Sunday 23rd March 2008


Race 1 410m M 13.30
ADAM MENZ RETRAVISION STAKE
1 DRINK OR TWO M NEIL WOODS
2 SLICK WESTIE M STAN STANFORD
3 STEPBRO M JAMES VASSALLO
4 TIMBER SPIRIT M KEVIN BELL
5 GAULTIER M MICHAEL HODGES
6 BEAR KEEPING M CHARMAINE ROBERTS
7 EAGLES STAR M YVONNE CARTER
8 TEE TEE TOWNSEND M ALEXANDER VERHAGEN
9 MODERN MULWEE M ALEXANDER VERHAGEN
10 RUTH KEEPING M CHARMAINE ROBERTS

Race 2 410m 5 13.50
CALTEX COONABARABRAN STAKE
1 MODERN NEWS 5 DARYLE CRAIG
2 BARNY’S ROCKET 5 J MCCALLUM
3 PINK DIAMOND 5 ALFRED VELLA
4 MANIC LACE 5 HELEN AYRE
5 Vacant
6 STEP TWO 5 JAMES VASSALLO
7 POWERMAX 5 MARALYN MOORE
8 MICKEY MANIA 5 THOMAS LEDGER

Race 3 410m 5 14.10
CRYSTAL KINGDOM STAKE
1 ACOLA LEADFOOT 5 ARTHUR BARRASS
2 DEVINE PRINCESS 5 GLENDA BUSH
3 LEE’S SUPRISE 5 ALFRED VELLA
4 DISCO DARCY 5 THOMAS LEDGER
5 JAMAICAN CRUISER 5 RHONDA MILLSTEED
6 GET TOUGH 5 LEN HAARING
7 SILVER BRUCE 5 GLEN COLLETT
8 LAST TO FIRE 5 HELEN AYRE

Race 4 410m 4/5 14.30
COONA BEARINGS STAKE
1 PSYCHIC 4 RUSSELL HARLAND
2 JENNY’S RUN 4 KEVIN BELL
3 MY RULES 5 LEN HAARING
4 WITH SPADES 4 LEN HAARING
5 MINNIE ARIEK 4 ALFRED VELLA
6 TOUGH LIFE 5 KEVIN BELL
7 WILEMENA 4 RHONDA MILLSTEED
8 MCCUDDIN 4 MARALYN MOORE

Race 5 545m 5 14.50
COONABARABRAN BAKERY STAKE
1 MIDNIGHT HONCHO 5 L MCHUGH
2 SAMMY FIRE 5 MARALYN MOORE
3 Vacant
4 CITY LOOP 5 M PRATT
5 ELITE MULWEE 5 RONALD DAWES
6 Vacant
7 ACOLA SUNSHINE 5 ROBERT SONTER
8 JOSHUA’S SPIRIT 5 M PRATT

Race 6 315m M 15.10
DEEPS PHARMACY STAKE
1 ALBURY LASS M M PRATT
2 ACOLA OPAL M ARTHUR BARRASS
3 NOT TONIGHT BOYS M KEVIN BELL
4 ACOLA MARY M ROBERT SONTER
5 POWER PUNCHER M JOHN ASHE
6 DID EYE M JOHN CROSSLEY
7 SOUL AYRE M DARYLE CRAIG
8 MISS VERMEULEN M NEIL DALLISON

Race 7 315m 5 15.30
JOHN OXLEY CARAVAN PARK STAKE
1 SAMMY ROCCO 5 MARALYN MOORE
2 HELLUVA LESSON 5 JOHN ASHE
3 MAKIN’ MOONSHINE 5 DARYLE CRAIG
4 DORA DIVA 5 LEN HAARING
5 Vacant
6 QUEST OF MINE 5 STAN STANFORD
7 PERCY’S GIFT 5 AMANDA BRODBECK
8 MY LIMIT 5 KEVIN SILLS

Race 8 315m 4 15.50
KHODARY PHARMACY STAKE
1 MEN IN BLACK 4 MARALYN MOORE
2 MASTER MAX 4 SHANNON CRAIG
3 GALLERIJA 4 ANTHONY SPENCE
4 ARNOS VALE 4 THOMAS LEDGER
5 HOGWART GRANGER 4 ALFRED VELLA
6 LETHAL PEPPER 4 GLENDA BUSH
7 REGAL KAYLA 4 ALFRED VELLA
8 ALWAYS ABOUT 4 THOMAS LEDGER

Race 9 315m 5 16.10
ROACHS HARDWARE STAKE
1 ACOLA DREAM TOO 5 ARTHUR BARRASS
2 TITANIC AWESOME 5 ROBERT SONTER
3 Vacant
4 FIREFLY MOMENT 5 LEN HAARING
5 MELODY’S GIRL 5 JAMES DOOLAN
6 Vacant
7 PAID IN FULL 5 MARALYN MOORE
8 ACOLA LADY 5 ROBERT SONTER

Race 10 315m 5 16.30
PEARSONS HARDWARE STAKE
1 ANGEL LACE 5 STAN STANFORD
2 PRIZE BANNER 5 NEIL DALLISON
3 CONTRACTOR 5 KEVIN SILLS
4 MULWEE LASS 5 Unavailable
5 Vacant
6 ICE CUBE 5 LEN HAARING
7 MELODY’S LAD 5 JAMES DOOLAN
8 SHADY’S GLORY 5 BYRON PHILLIPS