Thursday 22nd November 2012

Greyhound Box Draw For Mandurah – Thursday 22nd November 2012

Race No. 1$27 Thursday Buffet06:34PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1MODERN GIRL42284NBTG G Hall (Thornlie)
2GENISTA GEM8778217.58J A Waters (Nambeelup)
3LUKAHS LUCK21872NBTP Worthington (Nambeelup)
4GOLD QUAGMIRE2486317.18M A Morrone (Southern River)
5DANNI MONELLI14552FSTDB J Maclean (Southern River)
6MAD MAG8743217.74M A Morrone (Southern River)
7BLACK EYED MAN5554617.45J M Thompson (Southern River)
8GLEE5566717.30M A Morrone (Southern River)
9WEST ON LANA77887NBTG G Hall (Thornlie)
10EAGLE CHICKY85688NBTK N Mclennan (Barragup)
Race No. 2A1 Salvage & Hardware06:51PM (WAtime)
Grade 4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,425 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $225 3rd: $120 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1SUDOKU JET7415617.12M A Morrone (Southern River)
2KRACKENATOR8287117.17J A Waters (Nambeelup)
3ELITE BOBBIE6473817.13G W Batty (Bellevue)
4TIGER HAWK5636117.20G G Hall (Thornlie)
5ROCK FUSION32362NBTT Mullany (Karnup)
6CHIEF DRAMA3475117.32B M Mcpherson (Southern River)
7WANDY CARLA6345317.51G G Hall (Thornlie)
8SKY SHADOW6813817.57J M Thompson (Southern River)
9UNION LADY3267817.04M A Morrone (Southern River)
10BARACKO TUX3634517.29D A Coldstream (Nambeelup)
Race No. 3Black Tar07:13PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,425 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $225 3rd: $120 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1EASTER DREAMING32762NBTD N Magistro (Oakford)
2TOP CLASS AVA41287FSTDS B Withers (Cardup)
3VIDALIA6321223.02L M Isaac (Harrisdale)
4DYNAMIK PLANET5127722.70J A Wilson (Forrestdale)
5PLATINUM ROADIE4661823.13C M Bennett (Southern River)
6WEST ON ZUESS1115622.75L J Britton (Nambeelup)
7CHARLIE WAFFLES7425222.92L M Isaac (Harrisdale)
8BALLA BOY1211723.07L J Britton (Nambeelup)
9STEP DANCE5685622.71M A Morrone (Southern River)
10DOWNUNDER DOLL78685NBTJ Jovanovic (Serpentine)
Race No. 4Kids Hospital Appeal Nov 2407:33PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1JEFF VADAR2315623.12J L Lakin (Herron)
2SNOOKI7734523.15G G Hall (Thornlie)
3AT LARGE31865NBTB J Maclean (Southern River)
4TYPE BEE2356223.27C M Bennett (Southern River)
5JADIS4772223.00E A Campana (Canningvale)
6PENOLA PANTHER2452222.98C M Bennett (Southern River)
7GLORIA GLAD4261122.82D C Hobby (Nambeelup)
8SMUDGE PROOF5473523.04J M Thompson (Southern River)
9CAN EYE DO16845NBTP Worthington (Nambeelup)
10KYLIE KAN8455823.27W J Worthington (Mundijong)
Race No. 5Skyracing.tv07:52PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,425 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $225 3rd: $120 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1HAPPY FLAME87663NBTL M Isaac (Harrisdale)
2SHERRIN’S CHOICE86765FSHJ L Lakin (Herron)
3FLYING DEEJAY7612127.96J Jovanovic (Serpentine)
4QUELLA VITA46461FSTDT Mullany (Karnup)
5UCME TYPHOON5255727.87L J Britton (Nambeelup)
6TWO TOXIC25724NBTS B Withers (Cardup)
7COMPACT LOVE4353127.93I T Wynn (Wellard)
8TELOPEA5516128.04E A Campana (Canningvale)
9BESTIE BALE55676NBTG G Hall (Thornlie)
10RUBY DAISY5284628.07J P Marley (Collie)
Race No. 6Bring Your Team Along08:07PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1ROO BOY3687423.20S A Beard (Nambeelup Park)
2SUGAR CRUMBLE46434NBTK N Mclennan (Barragup)
3MOSELLE MONELLI13113NBTD C Hobby (Nambeelup)
4JUST BEVWAY5178523.56B J Mclean (St Davids Estate)
5BIG BAD CHOPPER242123.04J M Jeffries (Stake Hill)
6SKODA2315423.14B J Marshall (Southern River)
7SHE’S OUR TIPSY85775NBTC M Bennett (Southern River)
8DYNAMIK THOR4242123.10M A Morrone (Southern River)
9REILLY’S REWARD7777723.01J M Thompson (Southern River)
10MICKALENA56588FSTDG G Hall (Thornlie)
Race No. 7Silver Sands Resort08:27PM (WAtime)
FFA event over 302 Metres at Mandurah Of $1,640 Prizemoney.
