Tuesday 23rd October 2012

Greyhound Box Draw For Mandurah – Tuesday 23rd October 2012

Race No. 1$27 Tuesday Buffet07:05PM (WAtime)
Maiden Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $2,420 Prizemoney.
1st: $1,300 2nd: $375 3rd: $185 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1LILLIPUT5218NBTD N Mccosker (Donnybrook)
2CLEARVIEW LODGE2FSHD R Starkie (Casuarina)
3GLORIA GLAD514NBTD C Hobby (Nambeelup)
4TAMMAR LAD38NBTB W Thompson (Nambeelup Mandurah)
5JOGALONG GUNDI2FSHG V Reid (Crossman)
6PLATINUM PLAYER435NBTC M Bennett (Southern River)
7KRIDON KEEPSAKE37445NBTS A Beard (Nambeelup Park)
8BLACK MALOO2835NBTM J Beamish (Southern River)
9PRECISE TIMING14645NBTB J Maclean (Southern River)
10TIPPING DOLLARS3355NBTK T Charles (Hopeland)
Race No. 2Free Entry Tuesday07:22PM (WAtime)
Maiden Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $2,420 Prizemoney.
1st: $1,300 2nd: $375 3rd: $185 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1MR. BIN24374NBTM A Morrone (Southern River)
2MARYLAND53424NBTB J Abercrombie (Banjup)
3GOONEY MONELLI5FSHD C Hobby (Nambeelup)
4HOTSHOT LISA55FSHK J Foxton (Wellard)
5LANSDOWNE ROAD74336NBTK Jovanovic (Myalup)
6DURANTULA122NBTR M Valenti (Barragup)
7RAMBO RAIDER53537NBTE Crudeli (Nambeelup Park)
8SPIRIT OF SPARKS33274NBTD R Starkie (Casuarina)
9TIM TAM DEBELLO74484NBTM J Beamish (Southern River)
10SHANE’S COMMAND23555NBTB W Thompson (Nambeelup Mandurah)
Race No. 3Chasers Cafe07:37PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,705 Prizemoney.
1st: $1,500 2nd: $430 3rd: $215 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1SANTOS MONELLI1273623.62B J Maclean (Southern River)
2SHOSHOLOZA4277322.65P Evans (Wellard)
3EBB’S FAITH1831423.28D M Menaglio (Gnangara)
4GOLD MANDAGERY1411622.99J E Iwanyk (Nambeelup)
5DYNAMIK THOR66344NBTM A Morrone (Southern River)
6PLATINUM ROADIE8134423.36C M Bennett (Southern River)
7STEPH’S KURI118222.95I E Bunny (Barragup)
8VIDALIA8362623.02L M Isaac (Harrisdale)
9PLUG THE PIPE6888422.90J C Wood (Madeley)
10SPIRIT A MARCO5274522.81B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
Race No. 4The Mandurah Life07:57PM (WAtime)
Maiden event over 490 Metres at Mandurah Of $2,420 Prizemoney.
1st: $1,300 2nd: $375 3rd: $185 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1COL RAIDER31262NBTD R Starkie (Casuarina)
2LACH STAR87588NBTP Worthington (Nambeelup)
3ROBO QUEEN34FSHC M Bennett (Southern River)
4BUCKLE UP EVAN24356NBTP J Worthington (Nambeelup)
5ARIZONA DREAMING23475FSHM J Julien (Stoneville)
6BLACK TONIC26626NBTB J Maclean (Southern River)
7BEESTON LASS86713NBTJ Cole (Lake Clifton)
8MISS UNFAITHFUL61642NBTM A Morrone (Southern River)
9TOMMY TOM TOM67746FSHM J Beamish (Southern River)
10ARTY BOY86474NBTD M Menaglio (Gnangara)
Race No. 5Silver Sands Resort08:12PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,845 Prizemoney.
1st: $1,600 2nd: $460 3rd: $225 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1GINGIN AND DRY4371322.74J E Iwanyk (Nambeelup)
2DERBY MONELLI6314622.98B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
3GLOVES ARE OFF5122322.80J E Iwanyk (Nambeelup)
4QUICK CHANCE2113722.88L M Isaac (Harrisdale)
5COOLABAR BABE7713822.95P R Sutherland (North Yunderup)
6WEST ON TESS7128122.94L J Britton (Nambeelup)
7BIG BLUE ACES3421222.93L M Isaac (Harrisdale)
8BASHY’S MAGIC3634122.65J E Iwanyk (Nambeelup)
9SPECIAL LACE1723422.76L A Hodgson (Nambeelup)
10UNION LAD3433423.02G L Graham (Waikiki)
Race No. 6Bring Your Team08:27PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,705 Prizemoney.
1st: $1,500 2nd: $430 3rd: $215 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1DOLLY’S BOY6363622.56W Rose (Nambeelup)
2STAR VISION4142723.60J C Graham (Karnup)
3WHISPERING BELLE8853622.95M A Morrone (Southern River)
4XENA BENZ77777FSTDP Worthington (Nambeelup)
5DEVINE CONTENDER3652522.50P J Hepple (Lexia)
6TAT ZEPHYR213122.82A K Mclaren (Nambeelup)
7FLYING SIENNA11611FSTDC A White (West Pinjarra)
8SHUTTLE BOY1656222.67L J Britton (Nambeelup)
9TRINIDAD SCORPIO6757523.32J A Waters (Nambeelup)
10SHANNON FLEX45555NBTL M Isaac (Harrisdale)
Race No. 7A1 Salvage & Hardware08:42PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,705 Prizemoney.
