Sunday 30th March 2008


Race 1 400m M 17.50
TAB.COM.AU
1 KRILLAN M JASON KELLER
2 ADDIS GEM M ANTHONY DI PALMA
3 WILD LOTUS M JAMES GRIGGS
4 ELITE GYPSIE M JOHN GRECH
5 ANDY’S SISTER M MICHAEL CLAYTON
6 LOLLY MOLLY M LEONARD POLIDANO
7 TOP VIPER M DOMENICO LAURICELLA
8 KAHU IZMIR M WAYNE TAYLOR
9 SET UP M BRENT JONES
10 COOL TUNE M VICTOR BARTOLO

Race 2 472m M 18.11
WWW.RANVET.COM.AU
1 BROCK ZERO FIVE M JOHN MOORE
2 SERIOUS QUEST M MICHAEL CLAYTON
3 LAGOON BLUES M JOHN ANTONELLI
4 WINSOME UNO M JOHN FINN
5 GIRAUD M DARRYL HOBBS
6 COMMANDER LEE M JOHN ANTONELLI
7 LITTLE LOVE M BARRY BURNET
8 LUCY LOU M BRUCE VOLTZ
9 FACE OF HISTORY M DEBORAH PARKINSON
10 HYTEST LAD M KEVIN HERRING

Race 3 472m MX 18.31
LINMICK DISTRIBUTORS MXD FNL F4
1 COMMANDER LEE M JOHN ANTONELLI
2 DEANO MARTINO M LARRY PROCOPIO
3 LAGOON BLUES M JOHN ANTONELLI
4 FLYING FISH 5 TONY SOPRANO
5 KATHLEEN BOY M PAT WEST
6 RACING LOVE 5 HARRY MARKOU
7 TINNER ZEFFLENYH M MARIO PAVLIN
8 MAJOR EIFFEL M RON FIELD
9 WINSOME FLYER M JOHN FINN
10 BUONA FORTUNA M JOE DENARDO

Race 4 472m 5 18.52
ROOTY HILL RSL F4
1 LETHAL GRIN 5 RUSSEL FORD
2 SUNNY KADE 5 ANDREW ROWE
3 ANOTHER PLACARD 5 ROBERT OLDFIELD
4 VENGANCE 5 MAJELLA FERGUSON
5 DAMON FUTURE 5 WALTER CHISWICK
6 TUNE IT UP 5 VICTOR BARTOLO
7 TANGLES 5 EDWARD SANCHEZ
8 HAYCOURT 5 JUDITH ROBINSON
9 CAMEO’S SHADOW 5 SANDRA CLISSOLD
10 MIGHTY IZMIR 5 WAYNE TAYLOR

Race 5 472m 5 19.09
TAB SPORTSBET
1 SPEEDY CAMEO 5 BARRY BURNET
2 HEART OF BROCKY 5 DUNCAN MACFARLANE
3 PROVEN OY 5 MARK AZZOPARDI
4 PRINCESS LEE 5 JOHN ANTONELLI
5 CONSCIOUS 5 JOHN MOORE
6 JAZZY TUNE 5 VICTOR BARTOLO
7 PEPPER LEE 5 BEN TURNER
8 CUSTOM ROYAL 5 JOSEPH STIVALA
9 JUST ROSCOE 5 NEIL FALK
10 NICE TOKEN 5 DAVID HODDER

Race 6 515m 5 19.31
CABRA VALE DIGGERS
1 BIMBADEEN RED 5 ROBERT BLAKELY
2 SMASHING JEN 5 NEIL FALK
3 GOLDEN LESSON 5 VICTOR BARTOLO
4 INTRIGUING 5 MAJELLA FERGUSON
5 UP TO SCRATCH 5 PETER ROWE
6 JOEALO 5 SHEILA LEWIS
7 IZMIR’S ROSE 5 WAYNE TAYLOR
8 REBKEL 5 STEPHEN KUTNJAK

Race 7 472m 4/5 19.53
CABRA VALE DIGGERS
1 VOLTAGE LEE 4 BRADLEY MCCURRY
2 BURN IT UP 4 PHILIP GOODSELL
3 SUPERIOR TODD 5 JASON KELLER
4 TELLE SOPHIE 5 NEIL FALK
5 SPICE SILVER 4 CHRIS CARL
6 SUPREME OSTI 4 MICHAEL CLAYTON
7 GENERAL MAGOO 4 DEBBIE WHITE
8 BROTHER KNOWS 4 RUTH MATIC
9 TENSILE STRENGTH 5 ANDREA SPINELLO
10 PRIDE OF GREECE 5 MATHEW WOTTON

Race 8 515m 4/5 20.14
DO IT AT DIGGERS
1 BASTOW 5 DONNALEAH CARTER
2 FILIBUSTER 4 KEITH ANDERSON
3 GLOBAL FURY 4 PAUL CHERRY
4 CRACK THE SAFE 5 ROBERT MACMURRAY
5 CALL HER KEL 5 BRENT JONES
6 ZAMBORA FLASH 5 FRANCES SCERRI
7 CLAPPO 5 LORETTA RICE
8 HAIKU 5 KEITH ANDERSON

Race 9 400m FFA 20.30
ROOTY HILL RSL
1 MY GIRL JOANY 4 STAN BECKINGHAM
2 INSTALMENT LEE 4 BARRY BURNET
3 ANOTYAD MAGIC 1 ARROL GLYNN
4 ANOTHER KISS 4 ANDREA SPINELLO
5 SPIDER MAC 4 RONALD ALCOCK
6 BRENDA MARLENE 2 NICOLE DONOVAN
7 CARRINGTON FALLS 4 DONALD DENNEY
8 EARLY EXIT 3 STANLEY BECKINGHAM
9 TRYIN 4 ANDREW ROWE

Race 10 400m 4/5 20.49
RACING WED NIGHT APRIL 16
1 JENMAR FURY 5 JENNIFER BROWN
2 CYCLONE’S GHOST 5 SANDRA CLISSOLD
3 ULTRA SUPERB 5 FRANK ATTARD
4 RAIN KING 5 ANDREW MATHIAS
5 JACOBITE TERRA 5 ANDREW ROWE
6 HURRICANE CHAOS 4 SARKIS BOUDAHER
7 JENMAR MISS 5 JENNIFER BROWN
8 HIOS EXPRESS 5 WARREN MUNFORD
9 LITTLE SCOTY BAR 5 RUTH MATIC
10 DAYTONA TEDDY 5 MICHAEL SMITH