1st: $950 2nd: $270 3rd: $140 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1RICO MONELLI1211316.94B J Maclean (Southern River)
2DAISY FLAME7864117.42P Worthington (Nambeelup)
3REVEALED21518FSTDL J Britton (Nambeelup)
4COOLABAR BABE8888717.22P R Sutherland (North Yunderup)
5WHERE’S KATIE86263NBTL M Isaac (Harrisdale)
6TWO SHAKES2512216.97C M Bennett (Southern River)
7ALCIDE HERVEAUX7544817.15J M Thompson (Southern River)
8REGGIE’S GIRL8768817.13G G Hall (Thornlie)
9LORD LOONEY8852717.20W Rose (Nambeelup)
10WEST ON EVE2133517.25P Worthington (Nambeelup)
Race No. 8Essential Refrigeration Services08:42PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1MERLOT MONELLI21214FSTDD C Hobby (Nambeelup)
2RILACK ROBIN38153NBTC M Bennett (Southern River)
3FENIX RISE82516NBTS A Beard (Nambeelup Park)
4SKYE LEE1654728.65D S Rowe (Nambeelup)
5KIRBY’S BULLET4336328.16K J Foxton (Wellard)
6UNDER PRESSURE4643728.12P Worthington (Nambeelup)
7BRAGA CHASE64438NBTB K Yates (Forrestdale)
8MISS UNFAITHFUL4216428.18M A Morrone (Southern River)
9INDIAN LI7267828.00S A Beard (Nambeelup Park)
10PLUG THE PIPE8457728.04J C Wood (Madeley)
Race No. 9Get A Group Going08:57PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1SHE’S TWISTED1486623.43R Brankstone (Oakford)
2RELOCATED1264123.38B M Mcpherson (Southern River)
3MR. BIN7463123.14M A Morrone (Southern River)
4CHINESE WARRIOR8254422.74B K Yates (Forrestdale)
5BOHEMIAM14123.25C M Bennett (Southern River)
6ALL FOR HARRY2621723.17J L Lakin (Herron)
7LIVA LAS VEGAS47822FSTDW Rose (Nambeelup)
8OUR GIRL ELLERY2341523.14K J Foxton (Wellard)
9CABERNET MONELLI2147623.62D C Hobby (Nambeelup)
10DEMON VIPER1554723.45S A Beard (Nambeelup Park)
Race No. 10Free Kids Rides Sat @ Cannington09:12PM (WAtime)
Grade 3 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,495 Prizemoney.
1st: $850 2nd: $240 3rd: $125 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1RAP ABOUT3622117.15K N Mclennan (Barragup)
2COME IN SPANNER1341317.33D S Rowe (Nambeelup)
3TRANSITION88685NBTM J Beamish (Southern River)
4NON COMPUS12534NBTL M Isaac (Harrisdale)
5MIRA’S HOUSE5634617.39M A Morrone (Southern River)
6WEST ON DIAMOND8388117.22R Terrington (Port Kennedy)
7SWAMP THING8881517.08B M Mcpherson (Southern River)
8ASTOUNDING34117NBTM J Beamish (Southern River)
9OCTILLY GIRL6158617.21B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
10WEST COAST2574417.28B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
Race No. 11Foxtonracing.com.au09:27PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1CRAFTY LESLEY62442NBTE Crudeli (Nambeelup Park)
2KRIDON HELLRAZOR87225NBTS A Beard (Nambeelup Park)
3HOTSHOT LISA53713NBTK J Foxton (Wellard)
4TRINIDAD SCORPIO75755NBTJ A Waters (Nambeelup)
5STANGA KRUZE3532827.90B K Yates (Forrestdale)
6CHANGES72732NBTP Worthington (Nambeelup)
7INDUSTRY56124NBTS B Withers (Cardup)
8BRAGA COHEN64354NBTB K Yates (Forrestdale)
9ANTI CORROSION22546NBTM A Morrone (Southern River)
10COUNT TWEDO74746NBTP Catanzaro (Hamilton Hill)
Race No. 12The Big Breakfast09:47PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1SNOW CHANCE35745NBTG G Hall (Thornlie)
2DIAMOND DEBELLO2176717.55M J Beamish (Southern River)
3NADINE DREAM78688NBTG W Batty (Bellevue)
4AMAKI PACIFIC4334217.24P J Worthington (Nambeelup)
5SUDOKU ROCKET1347417.23M A Morrone (Southern River)
6COOL ACES2453417.36B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
7WEST ON CLAUDIA55582NBTP Worthington (Nambeelup)
8LUDICROUS SPEED7726317.32M A Morrone (Southern River)
9MORELAND REDDY78546NBTJ Jovanovic (Serpentine)
10WEST ON ANGIE76585NBTG G Hall (Thornlie)