Saturday 13th December 2008


Race 1 400m 4/5 19.30
COMBINED STAKES
1 GAULTIER 4 MICHAEL HODGES
2 RELAX SHIRAZ 5 D HOSKINS
3 MAELSTROM 4 CHARMAINE ROBERTS
4 HELLFIGHTER 4 DARYLE CRAIG
5 WILEMENA 4 RHONDA MILLSTEED
6 MYKONOS MISS 5 COLIN CALDWELL
7 SUNSET WILLIE 4 JAMES DOOLAN
8 BEAR SKIN 4 GRAHAM PICKERING

Race 2 400m M 19.45
COOLABAH GOAT CO FEATURE
1 TRAGIC SCENE M DAMIEN LEE
2 RED VALLEY M DONNA FAY BURKE
3 Vacant
4 EASTVIEW DAWN M PETER THOMPSON
5 MENDOORAN MAN M DANIEL HOSKINS
6 Vacant
7 DRINK OR TWO M MERLE CLARKE
8 NOVEMBER TERRA M GRAHAM ROGERS

Race 3 400m 5 20.00
COMMITTEE STAKES
1 FOOL’S RUN 5 GRAHAM PICKERING
2 KNOW I’M NOT 5 THOMAS LEDGER
3 TOTAL AWE 5 LEN HAARING
4 KALASHNIKOV 5 MICHAEL HODGES
5 OCEAN ASSASSIN 5 DANIEL HOSKINS
6 IZA LUCE 5 RHONDA MILLSTEED
7 MELINDA’S GULLY 5 JOHN BURKE
8 WHAT A VIPER 5 MERLE CLARKE

Race 4 400m FFA 20.15
FREE FOR ALL/NG
1 RHINO’S GATE 1 MALCOLM SUCKLING
2 ASPHYXIATE 3 MALCOLM SUCKLING
3 Vacant
4 PROFANITY 4 CHARMAINE ROBERTS
5 Vacant
6 MANDRAKE 1 ROBERT SHARP
7 Vacant
8 DOWNUNDER JAKE 2 DONNA FAY BURKE

Race 5 400m 5 20.30
COMMITTEE STAKES
1 BRILEY 5 GARY ALLERTON
2 MODERN NEWS 5 DARYLE CRAIG
3 AMETHYSTE 5 MICHAEL HODGES
4 MASTER PEDRO 5 GRAHAM PICKERING
5 LITTLE KRUISER 5 DONNA FAY BURKE
6 BUSH BOSS 5 PATRICK ROGERS
7 DISCO DARCY 5 THOMAS LEDGER
8 TINY JENMAR 5 JAMES DOOLAN

Race 6 530m 5 20.45
PREMIER CABS FEATURE
1 SCHIEMER 5 GARY ALLERTON
2 SCARY FEET 5 COLIN CALDWELL
3 ROYAL CYCLONE 5 DANIEL HOSKINS
4 WINONA GOLD 5 GRAHAM PICKERING
5 WAR WAGON 5 SHANNON CRAIG
6 NO COMFORT 5 LEN HAARING
7 JAVINA 5 CHARMAINE ROBERTS
8 CONSCIOUS 5 GRAHAM PICKERING
9 SPRING KEEPING 5 CHARMAINE ROBERTS

Race 7 301m 5 21.00
COMMITTEE STAKES
1 GET TOUGH 5 LEN HAARING
2 SPOT OF BOTHER 5 COLIN CALDWELL
3 CANDY CAPERS 5 MERLE CLARKE
4 I’M A FOOL 5 GRAHAM PICKERING
5 ALL BRAVADO 5 JAMES DOOLAN
6 AMITY STREET 5 GRAHAM PICKERING
7 RUB IT IN 5 JAMES DOOLAN
8 MISS MATILDA 5 MERLE CLARKE

Race 8 301m FFA 21.15
MURRAYS FLOOR COVERINGS FEATURE
1 PLAY CARDS NOW 2 EDNA SHARP
2 Vacant
3 OBSCURITY 2 MICHAEL HODGES
4 Vacant
5 SKOOL OF RHYTHM 2 NOELENE WALSH
6 Vacant
7 COINCIDENTAL 1 RHONDA MILLSTEED
8 Vacant

Race 9 301m M 21.30
MAIDEN STAKES
1 PECKS HILL M RHONDA MILLSTEED
2 DENDROBIUM ACE M ROBYNNE ANDRISKE
3 BARNEY’S BEAST M PETER THOMPSON
4 SECRET CARNAGE M DAMIEN LEE
5 Vacant
6 ESTEEM NINJA M BELINDA HARLEY
7 TOMMIE’S ELITE M NOELENE WALSH
8 FILFLA M DANIEL HOSKINS

Race 10 301m 4/5 21.45
COMBINED STAKES
1 BITOVA GEM 4 PATRICK ROGERS
2 TEXAS TOXIN 5 MERLE CLARKE
3 MELODY’S LAD 4 DAMIEN LEE
4 MASTER MAX 4 SHANNON CRAIG
5 Vacant
6 SONGAR HI TIDE 5 PETER THOMPSON
7 ELUSIVE ME 5 GRAHAM PICKERING
8 LIL’ MISS COOL 4 DONNA FAY BURKE