Thursday 26th January 2012

Greyhound Box Draw For Mandurah – Thursday 26th January 2012

Race No. 1Free Entry On Australia Day06:34PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1MANOLO BLAHNIK47288NBTJ M Thompson (Southern River)
2BUGGLES318117.19B M Mcpherson (Southern River)
3CHODA TEQUILA7728717.33W Rose (Nambeelup)
4SONIC ED11112NBTB J Abercrombie (Banjup)
5SICILIAN WAVE43727NBTM A Morrone (Southern River)
6BETCHA BONNIE8185817.12M A Morrone (Southern River)
7AT THE MOMENT7421517.40R L Clarke (Southern River)
8SHELBY DREAMIN’36877NBTP Worthington (Nambeelup)
9GIVE ME BACK55876NBTB Cook (Southern River)
10MINIATA BALE48557NBTJ M Thompson (Southern River)
Race No. 2Celebrate What’s Great06:51PM (WAtime)
Grade 4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,105 Prizemoney.
1st: $630 2nd: $175 3rd: $90 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1GOLD QUAGMIRE4515617.52M A Morrone (Southern River)
2KALAMBI TIGER2163517.39I E Bunny (Barragup)
3KIMBAZ SINGER6188717.31J M Thompson (Southern River)
4TIGER HAWK5873717.20D A Coldstream (Nambeelup)
5GENISTA GEM7687717.58J A Waters (Mandurah)
6ZELDA MONELLI85368NBTM A Morrone (Southern River)
7BARACKO TUX52276NBTD A Coldstream (Nambeelup)
8MR. FOLEY6566417.37P Worthington (Nambeelup)
9TARKS CRUISER71P67FSTDM J Beamish (Southern River)
10HIT YOUR HEAD4746417.30M A Morrone (Southern River)
Race No. 3Let Us Rejoice07:06PM (WAtime)
FFA event over 405 Metres at Mandurah Of $1,265 Prizemoney.
1st: $740 2nd: $205 3rd: $110 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1WILLIE SPECIAL1513122.39W A Skipper (Gosnells)
2LIQUIGAS5786422.82B Cook (Southern River)
3RAP ABOUT2523223.11K N Mclennan (Barragup)
4NURSE TRINA2441722.91B Cook (Southern River)
5ZOO KITA5122422.72M A Stewart (Gidgegannup)
6LOTZA TALENT6838422.82B J Maclean (Southern River)
7GO DANGEROUS7822422.87D S Rowe (Nambeelup)
8SPARKY TERRA3878622.95S A Beard (Nambeelup Park)
9SPIRIT A MARCO4657622.81B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
10STEADFAST MAX46488NBTB K Yates (Forrestdale)
Race No. 4Young And Free07:21PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1LOLLY COOLER12123.06L M Isaac (Harrisdale)
2MARIE MONELLI4451322.64S L Kavanagh (Nambeelup)
3SERGEANT SANTA121122.78G R King (Martin)
4WACKY PETER3437823.30S A Beard (Nambeelup Park)
5BLUE LACHLAN514722.89M J Beamish (Southern River)
6PINBALL PARKER7271723.00B M Mcpherson (Southern River)
7ARFA NUFFIN55263NBTD S Rowe (Nambeelup)
8SHAMROCK CRUISE67664NBTM A Morrone (Southern River)
9DRILLA6348523.07J M Thompson (Southern River)
10BILLY’S A ROBBER7767523.06K N Mclennan (Barragup)
Race No. 5Golden Soil07:37PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1MAN DIME111122.72S L Kavanagh (Nambeelup)
2GEE’S MEMORY4577123.43J M Thompson (Southern River)
3GOIN’ LOOPY1614723.08J B Fleming (Harrisdale)
4ANOTHER FLAME47332NBTL M Isaac (Harrisdale)
5ONCE WAS WILD5832823.19D S Rowe (Nambeelup)
6NEW YORK HUSTLE6437823.11M A Morrone (Southern River)
7LUDICROUS SPEED6674222.87M A Morrone (Southern River)
8ASTOUNDING1425223.18M J Beamish (Southern River)
9GALE MONELLI1764723.36B J Maclean (Southern River)
10STRATEGIC STRIKE56548NBTT M Williams (Nambeelup)
Race No. 6Wealth For Toil07:57PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,105 Prizemoney.
1st: $630 2nd: $175 3rd: $90 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1TWO JAYS CHARM2283122.81S L Kavanagh (Nambeelup)
2EXCESSIVE SPEED1117422.99M J Beamish (Southern River)
3NEED A SEATBELT3281122.88B M Mcpherson (Southern River)
4MOJAR KID1148823.01B Cook (Southern River)
5BAFANA BAFANA42181NBTP Evans (Wellard)
6BRETT’S CHAMP2341622.93B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
7SPECIAL ANNIE1411622.68W A Skipper (Gosnells)
8SIR SLURPALOT3365222.93M J Beamish (Southern River)
9HEAR NO RHYTHM5415822.95J H Rennick (Barragup)
10MOST SHOCKING5321622.93G G Hall (Thornlie)
Race No. 7Girt By Sea08:12PM (WAtime)
FFA event over 302 Metres at Mandurah Of $1,265 Prizemoney.
