Sunday 3rd April 2011

Greyhound Box Draw For – Sunday 3rd April 2011

Race No. 1Www.beckleycentre.com.au11:27AM (VICtime)
Grade 5 event over 460 Metres at Geelong Of $1,560 Prizemoney.
1st: $1,095 2nd: $310 3rd: $155.

No.NameFormTrainer

1FROMELLES32666G Watts (Lara)
2WHITE HAZE43725B J Duffy (Ballan)
3OUR CORALIE1J S Ennis (Lara)
4BUSH LAD38313D J Fleming (Alvie)
5DINO FERRARI21273J S Ennis (Lara)
6CHAMBERLAIN87723B D Bunworth (Casterton)
7KARINGAL TOTE53684K R Chalker (Pearcedale)
8DYNA DIEGO41A L Dailly (Anakie)
9EXFORD FURY57775B Mcintyre (Exford)
10ISABELLE’S FLYER36457B D Bunworth (Casterton)
Race No. 2Dining Packages @ Geelong11:42AM (VICtime)
Maiden event over 400 Metres at Geelong Of $1,170 Prizemoney.
1st: $820 2nd: $235 3rd: $115.

No.NameFormTrainer

1BAZ HALL44357M A Mcguire (Raglan)
2JEWELLED BLUET Womann (Lara)
3SWEET TO MEETT Womann (Lara)
4MISS TREW STAR35T Womann (Lara)
5PLUMB GIRL64626M A Mcguire (Raglan)
6RIVERDALE SUNNY37642I L Green (Little River)
7OUR LISA424F4G Watts (Lara)
8RIVERDALE JASPER312I L Green (Little River)
9ANNIE’S PIRATE53747M K Lloyd (Anakie)
10FLAMING MISSF58T Womann (Lara)
Race No. 3 Greyhound Form11:57AM (VICtime)
Maiden event over 460 Metres at Geelong Of $1,170 Prizemoney.
1st: $820 2nd: $235 3rd: $115.

No.NameFormTrainer

1MY LITTLE LIBBY76244A Cole (Lara)
2DIRTY BIRD22423A L Dailly (Anakie)
3RAVEN MISS83733M A Mcguire (Raglan)
4DYNA DARA22852G J Bate (Lara)
5DYNA RITA82733A L Dailly (Anakie)
6TOKEN ALI76242B D Bunworth (Casterton)
7MR. ABOVE43752M A Mcguire (Raglan)
8DYNA ELLE53G J Bate (Lara)
9LEKTRA JOHNSON5A L Dailly (Anakie)
10TOTAL CONTROL66J R Britton (Anakie)
Race No. 4Tab 12:12PM (VICtime)
Grade 5 event over 400 Metres at Geelong Of $1,560 Prizemoney.
1st: $1,095 2nd: $310 3rd: $155.

No.NameFormTrainer

1PICKLED MEXICAN2451L R Morshead (Barongarook)
2ELI ELI OH64715J D Perkins (Romsey)
3IMA HARLEY74638R W (Koroit)
4ARVO’S ANNIE82221M A Delbridge (Balliang)
5TEE MURPHY14288M A Mcguire (Raglan)
6DARKEN RAHL11736A Langton (Anakie)
7COMFREY41K Lloyd (Anakie)
8ALLEN HARPER31G J Bate (Lara)
9MAJESTIC MILLIE78878E L Lloyd (Anakie)
10CRAFTY SHIRAZ18764B J Duffy (Ballan)
Race No. 5Mckay’s Electrical12:27PM (VICtime)
Grade 5 event over 520 Metres at Geelong Of $1,560 Prizemoney.
1st: $1,095 2nd: $310 3rd: $155.

No.NameFormTrainer

1LEKTRA SWIFT51364A L Dailly (Anakie)
2KATE’S HOUSE53425K Lloyd (Anakie)
3ALLEN KEYS43183G J Bate (Lara)
4BOSSY BETTY13776M J Cowling (Kew)
5ALLEN BULLMAN21242G J Bate (Lara)
6FANTASIA73287J R Britton (Anakie)
7DYNA BARB64347A L Dailly (Anakie)
8DYNA GALA111A L Dailly (Anakie)
9YES DARLING78567A R Harding (Hamilton)
10WHERE’S KEVIN64758Z L Lowien (Taylors Hill)
Race No. 6Discount Fencing12:47PM (VICtime)
Mixed 4/5 event over 460 Metres at Geelong Of $1,660 Prizemoney.
1st: $1,165 2nd: $330 3rd: $165.

