Monday 20th December 2010

Greyhound Box Draw For Bulli – Monday 20th December 2010

Race No. 1Sky Racing Maiden07:14PM (NSWtime)
Maiden event over 472 Metres at Bulli Of $1,420 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $230 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1RUBY’S LAIR334T L Bryant (Nowra)
2TICKING ALONG35425V Bartolo (Bonnyrigg)
3SHANE’S GIRL522F3R W Smith (Shanes Park)
4REUNITE53244A P Lauric (Balgownie)
5OAKS ROADM Ferguson (Thirlmere)
6LEAROYD LAHRS32S M Evans (The Oaks)
7FAST STORM2538FS A Steele (Dapto)
8ROMAN GENERALO M Langley (Berkshire Park)
9SPRING TIGER6G L Rogers (St Marys)
10*** NO RESERVE ***
Race No. 2Www.ranvet.com.au Stake07:30PM (NSWtime)
Grade 5 event over 472 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1NAVIGATING56453M Player (Tahmoor)
2I’M THE ONE12122R Field (Ambarvale)
3MR. MEANA22118M J Auld (Tatura)
4SERA BALE35446S M Evans (The Oaks)
5FAST HOPE23467S A Steele (Dapto)
6PROVEN HAWAIIAN33537J Thompson (Pearcedale)
7REVALONG LAD24263M Player (Tahmoor)
8CAWBOURNE DEBBIE11376J P Spiteri (Albion Park Rail)
9ANTIQUA BAY58648M Burton (Kemps Creek)
10QUEEN LYLA78427M J Wotton (Kemps Creek)
Race No. 3Aaa Radiators Stake07:50PM (NSWtime)
Grade 5 event over 472 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1OH WATTA NITE11R F Field (Ambarvale)
2KID TROUBLES22213V L Prest (Young)
3AGATHA ROSE24211D M Matic (Canyonleigh)
4ELECTRIC BULLET81312S Kutnjak (Minchinbury)
5KINDA ETHEREAL23718B A Tame (Emu Heights)
6REBEL ROUSER16261T L Bryant (Nowra)
7SAN FERNANDO66116M S Matic (Canyonleigh)
8BIG NOTER21346T L Bryant (Nowra)
9QUEEN LYLA78427M J Wotton (Kemps Creek)
10ANTIQUA BAY58648M Burton (Kemps Creek)
Race No. 4Do It At Diggers Maiden08:10PM (NSWtime)
Maiden event over 400 Metres at Bulli Of $1,420 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $230 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1CIVIC OCTANE2B Jones (The Ridgeway)
2FASHION LEADER18M Ferguson (Thirlmere)
3BORN SLIPPY75622A M Bayliss (Bargo)
4BLUE TALENTJ R Osborn (Clontarf)
5JENMAR EXPRESS2224J R Brown (Wilton)
6JETHRO GIBBSJ M Black (Bringelly)
7YOGI6J R Osborn (Clontarf)
8MR. CHICKEN BONEC Gatt (Catherine Field)
9WATTA MATCH37876M D Greer (Londonderry)
10BLACK LEO53888C J Briffa (Warrawong)
Race No. 5Wollongong Traders Security Stk08:31PM (NSWtime)
Mixed event over 400 Metres at Bulli Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1TWO SIX TWO41111N W Staines (Yass)
2COULTA BRIGHT26215R J Johnson (Canley Heights)
3KING CHECE17566D B Check (Smithfield)
4ICESOLATOR25222R R Marsden (Condell Park)
5COUNTRY DAWN24434R W Jackson (Hilltop)
6STARBURST JOEY13534S D Barron (Cambridge Park)
7JAYDAN DAWN32771R W Jackson (Hilltop)
8HARDAWAY REBEL24312R R Marsden (Condell Park)