1st: $1,500 2nd: $430 3rd: $215 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1FRUITYLICIOUS3543522.96L A Hodgson (Nambeelup)
2COMPACT LOVE28424NBTI T Wynn (Wellard)
3COUNT TWEDO42567NBTP Catanzaro (Hamilton Hill)
4MAGIC PEDRO82583NBTL J Rees (Byford)
5TOP DRAW DIVA3118NBTA K Mclaren (Nambeelup)
6WEOWNA BOO BOY1138423.07P J Hepple (Lexia)
7DAISY FLAME3375722.96P Worthington (Nambeelup)
8ADJUSTABLE5624322.53B M Mcpherson (Southern River)
9SMILE AND WAVE3687822.78W Rose (Nambeelup)
10MAKE A RACKET55876NBTJ C Graham (Karnup)
Race No. 8Brookton Hounds08:57PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $2,705 Prizemoney.
1st: $1,500 2nd: $430 3rd: $215 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1SOL’S SISTER11758NBTG G Hall (Thornlie)
2TIG’S ACE2514628.58D M Menaglio (Gnangara)
3KIRBY’S BULLET3232428.16K J Foxton (Wellard)
4INCREDIBLE RANI8461828.09F R Farrell (Harvey)
5BUCKLE UP BARRY77263FSTDB J Maclean (Southern River)
6DIAMOND SIYAN2241428.28L J Rees (Byford)
7ASH’S KURI35832NBTI E Bunny (Barragup)
8HYTHE’S BEST2335427.90C M Bennett (Southern River)
9TWO EYE CEE4554627.88P Worthington (Nambeelup)
10INCREDIBLE SADIE1364728.13F R Farrell (Harvey)
Race No. 9Get A Group Going09:17PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,705 Prizemoney.
1st: $1,500 2nd: $430 3rd: $215 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1SKRIMSHANDER6723123.04L A Hodgson (Nambeelup)
2WHERE’S NODDY6754423.28G G Hall (Thornlie)
3WEST ON DIAMOND1371823.17R Terrington (Port Kennedy)
4BLURRED VISION8473523.36B M Mcpherson (Southern River)
5FLYING DEEJAY1877622.96J Jovanovic (Serpentine)
6MAVERICK PRINCE72818NBTA K Mclaren (Nambeelup)
7INCREDIBLE BEE1122122.88F R Farrell (Harvey)
8CHUCKA KEEPING7325822.63P Worthington (Nambeelup)
9EAGLE CHICKY8856823.02K N Mclennan (Barragup)
10QUELLA VITA86464NBTT Mullany (Karnup)
Race No. 10Skyracing.tv09:37PM (WAtime)
Maiden Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $2,420 Prizemoney.
1st: $1,300 2nd: $375 3rd: $185 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1HIGH DRATTA23FSHE A Campana (Canningvale)
2UNGAVABLE4FSHG W V Diemen (Munster)
3CABERNET MONELLI12NBTD C Hobby (Nambeelup)
4STORMY GIRL63628NBTE Crudeli (Nambeelup Park)
5HOT ROD HOLLY22226NBTL A Hodgson (Nambeelup)
6COOL KEEPING82763FSHC M Bennett (Southern River)
7MISS PICKUP88258NBTK Jovanovic (Myalup)
8KEEPING IT COOL423PPNBTM A Morrone (Southern River)
9DROOPY’S SPIRIT44366NBTB W Thompson (Nambeelup Mandurah)
10FOUR BURNER43674NBTB M Mcpherson (Southern River)
Race No. 11Greyhoundsaspets.com.au09:57PM (WAtime)
Maiden Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $2,420 Prizemoney.
1st: $1,300 2nd: $375 3rd: $185 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1RILACK ROBIN1263NBTC M Bennett (Southern River)
2BLUE JASPER47365NBTJ M Thompson (Southern River)
3KENNY CHOW54265NBTG G Hall (Thornlie)
4FALSE LITE1263NBTD N Mccosker (Donnybrook)
5VINO MONELLI3FSHD C Hobby (Nambeelup)
6MINI COOP23222NBTD C Hobby (Nambeelup)
7MALTESE PLAYER3FSHR Fall (Churchable)
8CONTESSA GUNDI4FSHG V Reid (Crossman)
9ZAMBORA MISS32544NBTW Rose (Nambeelup)
10DEEP DRILL37527NBTM A Morrone (Southern River)
Race No. 12Mandurah Indoor Sportz10:17PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,705 Prizemoney.
1st: $1,500 2nd: $430 3rd: $215 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1DOLLSTAN CHARM77776NBTF Maller (Southern River)
2OCTILLY GIRL4526122.83B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
3SMUDGE PROOF5145523.04J M Thompson (Southern River)
4SURFING GLEN68865NBTK Jovanovic (Myalup)
5GO WILD DOZER2437722.79I J Vuletich (Brookton)
6JUSTA KURI4122.97I E Bunny (Barragup)
7TYPE BEE3237223.27C M Bennett (Southern River)
8MCQUILLAN45824NBTM A Morrone (Southern River)
9NO BOOTSCOOTING6886823.16S A Beard (Nambeelup Park)
10DOWNUNDER DOLL75786FSTDJ Jovanovic (Serpentine)