1st: $740 2nd: $205 3rd: $110 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1PLANTAGENET88643NBTJ F Carmody (Banjup)
2GOIN’ TRIPPIN’1377216.91J B Fleming (Harrisdale)
3SECRET IMAGE1771117.02K J Foxton (Oakford)
4TOPLINE BEAVER8613817.09B J Maclean (Southern River)
5CHEEKY CYCLONE1782317.04B Cook (Southern River)
6BLACKOUT PEDRO4764516.91B Cook (Southern River)
7BROTHER UNO1567717.18D A Coldstream (Nambeelup)
8JAY JAY’S FLAME5654616.97L M Isaac (Harrisdale)
Race No. 8Nature’s Gifts08:32PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1CHASER LESSON2655523.08B J Maclean (Southern River)
2UNWANTED KEYSY87345FSHJ M Thompson (Southern River)
3UNMAGICAL3444623.71G W Batty (Bellevue)
4STONEHORSE2212222.91J F Carmody (Banjup)
5MY SOLAR7846423.44M A Morrone (Southern River)
6ANGELEE’S TIGER5334323.00L M Isaac (Harrisdale)
7LAGOON BRANSON15453NBTT J Gummow (Martin)
8ELITE BOBBIE3881322.95G W V Diemen (Munster)
9MOVING CRUSADER2248623.25D S Rowe (Nambeelup)
10SUGAR CRUMBLE54466NBTK N Mclennan (Barragup)
Race No. 9Rich And Rare08:57PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1ICE MELTDOWN7526823.08T M Williams (Nambeelup)
2VILLAS BOAS4713422.95J F Carmody (Banjup)
3MID TOWN MAULER3271622.95R L Clarke (Southern River)
4SMASHING GYPSY3217323.15M J Beamish (Southern River)
5GLEE2781423.13B J Maclean (Southern River)
6MARCHI LEE2132323.03K J Foxton (Oakford)
7NOVEMBER CHIEF65654NBTP Worthington (Nambeelup)
8HUMPHREY BROWN3515NBTM A Morrone (Southern River)
9PA’S SLIPPERS5566622.98K N Mclennan (Barragup)
10SNAPPA GOAL6785522.82B M Mcpherson (Southern River)
Race No. 10Joyful Strains09:12PM (WAtime)
Mixed 2/3 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,210 Prizemoney.
1st: $700 2nd: $200 3rd: $100 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1OCTANE GLADE5555317.30B J Maclean (Southern River)
2TOP DRIVE7713817.20G G Hall (Thornlie)
3SHAKE RATTLE8354217.21B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
4JULIE VERMILION8217117.25W Rose (Nambeelup)
5BACK IT JACK2683117.16L M Isaac (Harrisdale)
6FAIRY JET1211117.12B Cook (Southern River)
7PAUA TO SURVIVE7816517.21E Crudeli (Nambeelup Park)
8MAD MAG44635NBTM A Morrone (Southern River)
Race No. 11Let Us Sing09:32PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1HALLPACK JIMMY31347NBTD C Hobby (Nambeelup)
2ROCK DOMINATION311228.18K T Charles (Hopeland)
3NIKA LILLY ROSE8217828.42D A Coldstream (Nambeelup)
4TIME TO PARTY1363128.14D R Biddle (Bayswater)
5TYPHOON TERRICKA7552728.47S A Beard (Nambeelup Park)
6KALDEN TORQUE12481FSTDD R Biddle (Bayswater)
7FRANTIC FUSION21314FSHG B Berry (Nambeelup Park)
8INCREDIBLE STORM5271327.72F R Farrell (Harvey)
9SIMPLE SOLUTION78788NBTM A Stewart (Gidgegannup)
10NED THE BARBER87876NBTG G Hall (Thornlie)
Race No. 12Southern Cross09:52PM (WAtime)
Mixed 3/4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,155 Prizemoney.
1st: $665 2nd: $185 3rd: $95 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1DEFECTOR16788NBTB Cook (Southern River)
2AMAKI PACIFIC6456717.24P J Worthington (Nambeelup)
3MAZ’S MAGIC5413117.35K J Foxton (Oakford)
4JOCKEY NEEDED4527517.41S A Beard (Nambeelup Park)
5UNDAMAGED2261317.31G W V Diemen (Munster)
6BEK’S FLAME4344417.36L M Isaac (Harrisdale)
7HE’S GONE LOCO3454717.26P Worthington (Nambeelup)
8SWEET SUZANNE5238617.09B Cook (Southern River)
9WEST ON TRACY5266417.47G G Hall (Thornlie)
10HIT YOUR HEAD4746417.30M A Morrone (Southern River)
Race No. 13Celebrate What’s Great10:07PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1SURFERS PARADISE48766NBTG L Graham (Waikiki)
2THAT’S BUDDY28845NBTJ M Thompson (Southern River)
3LADY CONTENDER7325217.37B Cook (Southern River)
4MAC GUNDI4653817.33J M Thompson (Southern River)
5BRUISER’S LEGACY5251617.23R L Clarke (Southern River)
6NIGHTLY ASSASSIN4735417.38M A Morrone (Southern River)
7OUTLAW BOB233P417.20B J Maclean (Southern River)
8HOT FANTASIA16825NBTJ Cole (Lake Clifton)
9RAPID RENDITION6578417.32B M Mcpherson (Southern River)
10DADDY CAN RUN8467617.25K N Mclennan (Barragup)
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments