Thursday 26th July 2012

Greyhound Box Draw For Mandurah – Thursday 26th July 2012

Race No. 1$27 Thursday Buffet06:34PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1BAD BOY CHARLIE47342NBTJ M Thompson (Southern River)
2WARAWARRUP LAD3652317.15W Rose (Nambeelup)
3NEWSPAPER MOMMA4155617.55M A Morrone (Southern River)
4WHAT’S THE DIFF82622NBTP J Worthington (Nambeelup)
5GIZMO RACER51324NBTB M Mcpherson (Southern River)
6SICILIAN WAVE6346617.25M A Morrone (Southern River)
7LADY CONTENDER6864317.34J M Thompson (Southern River)
8MAD MAG3547417.74M A Morrone (Southern River)
9ANNA RUN15258NBTK J Foxton (Wellard)
10EAGLE CHICKY44266NBTK N Mclennan (Barragup)
Race No. 2Silver Sands Resort06:51PM (WAtime)
Grade 4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,425 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $225 3rd: $120 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1GOLD QUAGMIRE3333117.18M A Morrone (Southern River)
2GO DANGEROUS5628416.99D S Rowe (Nambeelup)
3QUELLA VITA86473NBTK T Charles (Hopeland)
4BRONKO PETE42637NBTG G Hall (Thornlie)
5SKY SHADOW2621417.57J M Thompson (Southern River)
6ARNESS33768FSTDE A Campana (Canningvale)
7OCTANE GLADE4455317.30B J Maclean (Southern River)
8MOST SHOCKING8128717.19G G Hall (Thornlie)
9UNDAMAGED4244517.21G W V Diemen (Munster)
10LUDICROUS SPEED3656817.32M A Morrone (Southern River)
Race No. 3Brookton Hounds07:10PM (WAtime)
Mixed 3/4 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,495 Prizemoney.
1st: $850 2nd: $240 3rd: $125 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1KNOW RELEASE5247722.78L M Isaac (Harrisdale)
2MAN DIME1313522.52S L Kavanagh (Nambeelup)
3BELLE SPECIAL8546422.59W A Skipper (Barragup)
4BELOW FIFTEEN61558NBTL M Isaac (Harrisdale)
5CHARLIE WAFFLES77574NBTL M Isaac (Harrisdale)
6QUICK CHANCE3232122.89L M Isaac (Harrisdale)
7OCEAN LI45283NBTS A Beard (Nambeelup Park)
8HAILAN SHINE6464422.94B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
9PA’S SLIPPERS6788822.98K N Mclennan (Barragup)
10*** NO RESERVE ***
Race No. 4Prime Trophies07:29PM (WAtime)
Grade 3 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,495 Prizemoney.
1st: $850 2nd: $240 3rd: $125 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1PAUA TO SURVIVE4711817.21E Crudeli (Nambeelup Park)
2ATTY HE IS4435117.29J B Righetti (Coolup)
3RETRO NIGHT4676617.22P Worthington (Nambeelup)
4SWAMP THING2728117.08B M Mcpherson (Southern River)
5LORD LOONEY6151117.20W Rose (Nambeelup)
6UNION LADY3673217.04M A Morrone (Southern River)
7SECRET IMAGE2P42716.99K J Foxton (Wellard)
8HUMPHREY BROWN1578317.13M A Morrone (Southern River)
9RAP ABOUT7524517.15K N Mclennan (Barragup)
10*** NO RESERVE ***
Race No. 5Essential Refrigeration Services07:46PM (WAtime)
Grade 4 event over 647 Metres at Mandurah Of $1,425 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $225 3rd: $120 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1SWEATING BULLETS66445NBTD S Rowe (Nambeelup)
2MENINDI44445NBTD S Rowe (Nambeelup)
3XENA BENZ75334NBTP Worthington (Nambeelup)
4MORE EXPECTED88668FSTDC M Bennett (Southern River)
5TYPHOON TERRICKA37766NBTS A Beard (Nambeelup Park)
6CHASING THIEVES11542NBTE Crudeli (Nambeelup Park)
7MADE TO FOOL77686NBTP Worthington (Nambeelup)
8GOLDEN BREEZE54253NBTL J Rees (Byford)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
Race No. 6A1 Salvage & Hardware08:04PM (WAtime)
FFA event over 302 Metres at Mandurah Of $1,640 Prizemoney.