9I’M SO PRETTY16851R F Field (Ambarvale)
10OUT OF CHARACTER54844M Player (Tahmoor)
Race No. 6Cvd Campbelltown Rsl Stake08:53PM (NSWtime)
Mixed event over 472 Metres at Bulli Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1HARRY HAULAGE36874R W Smith (Shanes Park)
2MAYBE JECEE23153T J Lockhart (Falls Creek)
3BOND REWARD35714V Spiteri (Appin)
4BLACK ROGUE13311O R Makin (South Nowra)
5COUNTRY REBEL21387N W Staines (Yass)
6NOVEMBER HONOR15152C A Oldfield (Appin)
7CASINO FUN41321W R Sugars (Voyager Point)
8HILLTOP HARRY11657S D Barron (Cambridge Park)
9ANTIQUA BAY58648M Burton (Kemps Creek)
10*** NO RESERVE ***
Race No. 7Betfair Blue Paws S/s Fnl09:10PM (NSWtime)
Grade 5 event over 472 Metres at Bulli Of $3,230 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1EARS TYSON25312B V Mckivat (Marulan)
2BRIMARY PRINCE31313B V Mckivat (Marulan)
3WANT A BISCUIT65123W A Woodham (Appin)
4ALTARIO24472D M Warren (Mummel)
5HE’S NO BOY41421J D Lawson (Aberdeen)
6SHARK’S MENTOR32124M W Austin (St Marys)
7FLYING LIDDY67454S Simonetta (Penrith)
8TADMORE GIZMO53111L D Tsohalis (Hebersham)
9ROCKACOCO21415C M Proctor (Londonderry)
10HELL GIRL31835K S Waddington (St Marys)
Race No. 8Cabra Vale Diggers Final09:30PM (NSWtime)
Grade 5 event over 515 Metres at Bulli Of $1,930 Prizemoney.
1st: $1,200 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1THREE INCH NAIL74242R J Goodwin (Kanahooka)
2LYLA JOKER66353M J Wotton (Kemps Creek)
3OFF THE CANVAS14256J M King (Wilberforce)
4PROVEN SUNSET53424R Bulman (Smithfield)
5BLOND MAGIC43525B P Mackie (Mt Vincent)
6FOOLS IN MOTION82175P Togias (Orchard Hills)
7LOCHIE’S LUCK11316A B Hokin (Greendale)
8MAGIC DUST24413J S Crawford (Llandilo)
9TEMPEST AMIGO52244J Surr (Marulan)
10HOUSE KEEPING73776A M Bayliss (Bargo)
Race No. 9Linmick Distributors Stake09:52PM (NSWtime)
Grade 5 event over 472 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1NOVEMBER TWO UP32145C A Oldfield (Appin)
2YALLAH ROGUE65515S K Parrish (Yallah)
3CRACKING THUNDER12BM Tubinas (Moorebank)
4STREET BOSS571O R Makin (South Nowra)
5JENMAR GRACE124J R Brown (Wilton)
6RED HOT DIVA271M R Abbott (Falls Creek)
7BENNY ROX321P Vallario (Bass Hill)
8NITRO HAVOC54856V Bartolo (Bonnyrigg)
9QUEEN LYLA78427M J Wotton (Kemps Creek)
10ANTIQUA BAY58648M Burton (Kemps Creek)
Race No. 10Racing Next Monday Night Stake10:10PM (NSWtime)
Grade 5 event over 400 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1PUNK ME UP11376S Midson (Nowra Hill)
2WARATAH GOLD46454M L Burton (Kemps Creek)
3OBSESSED12S M Evans (The Oaks)
4WOWSER24311N Staines (Yass)
5PORKY SEVEN1M Wright (Appin)
6AWESOME ECLIPSE11755C J Faber (Camden)
7ROOKIE BLUE11212T L Bryant (Nowra)
8MAXIMOO14683J L Martin (Primbee)
9HE SAID CROW21427C Gatt (Catherine Field)
10EARLWOOD FLYER84165A Thomas (Earlwood)