No.NameFormTrainer

1RADLEY BALE31712G J Bate (Lara)
2STAR DIAMOND31534J R Britton (Anakie)
3MINU BALE42514G J Bate (Lara)
4LIESEL13318J R Britton (Anakie)
5LEKTRA BILLY24786A L Dailly (Anakie)
6DRIPSTONE15473A Cole (Lara)
7MELALUKA LAD24267L R Morshead (Barongarook)
8ZERO’S HERO35225K King (Pearcedale)
9EXFORD REDZ47786D L Mcintyre (Exford)
10*** NO RESERVE ***
Race No. 7Hoare Brothers Earth Movers01:03PM (VICtime)
Grade 5 event over 400 Metres at Geelong Of $1,560 Prizemoney.
1st: $1,095 2nd: $310 3rd: $155.

No.NameFormTrainer

1FLINT BALE73443G J Bate (Lara)
2CAPTAIN LEE88267M Lanyon (Sunbury)
3CONNEMARA SUZY71112J Maye (Drysdale)
4PEPSI POWER63416R Harrowfield (Colac)
5SANDY BUBBA166F5E L Lloyd (Anakie)
6ELITE APPLE51115V P Awramenko (Waurn Ponds)
7ZENA BALE47514G J Bate (Lara)
8FLYING JAZZ32334P R Lambert (Melton)
9BUTTERFLY FLIT67777S W Jack (Dalmore)
10RIVER MISS67875T Womann (Lara)
Race No. 8Kennedy’s Plumbing01:23PM (VICtime)
Grade 5 event over 520 Metres at Geelong Of $1,560 Prizemoney.
1st: $1,095 2nd: $310 3rd: $155.

No.NameFormTrainer

1SHUNTED38424D I Burnett (Drysdale)
2DARYA BALE41621G J Bate (Lara)
3HUTMAKER21113R J Britton (Lara)
4GOOD LUCK CHUCK37744B D Bunworth (Casterton)
5FANTASY PHOENIX46334A L Dailly (Anakie)
6SON OF LORIAN36546J L Mccallum (Craigieburn)
7BACON BALE52755A L Dailly (Anakie)
8CRIME WAVE85478T Womann (Lara)
9WHERE’S KEVIN64758Z L Lowien (Taylors Hill)
10SWAHILIAN65885Z L Lowien (Taylors Hill)
Race No. 995.5fm K-rock01:38PM (VICtime)
Grade 5 event over 400 Metres at Geelong Of $1,560 Prizemoney.
1st: $1,095 2nd: $310 3rd: $155.

No.NameFormTrainer

1TIP RAT75685C Millan (Lara)
2GRASMORE82586E L Lloyd (Anakie)
3BLUEY’S JOY14118M Lanyon (Sunbury)
4CLEAR OCTANE24264P R Lambert (Melton)
5FINEST RESULT72521T Womann (Lara)
6RIVERDALE LESTER48658I L Green (Little River)
7HE AIN’T CASPER64723R Harrowfield (Colac)
8TZAR’S GIRL53856J L Mccallum (Craigieburn)
9MAD SHIRL37748D F Braun (Melton)
10OH PEDRO78787A R Harding (Hamilton)
Race No. 10Cooper’s Copiers01:58PM (VICtime)
Grade 5 event over 520 Metres at Geelong Of $1,560 Prizemoney.
1st: $1,095 2nd: $310 3rd: $155.

No.NameFormTrainer

1ALLEN EDDIE45354G J Bate (Lara)
2TRACKSIDE172J S Ennis (Lara)
3LOLLY JANE4125K R Chalker (Pearcedale)
4JAMAICAN RUBY81762R W Walsh (Koroit)
5DYNA SHAYLA62515A L Dailly (Anakie)
6LEKTRA GOLD63618A L Dailly (Anakie)
7WIMOWEH21433A Langton (Anakie)
8SUNDAE61576K R Chalker (Pearcedale)
9SWAHILIAN65885Z L Lowien (Taylors Hill)
10YES DARLING78567A R Harding (Hamilton)
Race No. 11Beckley Park Market Saturday02:15PM (VICtime)
Grade 5 event over 400 Metres at Geelong Of $1,560 Prizemoney.
1st: $1,095 2nd: $310 3rd: $155.

No.NameFormTrainer

1ELMIRA BALE31185M A Delbridge (Balliang)
2PEDRO’S SHOUT48537L R Morshead (Barongarook)
3CRAZY LANE31221R T Hennessy (Jacana)
4JOHN CONNOR48665S W Jack (Dalmore)
5SABLE SANZ21612K King (Pearcedale)
6TIM TAM TIM36467M A Mcguire (Raglan)
7JESSINA54284M K Lloyd (Anakie)
8NIRRA MEG18546K Lloyd (Anakie)
9CRAFTY SHIRAZ18764B J Duffy (Ballan)
10DIJAMAKA KEEN48685D A Crocker (Strathfieldsaye)
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments