 5 KENNETH BELL

Race 3 402m MX 19.40
JASON REID STAKE
1 WHITE BIRD M BERNARD KEFT
2 SHOTGUN GIRL 5 GAYLE MASTERSON
3 WINSOME SHADOW M BERNARD KEFT
4 CONTESSA’S BEST M GREGORY CLAY
5 IDOL ASSASSIN M SANDRA WARNER
6 YELLOW BUCKET 5 DAVID SWAN
7 KAZMIC’S SHADOW 5 GRAHAM NOVLEY
8 JET NITRO M GREGORY CLAY

Race 4 402m 5 20.00
SIMON NOBLE STAKE
1 ROGUE SHIRAZ 5 KENNETH BELL
2 KEGGIT 5 JOY POLLARD
3 JOHNNY BEEZ 5 JOHN EATHER
4 MULWEE MARINA 5 DAVID SWAN
5 Vacant
6 PEPSI GAITES 5 DANIEL HATCH
7 MISS RUTLAND 5 MICHAEL RUTTLEY
8 ZULU MAGOO 5 SANDRA WARNER

Race 5 402m 4 20.20
DICKIE PORTER STAKE
1 TRACKER GAITES 4 DANIEL HATCH
2 AMISH TANGA 4 MAUREEN SHARMAN
3 DYNAMIC SPIRAL 4 RUSSELL HARLAND
4 MISS MASON 4 RUSSELL HARLAND
5 Vacant
6 HELLO ASHBY 4 ROBERT RYAN
7 LOW PROFILE 4 GARY RYAN
8 HAYLEY’S DELIGHT 4 DAVID SWAN

Race 6 402m NG 20.40
CAMPBELLS CASH & CARRY FINAL
1 JUDGEMENT DAY 4 PAUL CONSTABLE
2 PRINCESS SOLDIER 5 BERNARD KEFT
3 COURTHOUSE PUB 5 RUSSELL HARLAND
4 SILENT BOMB 5 LLOYD ROCK
5 BOWLED WARNIE 5 SANDRA WARNER
6 MEGATRON 5 JONATHON SHANLEY
7 MURRAYVAR JET 5 THOMAS BIVEANO
8 BLACK DOOZRA 5 COLIN BURNS
9 JOHNNY BEEZ 5 JOHN EATHER
10 BEN LACEY 5 BARRY HOBSON

Race 7 340m M 21.00
NOEL RUSS STAKE
1 RYSHAN GIRL M GARY RYAN
2 DODI’S DIANA M GREGORY CLAY
3 Vacant
4 BON FLYER M DANIEL GALVIN
5 JENMAK M SANDRA WARNER
6 Vacant
7 NO IMPACT M GREGORY CLAY
8 PIPER TIAN M SANDRA WARNER

Race 8 340m MX 21.20
BOB JANE MIXED FINAL
1 LONGWAY BINDIE 5 UNAVAILABLE
2 STATE TROOPER 5 DANIEL GALVIN
3 CROWN TIKI 5 SCOTT BAKER
4 BONDI GOLD 5 RUSSELL HARLAND
5 CHERYL’S JOY 5 GARY RYAN
6 DOORSTEP ANGEL 5 RUSSELL HARLAND
7 SHOTGUN BEAUTY 5 GAYLE MASTERSON
8 WALKABOUT JOY 5 GREGORY CLAY
9 VELVET LOUNGE 5 RUSSELL HARLAND
10 BOO BOO’S MATE 5 GREGORY CLAY

Race 9 340m 5 21.40
BRUCE JUDD STAKE
1 BOO BOO’S MATE 5 GREGORY CLAY
2 VELVET LOUNGE 5 RUSSELL HARLAND
3 GOOD TIMES 5 GREGORY CLAY
4 STOMP THE YARD 5 DAVID SWAN
5 Vacant
6 DAWN LEE 5 SANDRA WARNER
7 HASSELL 5 ERIC SHARMAN
8 LA BINGLE 5 SANDRA WARNER

Race 10 340m 5 22.00
MICK SHEPHERD STAKE
1 TEARAWAY TIGER 5 KENNETH BELL
2 CAWBOURNE SOX 5 KERRIE SHANLEY
3 FLYING THOMAS 5 GRAHAM NOVLEY
4 SHE’S A ROBBO 5 GREGORY CLAY
5 Vacant
6 HIDE HI 5 SANDRA WARNER
7 FARRELLY 5 DAVID SWAN
8 DOWNUNDER AZZ 5 SANDRA WARNER