Wednesday 18th February 2009


Race 1 520m M 15.37
BATHURST GBOTA MDN STK
1 MUM’S PHANTOM M KEITH SELTEN
2 VICTOR LANE M MARGARET BANNERMAN
3 BLUESKY MEGAN M HERBERT MOORE
4 HARTLEY FELLA M TREVOR ROBINSON
5 VIVA MAGOO M ROBERT HILL
6 DOCKA DORISS M HERBERT MOORE
7 SARGENT HILEY M TREVOR ROBINSON
8 ROSA ALBA M RAYMOND COLE

Race 2 520m 5 15.57
FISH & SONS PRODUCE STK
1 ABOUT ALICE 5 RAYMOND BOURKE
2 PEARL LANE 5 MARGARET BANNERMAN
3 LIGHT CONQUEST 5 ROBERT SHEPHERD
4 MISS TARO 5 JEANETTE FOLEY
5 ALMOST INVISIBLE 5 KEVIN BRENNAN
6 JUNIOR CRUISER 5 STAN STANFORD
7 MAVRIKI WOLF 5 GEORGE VLAHOPOULOS
8 BRENCOLE BALE 5 MARGARET BANNERMAN

Race 3 450m 5 16.17
ST GEORGE MARKETING STK
1 BIG STEPPER 5 KEITH SELTEN
2 MEDIUM PACE 5 AMANDA GINN
3 GOOD OLD DOK 5 KERRY PERRETT
4 GANDHI’S HEART 5 RICHARD BOARD
5 MY GIRL LUCY 5 STAN STANFORD
6 NEKIA COUNTRY 5 VICKI PREST
7 PLAY CARDS NOW 5 EDNA SHARP
8 TOLLMAX 5 EARL ANDERSON
9 ALLYSON BALE 5 MARGARET BANNERMAN
10 KIRBY LANE 5 SEAN BANNERMAN

Race 4 618m 5 16.37
STEVE BOARD CONCRETING HT1
1 ANGELINA ANGEL 5 BRADLEY O’NEIL
2 MY ASTON MARTIN 5 DANIEL GOOLEY
3 SNEAKIN’ UP 5 VICKI PREST
4 DANA GEORGE 5 RODNEY MCDONALD
5 Vacant
6 HUGO SHACOBY 5 TERRENCE NORTHEY
7 AWESOME LADDIE 5 AMANDA GINN
8 STEP TWO 5 GEOFFREY SHEATHER

Race 5 450m 4/5 16.57
GEOFF COOKE PLUMBING STK
1 BILLY SAID 5 RODNEY MCDONALD
2 ULTIMO 5 RAYMOND BOURKE
3 SHINEY 5 WILLIAM MCKENNA
4 MOONLIT HIDEAWAY 5 DANIEL GOOLEY
5 ROYAL ARCHER 5 EDWARD SANCHEZ
6 ELITE RAVEN 4 ROBERT SHEPHERD
7 HIGHTONE BALE 5 NEVILLE BROWN
8 REGAL COUNTRY 4 GEOFFERY CASE
9 ILLEGAL LENGTHS 5 KEITH SELTEN
10 MYSTERIUM 5 GEORGE VLAHOPOULOS

Race 6 520m 5 17.17
BATHURST RSL CLUB STK
1 MISTER HOZ 5 KIM HYDE
2 TINASHE BALE 5 MARGARET BANNERMAN
3 ROSIER 5 RAYMOND COLE
4 PAIGE’S DARLING 5 KEITH SELTEN
5 SILENT GAMBLE 5 ALAN PRINGLE
6 JACK BRISTOW 5 DANIEL PICKERING
7 ZERO KOKAS 5 RAYMOND GOLD
8 CARADO GERRICO 5 KEVIN BRENNAN

Race 7 618m 5 17.37
STEVE BOARD CONCRETING HT2
1 GOLDEN RUBY 5 MARGARET BANNERMAN
2 MISS CINDY 5 BRADLEY O’NEIL
3 SPILL WAY 5 ALAN BLOOMFIELD
4 REMEMBER GANDHI 5 RICHARD BOARD
5 Vacant
6 ABBY BELLE 5 ROBERT LOVETT
7 KAYLA ENLIM 5 ROBERT MILNE
8 KARA’S PRINCESS 5 CAROLYN HORE

Race 8 520m 5 17.57
KELSO HOTEL STK
1 SALFORD GYPO 5 TERESA MORRIS
2 SHACOBY ANN 5 TERRENCE NORTHEY
3 GASQUET 5 ALAN PRINGLE
4 BOWEN BALE 5 MARGARET BANNERMAN
5 DANCING RAHTEE 5 GEOFFREY GIBB
6 CHLOE MILNE 5 ROBERT MILNE
7 FOREST DIAMOND 5 MARK WICKS
8 GOTTA BE HAPPY 5 RAYMOND COLE

Race 9 450m M 18.12
ORANGE GBOTA BRANCH MDN STK
1 ROCK FOREST M MARK WICKS
2 PRESTON LANE M SEAN BANNERMAN
3 DANA ANTONIA M RODNEY MCDONALD
4 NATIONAL GUARD M GEOFFREY SHEATHER
5 LADY HAWKINS M SHANNON KIRBY
6 EMJACK OSTI M AMANDA GINN
7 ESKIMO EMILY M AMANDA GINN
8 JOLEEN M ROBERT LOVETT
9 KAYODE BALE M MARGARET BANNERMAN
10 SOSANNA BALE M SEAN BANNERMAN

Race 10 450m 5 18.34
STARR KENNELS STK
1 RYAN’S FOREST 5 MARK WICKS
2 LUCI TEE 5 DARREN SULTANA
3 TOP ENFORCER 5 GEOFFREY SHEATHER
4 EMANNETTE 5 AMANDA GINN
5 HEZA LARRAKIN 5 BRETT BOWERMAN
6 SEAN’S CONQUEST 5 ROBERT SHEPHERD
7 ROYAL SCOUT 5 DENIS MCDONALD
8 MITCH AZZA 5 JOHN HORSEMAN
9 PRECOMI 5 GARRY COMANS
10 CROWELLA 5 ALAN BLOOMFIELD