Sunday 23rd November 2008 Qualifying Heats


Race 1 HT1
Grade 5 Quali 450 Metres –:–
KENNELLING TIME: 8.30am-9.00am
Box Form Name Best Trainer
1 25627 PREMIER BLEND 26.11Q P B Crawley
2 51737 MOSS GROMMICK FSH F J Flegg
3 24765 LYNLEA’S WARRIOR NBT L Smith
4 85574 TERRADOME BALE 25.69 J Hopper
5 * * * VACANT BOX * * *
6 33615 JUNIOR SCOOTER 25.73 J A Murphy
7 86768 BRILLIANT BREE NBT P Riley
8 55468 LICORICE STICK 26.03Q G M White
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 2 HT2
Grade 5 Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 18864 TEQUILA SURPRISE 26.12Q I Robinson
2 61775 PARIS ANGEL FSH J R Britton
3 26887 ROVALLEY PORT NBT P A Bourke
4 18888 ICE ICE BABY NBT J A Azzopardi
5 * * * VACANT BOX * * *
6 44876 DISCO FASHION FSH Y Andrews
7 74315 GONE OUTSIDE NBT B J May
8 14566 WILLOW NBT C R Cooper
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 3 HT3
Grade 5 Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 57784 FINALIZE FSH C M Taylor
2 87785 AFTER TASTE 25.80Q T D Ross
3 22163 BROTHERS BARD NBT M Roberts
4 86684 THIRSTY AZZ FSH B Briffa
5 * * * VACANT BOX * * *
6 21873 HOT HAAKEN NBT P Riley
7 61472 KISS OFF NBT M J Pearson
8 57476 NINA BONITA NBT K J Daisley
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 4 HT4
Grade 5 Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 22787 CLARETOWN LUCKY 25.66 P Griffen
2 84667 BANEMORE NBT B M Rogers
3 * * * VACANT BOX * * *
4 44578 HART ATTACK PETE NBT B J Philippe
5 2187 KOLORA ASSASSIN 25.81 P B Crawley
6 * * * VACANT BOX * * *
7 46156 TEEMING TINA NBT H McAdam
8 26675 POOR MAN’S HORSE 25.85 B J May
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 5 HT5
Grade 5 Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 15168 DAWN’S SPIRIT FSH T Thomas
2 68684 WAKE UP WABBIT NBT C R Cooper
3 * * * VACANT BOX * * *
4 52816 MERIOT MAGIC 25.93 T D Ross
5 72674 KELLA NBT S G Watson
6 * * * VACANT BOX * * *
7 816 GARDENVALE TOTE FSH Y Andrews
8 64554 SPECIAL BLUE 26.06 A B McCaskill
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 6 HT1
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 4 SLIPAWAY MO NBT A J Jeffrey
2 57847 CHILLING NBT J P Tolson
3 * * * VACANT BOX * * *
4 58445 SOPHIA LORIAN NBT J Larizza
5 CASHIN’ SUE FSH A Barbara
6 * * * VACANT BOX * * *
7 453 NABBED NBT M J Pearson
8 ACOUSTIC BALE FSH A L Dailly
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 7 HT2
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 BAILEY BALE FSH A L Dailly
2 82645 JORDY’S A ROBBER NBT S C Payne
3 * * * VACANT BOX * * *
4 8 CASH COW NBT E M King
5 * * * VACANT BOX * * *
6 83577 RIPIN’ RAINBOW NBT B M Rogers
7 * * * VACANT BOX * * *
8 STATION ROAD FSH D J Brown
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 8 HT3
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 846 IMBIBE NBT B J Cunningham
2 PERFECT PADDY FSH P B Crawley
3 * * * VACANT BOX * * *
4 BASHER BALE FSH A L Dailly
5 * * * VACANT BOX * * *
6 PEDRO’S STAR FSH B L Moloney
7 * * * VACANT BOX * * *
8 73536 JET WONDER NBT D Furey
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 9 HT4
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 58132 BOOMER HARVEY NBT D Murray
2 FOX STREET FSH D J Brown
3 * * * VACANT BOX * * *
4 CLARETOWN MIKE FSH P Griffen
5 * * * VACANT BOX * * *
6 BONSAI BALE FSH A L Dailly
7 * * * VACANT BOX * * *
8 85738 HYPERTHERMIA NBT J P Tolson
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 10 HT5
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 BYRON’S ON FIRE FSH B J May
2 4 BELLIZA GIRL NBT J R Britton
3 * * * VACANT BOX * * *
4 CARLY BALE FSH A L Dailly
5 * * * VACANT BOX * * *
6 784 ANOTHER HEATH FSH H McAdam
7 * * * VACANT BOX * * *
8 F7886 ELITE KEYSY NBT L M Cook
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 11 HT6
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 ARAPAHO BELLE FSH J M Wright
2 CHELLO BALE FSH A L Dailly
3 * * * VACANT BOX * * *
4 27366 BOWSTREET SECRET NBT W Donlon
5 * * * VACANT BOX * * *
6 FLASH TIME FSH D J Brown
7 * * * VACANT BOX * * *
8 4842 BROOK BANDIT NBT I Robinson
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 12 HT7
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 366 BAT GIRL NBT K J Daisley
2 SHORT GRAIN FSH J F Nicholls
3 * * * VACANT BOX * * *
4 TRICKETT BALE FSH A L Dailly
5 * * * VACANT BOX * * *
