Sunday 19th April 2009


Race 1 410m 2.00pm
MAIDEN BARSTICK FLYER
1 STOLEN ONE M MICHAEL CAMP
2 TWIN TATS M CRISTY GODFREY
3 SCARRED VICAR M GEORGE TSAKISSIRIS
4 ETEN M DENIS GODFREY
5 SAETA M EMMA O’CONNOR
6 DEEDEE STARDUST M NATHAN GOODWIN
7 NIKSON BON M DOUGLAS BON
8 JUST JESSIE’S M JEFFREY MILLER

Race 2 544m 2.20pm
MAIDEN/5TH GRADE KNOT STRAIGHT
1 UNO IS WON M GEORGE TSAKISSIRIS
2 LIKE LEE NANA 5 GEORGE TSAKISSIRIS
3 CAMPANCO 5 RICKY CAMP
4 MR. NEWFOUND 5 WAYNE FRENCH
5 GOZO TAYLOR 5 ADRIAN MILANI
6 SHINING LASS 5 ISOBEL CAMP
7 ROUGH SEAS 5 BRADLEY BELFORD
8 OVER QUOTED 5 SUSAN GODFREY

Race 3 410m 2.40pm
NOVICE TWISTY VINE
1 KEILOEDEN SKY N GRAHAM ANDERSON
2 BOGAN PRIDE N ADRIAN MILANI
Box3 VACANT
4 FRANGIPANI LASS N DENIS GODFREY
5 SURFIN’ NATNUI N DENIS GODFREY
Box6 VACANT
7 ONE MORE PIRATE N ADRIAN MILANI
8 DOUBLE DAN N EMMA O’CONNOR

Race 4 410m 3.00pm
5TH GRADE FOXY FLYER
1 FUTURE PRINCESS 5 MARGARET BERNSTONE
2 EXIT NOW 5 ADRIAN MILANI
Box3 VACANT
4 ADDIS EXPRESS 5 CRISTY GODFREY
5 KYE’S COURAGE 5 NATHAN GOODWIN
Box6 VACANT
7 FUELLED FURY 5 STEPHEN CLARK
8 ROSIE ROCK STAR 5 JAMES LEE

Race 5 410m 3.20pm
1/2 GRADE F.F.A. SILVER TAIL
1 YARRABAH DAISY 2 STEPHEN CLARK
2 HARRY QUE 2 PETER MILANI
3 FORCE OF REVENGE 1 SONIA TAYLOR
4 KIOWA CRUISE 2 ISOBEL CAMP
5 MISS MANHATTEN 1 SUSAN GODFREY
6 COALY BILL 2 DENIS GODFREY
7 TOMBSTONE TEDDY 1 CRISTY GODFREY
8 SUNLIGHT BLUE 2 CRISTY GODFREY

Race 6 410m 3.40pm
4TH GRADE CHARCOAL DASH
1 SUBSONIC 4 GEORGE TSAKISSIRIS
2 SPECIAL LIGHTS 4 SONIA TAYLOR
3 ZANY BLUE 4 NATHAN GOODWIN
4 ADDIS ROSE 4 NATHAN GOODWIN
5 ABOUT ATTITUDE 4 GRAHAM ANDERSON
6 WILD FEET 4 EMMA O’CONNOR
7 UNMARKED 4 RICKY CAMP
8 DARING DAISY 4 JAMES WHITKKER
9 DAKODA 4 CRISTY GODFREY

Race 7 410m 4.00pm
3RD GRADE GI GI
1 JACKAROO 3 EMMA O’CONNOR
2 ANNA FORD 3 CRISTY GODFREY
Box3 VACANT
4 MURRANJI MARY 3 NATHAN GOODWIN
5 DARK SILHOUETTE 3 SONIA TAYLOR
Box6 VACANT
7 WEEDALLION MODEL 3 JAMES LEE
8 BLUEY VALENTINE 3 IRENE DRURY

Race 8 544m 4.20pm
3/4 GRADE WARREN KEMPSHALL
1 CHALK IT UP 4 EMMA O’CONNOR
2 SYANNA 3 BRADLEY BELFORD
Box3 VACANT
4 DAWMAR JENNY 4 IRENE DRURY
Box5 VACANT
6 LUKE’S PRINCESS 3 STEPHEN CLARK
Box7 VACANT
8 DARK JEWELL LEE 4 GEORGE TSAKISSIRIS

Race 9 410m 4.40pm
5TH GRADE SONYA TAYLOR
1 COBIA 5 GRAHAM ANDERSON
2 ROUSABOUT 5 EMMA O’CONNOR
Box3 VACANT
4 BELLARINA BABY 5 SONIA TAYLOR
5 DEEDEE RESCUE 5 NATHAN GOODWIN
Box6 VACANT
7 CHOPPY SEAS 5 PETER MILANI
8 ABSOLUTE GRANDO 5 KEVIN WHEELER