Thursday 12th March 2009


Race 1 MAIDEN 380m 7.15pm
Box1 POSSUM BOND M ROBERT THOMSON
Box2 TUSCAN ROSE M GARY HEATH
Box3 FLAMING ENFORCER M NATHAN GOODWIN
Box4 NANNYGAI NANCE M BRADLEY BELFORD
Box5 MOTIVATION M TED COLLINS
Box6 PIXIE PHOTO M MICHAEL HICKMOTT
Box7 RED SEQUIN M JOAN NEWNHAM
Box8 ADDA ZOES BOY M NATHAN GOODWIN
Res9 ROBBIE’S RACER M TED COLLINS

Race 2 5TH GRADE 498m 7.33pm
Box1 DON’T THINK DO 5 TED COLLINS
Box2 MR. NEWFOUND 5 WAYNE FRENCH
Box3 LAD’S GIRL 5 SONIA TAYLOR
Box4 ROSIE ROCK STAR 5 JAMES LEE
Box5 VACANT
Box6 BLACKULAR 5 TED COLLINS
Box7 WHERE’S MOLLY 5 LAWRENCE HOGG
Box8 GO SHARN 5 MATE RAJAN

Race 3 NOVICE 380m 7.51pm
Box1 SURFIE CHAMP N TED COLLINS
Box2 BELLARINA BABY N SONIA TAYLOR
Box3 FARMOR SWELLS N WAYNE SCOTT
Box4 SHEOAK BRUCE N MICHAEL CAMPBELL
Box5 VACANT
Box6 KYE’S COURAGE N NATHAN GOODWIN
Box7 HAY SPIDERMAN N MICHAEL CAMPBELL
Box8 TIGHT LINE N MATE RAJAN

Race 4 4TH GRADE 380m 8.09pm
Box1 GOZO FAST GIRL 4 MATE RAJAN
Box2 SURF BLASTER 4 SONIA TAYLOR
Box3 BIG CLEAN OUT 4 MICHAEL CAMPBELL
Box4 VALENTINE’S WHIP 4 MICHAEL HICKMOTT
Box5 ZANY BLUE 4 NATHAN GOODWIN
Box6 BLUEWATER MAID 4 MICHAEL CAMPBELL
Box7 MISS SEAGULL 4 OWEN THOMSON
Box8 EXIT NOW 4 ADRIAN MILANI
Res9 GO ATTITUDE 4 MICHAEL CAMPBELL

Race 5 4/5 GRADE 498m 8.27pm
Box1 ADDIS EXPRESS 5 NATHAN GOODWIN
Box2 CHAKIRA 5 MARGARET BERNSTONE
Box3 UNION MISS 5 MICHAEL CAMPBELL
Box4 BENTLEY WILL 4 PHILLIP RUDALL
Box5 WEEDALLION MODEL 5 JAMES LEE
Box6 TIGGY BENTLEY 4 PHILLIP RUDALL
Box7 SALTWATER ROSE 4 GLEN OLSEN
Box8 BROTHER NOOMPS 4 TED COLLINS

Race 6 3/4 GRADE 380m 8.45pm
Box1 SMIGIN BIGGER 4 MICHAEL CAMPBELL
Box2 ZACKIIAH 3 BERTRAM RANDALL
Box3 PRIVATE DEEDEE 4 NATHAN GOODWIN
Box4 HALIFAX BAY 4 MATE RAJAN
Box5 WHO’S FRED 3 GLEN OLSEN
Box6 CLEAN BREEZE 3 MICHAEL CAMPBELL
Box7 BIG ALFORD 3 BRADLEY BELFORD
Box8 DARK SILHOUETTE 3 SONIA TAYLOR
Res9 GO ATTITUDE 4 MICHAEL CAMPBELL

Race 7 1ST GRADE 380m 9.03pm
Box1 MR. BEETSON 1 JOANNE WOOLER
Box2 MRS. MCMANN 1 NATHAN GOODWIN
Box3 VACANT
Box4 GILLBO 1 JUDITH OLSEN
Box5 BLUE ENFORCER 1 ADRIAN MILANI
Box6 VACANT
Box7 FLYNNY’S FLYER 1 TED COLLINS
Box8 FORCE OF REVENGE 1 SONIA TAYLOR

Race 8 498m 9.21pm
(BEST 8)
Box1 TRENDY BLACK 2 GRAHAM THOMSON
Box2 SOUTHERN PACIFIC 2 NANCY MAYNARD
Box3 MISS RAGAMUFFIN 1 JOAN NEWNHAM
Box4 JUST A BENTLEY 2 PHILLIP RUDALL
Box5 AYE JAY CEE 3 WILLIAM BOON
Box6 BENTLEY NOMAD 1 PHILLIP RUDALL
Box7 SYANNA 2 BRADLEY BELFORD
Box8 OUR IRISH BETTY 1 WILLIAM BOON
Res9 SERIOUS HONDO 3 MICHAEL CAMPBELL

Race 9 5TH GRADE 380m 9.39pm
Box1 GOZO TAYLOR 5 ADRIAN MILANI
Box2 NOT SO LUCKY 5 MICHAEL CAMPBELL
Box3 VALENTINE’S MISS 5 MICHAEL HICKMOTT
Box4 THUNDA BOND 5 GRAHAM THOMSON
Box5 JARRY BOY 5 MATE RAJAN
Box6 BONNIE’S OUTLAW 5 BERTRAM RANDALL
Box7 GOLDEN HOUND 5 JOAN NEWNHAM
Box8 DEEDEE RESCUE 5 NATHAN GOODWIN
Res9 RUBBER SOLES 5 WILLIAM BOON
Res10 DANKE SCHON 5 SONIA TAYLOR

Race 10 5TH GRADE 380m 9.57pm
Box1 THUMPSTER 5 MATE RAJAN
Box2 SERENGHETI DREAM 5 GRAHAM THOMSON
Box3 SPECIAL LIGHTS 5 SONIA TAYLOR
Box4 IVANA VIN 5 NATHAN GOODWIN
Box5 WHERE’S AGNUS 5 DANIEL MILES
Box6 COME MONDAY 5 MICHAEL HICKMOTT
Box7 HAY CASANOVA 5 MICHAEL CAMPBELL
Box8 AIMEE’S REWARD 5 OWEN THOMSON
Res9 RUBBER SOLES 5 WILLIAM BOON
Res10 CHU CHU CASTILLO 5 TED COLLINS