6 64458 SKY BOY NBT N Wynd
7 * * * VACANT BOX * * *
8 COMPASS BALE FSH A L Dailly
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 13 HT8
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 FLASH DIVA FSH D J Brown
2 CRONK BALE FSH A L Dailly
3 * * * VACANT BOX * * *
4 4 YAGERBOMB NBT J H Kruisselbrink
5 * * * VACANT BOX * * *
6 66427 JUST NEW NBT R J Tolson
7 * * * VACANT BOX * * *
8 27453 VINTAGE FLASH NBT M A McGuire
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 14 HT9
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 27256 BAT BOY FSH A M Daisley
2 13828 AL’S SHADOW 25.93Q A B McCaskill
3 * * * VACANT BOX * * *
4 TWEETER BALE FSH A L Dailly
5 * * * VACANT BOX * * *
6 56 BOWSTREET MARIAH NBT W Donlon
7 * * * VACANT BOX * * *
8 DAVEY BALE FSH A L Dailly
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 15 HT10
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 2786 DIADORA FSH M Kusznir
2 47338 GOLD PLATINUM NBT B Briffa
3 * * * VACANT BOX * * *
4 ENZO BALE FSH A L Dailly
5 * * * VACANT BOX * * *
6 CLARETOWN FLASH FSH P Griffen
7 * * * VACANT BOX * * *
8 COSMIC MATT FSH D J Brown
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 16 HT11
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 646 RAGING CONQUEST NBT D Murray
2 63666 COLD BLAST NBT B J Cunningham
3 * * * VACANT BOX * * *
4 TOULOUSE BALE FSH A L Dailly
5 * * * VACANT BOX * * *
6 FUNKY BENNY FSH P Galea
7 * * * VACANT BOX * * *
8 FIREFLY BALE FSH A L Dailly
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 17 HT12
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 458 SMART FRED NBT A Barbara
2 GRANDO BALE FSH A L Dailly
3 * * * VACANT BOX * * *
4 65376 SURFIN’ SAINT NBT B M Rogers
5 * * * VACANT BOX * * *
6 MICK’S OCTANE FSH P B Crawley
7 * * * VACANT BOX * * *
8 UNIFORM BOY FSH J Borg
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 18 HT13
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 46 GUT INSTINCT FSH D J Brown
2 3874 BOWSTREET ROGUE NBT S Donlon
3 * * * VACANT BOX * * *
4 ROMAN BALE FSH A L Dailly
5 * * * VACANT BOX * * *
6 85834 PSYCHIC RESEARCH NBT R J Tolson
7 * * * VACANT BOX * * *
8 INGRID BALE FSH A L Dailly
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 19 HT14
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 7 GLIM JAC NBT K Robbins
2 JESTER BALE FSH A L Dailly
3 * * * VACANT BOX * * *
4 37428 VIRUS SWATTER 26.28Q D Furey
5 * * * VACANT BOX * * *
6 NEGATED FSH F J Flegg
7 * * * VACANT BOX * * *
8 276 PURE LADY STAR NBT S C Payne
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 20 HT15
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 LIVERPOOL BALE FSH A L Dailly
2 THUMPSTER BALE FSH A L Dailly
3 * * * VACANT BOX * * *
4 8 BLUESKY MEGAN FSH L M Cook
5 * * * VACANT BOX * * *
6 34434 JUST A VICTIM NBT R J Tolson
7 * * * VACANT BOX * * *
8 46235 AIR WOLF NBT K Quinn
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 21 HT16
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 85165 BET ON LEE 26.01Q M A McGuire
2 76 WAITING ON BOB FSH E M King
3 * * * VACANT BOX * * *
4 MAGNUS BALE FSH A L Dailly
5 * * * VACANT BOX * * *
6 SIR ECHO NBT D Murray
7 * * * VACANT BOX * * *
8 LOTHARIO FSH J H Kruisselbrink
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 22 HT17
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 TENILLE BALE FSH A L Dailly
2 78 ARANDT ROAD FSH M Zammit
3 * * * VACANT BOX * * *
4 78836 SKYLINE NBT R J Tolson
5 * * * VACANT BOX * * *
6 MARADONNA BALE FSH A L Dailly
7 * * * VACANT BOX * * *
8 SARAH’S WAY FSH J F Nicholls
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 23 HT18
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 WOLLY COBBLES FSH D J Murnane
2 NELLY BALE FSH A L Dailly
3 * * * VACANT BOX * * *
4 6538 WEILDON NBT A Barbara
5 * * * VACANT BOX * * *
6 58278 FOXY SAQUAN NBT R M Zappone
7 * * * VACANT BOX * * *
8 55 WHERE’S THE SUN FSH D H Burge
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *

Race 24 HT19
Maiden Quali 450 Metres –:–
$–
Box Form Name Best Trainer
1 7 ONE TO FOLLOW NBT B J Cunningham
2 475 BOWSTREET SQUIRE NBT S Donlon
3 * * * VACANT BOX * * *
4 78385 BEST MAHTE NBT S J Morvell
5 * * * VACANT BOX * * *
6 BLACK AND SHINY FSH D J Brown
7 * * * VACANT BOX * * *
8 RINGWOOD BALE FSH A L Dailly
9 * * * NO RESERVE * * *
10 * * * NO RESERVE * * *