Monday 10th March 2008


RACE 01 MAIDEN 520M 6.42PM
SKY CHANNEL
F4
1 JIM’S CHOICE Q M MICHAEL BOODY
2 GOLDEN LEGEND Q M GARY KEEP
3 CYRUS JESTER Q M JOHN PAY
4 HEZA SMASH M JOHN REIMER
5 SONNET’S JEWEL M DEAN TURLEY
6 ZANZIBAR M SANDRA HUNT
7 GIRL LEG Q M NIGEL RUGG
8 SILVERSMITH Q M DENIS GUPPY
9 DARK OPAL M SANDRA HUNT
10 GABRIELL’S GIRL Q M JOHN REIMER

RACE 02 MIXED FINAL 520M 7.03PM
SKY CHANNEL
F4
1 OUR APPARITION M DEAN TURLEY
2 IZY ABLAZE Q M MICHAEL BOODY
3 HEPTARCHY M JOHN REIMER
4 SMART CHOICE 5 ROBERT GILTINAN
5 ADRIAN’S HERO Q 5 ROBERT GILTINAN
6 VERGIN’ BLUE Q M RON BALL
7 WITHEREN’S FOLIE Q M RON BALL
8 VINCARO Q M JAMES CARLTON
9 ZANZIBAR M SANDRA HUNT
10 SIDEWAYS Q M MICHAEL CHAPMAN

RACE 03 NOVICE 520M 7.25PM
NUDGE
F4 1ST LEG EXT DBL
1 SPACE ODYSSEY N RAYMOND BURMAN
2 SUPREME TOKEN N TONY BRETT
3 ONA TYMA Q N MICHAEL BOODY
4 LADY MOSCATO Q N BOB WRIGHT
5 PURE IMAGE Q N ROBERT GILTINAN
6 BENNY CASH Q N MICHAEL MENKEN
7 PRINCE OF TITANS N JAMES ROBINSON
8 BASHFUL RED Q N STEVE WOODS
9 DARK SHARK Q N MICHAEL BOODY
10 POWER SHIFT Q N ANDREW RUSSELL

RACE 04 5TH GRADE 520M 7.42PM
BRANDONS ELECTRICAL
F4 2ND LEG EXT DBL
1 REGAL CHIEF 5 MOIRA PAY
2 DENESH Q 5 KEITH HOUGHTON
3 SILK MOON 5 TONY BRETT
4 TREGER BEGGAR Q 5 VICKI WISENER
5 POWER OF TEN Q 5 JOHN REIMER
6 LADY BOSSY BOOTS Q 5 ROBYN CRAVEN
7 HAPPY SCATTER Q 5 HELEN KEEP
8 SPIRIT RELEASED 5 JOHN DART
9 CELTIC FOLKLORE Q 5 OWEN EDMONDS
10 CHIRAQUOIS 5 MICHAEL BRIANT

RACE 05 5TH GRADE 520M 8.03PM
REDCLIFFE OXLEY MEATS
F4 1ST LEG QUAD
1 COLUMBUS Q 5 ALLEN FITZSIMMONS
2 KAPTIN KOLESTROL Q 5 CLINTON ARGENT
3 BOGIE SKYE Q 5 TONY BRETT
4 MCCUDDIN 5 MARALYN MOORE
5 JINDIVIC Q 5 DIANE HANNON
6 I’M SHELLY Q 5 PATRICIA CARRINGTON
7 OUTBACK BOY 5 ROBERT GILTINAN
8 PLAYING TRICKS Q 5 BARRY DULL
9 DREAMIN’ KAKADU 5 ROY DAHL
10 WOLFENDEN Q 5 TROY SHARPE

RACE 06 5TH GRADE 520M 8.24PM
BIG DOG PET FOODS
F4 2ND LEG QUAD 1ST LEG DBL
1 GEORGIA ANNE Q 5 ANNE SOUTHEE
2 MISS SOUTHERLY Q 5 MICHAEL THRUPP
3 HUSTLER’S HONEY Q 5 PATRICIA CARRINGTON
4 GLENKERRY MAGIC Q 5 KERRY MYERS
5 FAITH IN BUNDY 5 TROY SHARPE
6 TOKEN PEG 5 JOHN REIMER
7 ONE COULD WISH Q 5 JOHN EDWARDS
8 STAR KINGDOM 5 STUART THOMPSON
9 YESSAM MELODY Q 5 LYNDALL MASSEY
10 SHADOW RAIDER 5 JAMES ROBINSON

RACE 07 4/5 GRADE 600M 8.42PM
NORTHERN RIVERS STUD
F4 3RD LEG QUAD 2ND LEG TBLE 1ST LEG DBL
1 SURF RULER 5 JOHN CLANCY
2 ORIGAMI LAD 4 RAYMOND BURMAN
3 FESTIVEAN Q 5 RAYMOND BURMAN
4 CARTELLO Q 5 JOHN FIELD
5 NICELY DONE Q 5 ROBERT GILTINAN
6 SEMINOLE Q 4 KAYLEEN THRUPP
7 EISWEIN Q 5 DALE WIDDERICK
8 RED BIKINI Q 5 HELEN KEEP
9 COUNTER PUNCH Q 5 DEAN TURLEY
10 SUPREME BASH Q 5 JOHN EDWARDS

RACE 08 MIXED FINAL 520M 9.03PM
WINNING EDGE
F4 4TH LEG QUAD 3RD LEG TBLE 2ND LEG DBL
1 KAY SIZE STATE Q 5 TROY SHARPE
2 SPELL FIRE 5 ELAINE WILLIAMSON
3 RUNYA BEACH 5 JOHN DART
4 MADAM SASH 5 PAUL CAUCHI
5 RUBY LAVELLE 5 PAUL CAUCHI
6 NOBLE CLASS 5 GARRY GILBERT
7 GUNAMATTA Q 4 ANNE SOUTHEE
8 REAL EXCITING 5 DEAN TURLEY
9 HARBOUR DAWN Q 5 PAUL HENNELLY
10 DEE FLAWLESS Q 5 SANDRA HUNT

RACE 09 3/4 GRADE 520M 9.22PM
DINKY DI WEB DESIGNS
F4
1 SECRET BOMBER Q 4 RAYMOND BURMAN
2 LEICA PICTURE 4 MARK WILKES
3 CARNAGE MAKER Q 3 REG HAZELGROVE
4 INTREPID FORCE Q 4 JOHN FIELD
5 VACANT
6 HONEYSUCKLE ROSE Q 3 THOMAS NOBLE
7 POWERFOOL 4 WAYNE THOMSON
8 SUPER STANLEY Q 4 ALEX GREEN

RACE 10 5TH GRADE 520M 9.40PM
GARRARD’S HORSE & HOUND
F4
1 HARBOUR DAWN Q 5 PAUL HENNELLY
2 LIAMS SMILE Q 5 ERIC HONEYMAN
3 BLACK MAZE 5 DIANE HANNON
4 HERMOSA GIRL Q 5 DAVID ROBARTSON
5 SARAH WIGGUM Q 5 BARRY DULL
6 DEE FLAWLESS Q 5 SANDRA HUNT
7 KATANDRA Q 5 KAYLEEN THRUPP
8 PICKETT’S CHARGE Q 5 JOHN FIELD
9 BIG NIGHTMARE Q 5 ANNE SOUTHEE
10 JILLIE BEAN Q 5 JOHN EDWARDS