1st: $950 2nd: $270 3rd: $140 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1TOPLINE BEAVER1312116.96B J Maclean (Southern River)
2BUGZEE SHADOW6581317.11I E Bunny (Barragup)
3COCO JOE8273216.92G G Hall (Thornlie)
4ROMULUS8716717.40P R Sutherland (North Yunderup)
5COOLABAR BABE6642117.22P R Sutherland (North Yunderup)
6OUTA QUESTIONS1426517.17M A Morrone (Southern River)
7CRAZY CHICKY1552317.21E Crudeli (Nambeelup Park)
8NURSE TRINA2314117.05B J Maclean (Southern River)
9DOLLY’S BOY3581617.13W Rose (Nambeelup)
10SULLY’S CATCH7258417.19M A Morrone (Southern River)
Race No. 7Raptinracing.com08:19PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,425 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $225 3rd: $120 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1VAIN VANE67665NBTJ C Wood (Madeley)
2BARRY’S CHARM1463427.70J M Thompson (Southern River)
3EGG BOUND62568NBTP Worthington (Nambeelup)
4GEMMA GIRL27527NBTG R Price (Ballajura)
5COUGAR ASSASSIN12111FSTDS L Kavanagh (Nambeelup)
6INDIAN LI7537528.00S A Beard (Nambeelup Park)
7DEVINE WENCH88315NBTK E Batty (Wattle Grove)
8EDIE WILL DOO1251327.85D C Hobby (Nambeelup)
9STATE HONOUR47564NBTM A Stewart (Gidgegannup)
10WHERE’S NODDY17754NBTG G Hall (Thornlie)
Race No. 8Mandurah Mail08:37PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1BRAGA COHEN3123.40B K Yates (Forrestdale)
2OUR JET LI7475323.23S A Beard (Nambeelup Park)
3SNOOKI4524723.15G G Hall (Thornlie)
4COUSIN GRACE6F623NBTT M Williams (Nambeelup)
5COME IN SPANNER2222123.19D S Rowe (Nambeelup)
6TERRA ROCKA5725623.11E A Campana (Canningvale)
7WEST ON LANA3731623.17L J Britton (Nambeelup)
8PUNTER’S FLAME5277522.93D P Brown (Gidgegannup)
9SMILEY ROYALE7488823.30J M Thompson (Southern River)
10WEST ON DIAMOND4636723.20R Terrington (Port Kennedy)
Race No. 9Fairplay Print08:57PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1BEST IN SHOW31567NBTL M Isaac (Harrisdale)
2JESSE DEBELLO8468323.03M J Beamish (Southern River)
3DEL BOY5765523.16A I Simpson (Serpentine)
4ASH’S KURI6852P22.93I E Bunny (Barragup)
5HALLPAK JULIE1226323.54D C Hobby (Nambeelup)
6WEST ON PEDRO3311322.85L J Britton (Nambeelup)
7WILD SORROW83224NBTJ A Wilson (Forrestdale)
8SHE’S OUR TIPSY67365NBTG G Hall (Thornlie)
9LINGIARI2878723.03D P Brown (Gidgegannup)
10MCQUILLAN54775NBTM A Morrone (Southern River)
Race No. 10Christmas In July On Now09:17PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1SHUTTLE BOY6624128.14L J Britton (Nambeelup)
2RAPLEY MAGIC3634327.97J A Wilson (Forrestdale)
3LA GRA MURR34412NBTD S Rowe (Nambeelup)
4LEONNESS45247NBTL M Isaac (Harrisdale)
5SHELVED1561828.02L M Isaac (Harrisdale)
6UNSHAKEABLE85872FSTDG W V Diemen (Munster)
7BRAGA CHASE84424NBTB K Yates (Forrestdale)
8LADY ASHBY2585827.89J M Thompson (Southern River)
9DYNAMIK THOR3656428.15M A Morrone (Southern River)
10STRATEGIC STRIKE55557NBTT M Williams (Nambeelup)
Race No. 11Mandurah Indoor Sportz09:37PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1ZOO KITA7473422.72M A Stewart (Gidgegannup)
2BIG BLUE ACES2112223.13L M Isaac (Harrisdale)
3RUBY BITS4886122.91S L Kavanagh (Nambeelup)
4DUQUESNE6873623.08G G Hall (Thornlie)
5ASTOUNDING5757123.16M J Beamish (Southern River)
6SAMMY SULTANA3362523.06D C Hobby (Nambeelup)
7SURFING GLEN167NBTJ A Wilson (Forrestdale)
8LUCKY PLAYER2213223.06D S Rowe (Nambeelup)
9LEFT LANE ENDS7685623.27B M Mcpherson (Southern River)
10CHARLOTTE’S PICK83657NBTD P Brown (Gidgegannup)
Race No. 12Skyracing.tv09:52PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1SWAN ROCKS38178NBTM A Morrone (Southern River)
2SHUFFLIN’43664NBTM A Morrone (Southern River)
3ZELMA’S GUESS76778FSTDC M Bennett (Southern River)
4LEAVE ME HANGIN’21768FSHP Worthington (Nambeelup)
5SHAN’S KAOS3316317.38D P Brown (Gidgegannup)
6CHUCKY’S ANGEL68386NBTJ M Thompson (Southern River)
7YARRAMUNDI MAX88868FSTDJ A Wilson (Forrestdale)
8SCINTILLATION4277417.40B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
9HILLVIEW JAXON35525FSHM A Morrone (Southern River)
10JULIE VERMILION3538617.25W Rose (Nambeelup)