Thursday 9th October 2008


Race 1 520m M 19.28
MDN
1 MICKA LEE M KEITH PEDRANA
2 GOING MOWIN’ M
3 Vacant
4 XENA’S CHARACTER M JOHN WHITE
5 TAYLOR’S REUNION M ANTON LAURIC
6 Vacant
7 KISS POOKIE M FAY SARLAMIS
8 BIG ROSCO M

Race 2 520m 5 19.52
POPLAR PETFOOD
1 DANDALOO COWGIRL 5 ANTHONY SWAN
2 WHITE URN 5 STUART OGILVIE
3 MARY’S ACHIEVER 5 ERIC GRUNSKE
4 MY ENFORCER 5 PETER MANTACH
5 NEW SPEED 5 MICHAEL CLAYTON
6 FLY BUY MICK 5
7 DAZZLING DANCER 5 KENNETH BURNETT
8 MISS CUE MAGOO 5 GEOFFREY SHEATHER

Race 3 520m MX 20.11
THURSDAY NON-TAB FINAL
1 TOKIN SMOKIN’ 5 RODNEY KIDD
2 ELITE ENFORCER 5 VICTOR HOKIN
3 RASPBERRY SORBET 5
4 REBKEL 5 STEPHEN KUTNJAK
5 GYPSY CROWN 5 DAVID STEWART
6 COOL CHARM 5 REX JONES
7 JUDD’S OSTI 5 PETER SHIELD
8 COOL DANCER 5 LAZARUS LOUIS
9 BROWNIE DOLL 5 VICTOR HOKIN
10 SIMBA SIMBA 5 ROBERT ARNOLD

Race 4 520m M 20.35
COUNTRY MOTOR COMPANY MDN
1 SPENT THE RENT M BARRY CAMPBELL
2 LEXI ROSE M FAY SARLAMIS
3 Vacant
4 BLUE SKY BLUES M CAROLYN REINKE
5 KOALA BLUE M REGINALD HAMILTON
6 Vacant
7 PRINCE EIFFELL M ANTHONY PAGANO
8 CROOKED HALO M LEONIE BOWN

Race 5 520m 4/5 20.55
PORT KEMBLA R.S.L. STAKES
1 SOMETHING SOLID 5 JASON GREEN
2 FACE THE RAT 4 MONICA JONES
3 IRINKA BRONTE 5 FREDERICK MALONE
4 TRACEY GRIMJAW 4 BARRY CAMPBELL
5 Vacant
6 HE’S A SUNLIT 5 SUSAN STEELE
7 MY BOY COOPER 5 LORETTA RICE
8 DAMON FUTURE 5 WALTER CHISWICK

Race 6 520m FFA 21.14
HALLUCINATE- FFA
1 PORTNOW 3 SUSAN STEELE
2 CYCLONE’S GHOST 4 SANDRA CLISSOLD
3 BACHELORETTE 4 JAIME LLOYD
4 BENNY’S COOL 3 FREDERICK MALONE
5 Vacant
6 RAGING DOLLAR 3 FRANK SANOTTI
7 TRUE DESTINY 1 ELIZABETH BONT
8 COOL OBEE 4 PAULINE MORAN

Race 7 600m 5 21.38
ILLAWARRA YACHT CLUB STAKES
1 FINE ELEMENT 5 HAJNALKA STANKOVIC
2 LITTLE BRITAIN 5 DOREEN BROADRICK
3 CALL HER KEL 5 GEOFFREY SHEATHER
4 QUIET OBSERVER 5 JACK SMIGULSKI
5 Vacant
6 TOTAL DIAMOND 5 NICOLE MORAN
7 PORT JESS 5 SUSAN STEELE
8 LIANA PRONTO 5 JACK SMIGULSKI

Race 8 520m 5 21.58
VETSEARCH STAKES
1 SIR PRIZE HAVOC 5 MATHEW WOTTON
2 FREDDY LEE 5 KEITH PEDRANA
3 GUNNADOO DREAMS 5 PAULINE MORAN
4 WONDER CHOC 5 CAROLYN REINKE
5 COUPLE OF ACRES 5 BARRY CAMPBELL
6 TALL TREES 5 DAVID BROADRICK
7 RAGING IMPACT 5 JOEL MAHONEY
8 AWESOME CHAPMAN 5 ELIZABETH BONT

Race 9 520m M 22.22
BET BUSTERS MAIDEN
1 RAW CHARACTER M JOHN WHITE
2 SONGBOOK M ROBERT ARNOLD
3 Vacant
4 YOU’LL SEE BOYS M FAY SARLAMIS
5 Vacant
6 PAT’S CHANCE M MATHEW WOTTON
7 Vacant
8 STRYKE MIDNIGHT M ANTHONY PAGANO

Race 10 520m 5 22.41
DAPTO MARKETS STAKES
1 RICKY LEE 5 KEITH PEDRANA
2 DARK BLUSH 5 SUZANNE HOLLAND
3 LITTLE LOVE 5 BARRY BURNET
4 CHLOE TANGA 5 CAROLYN REINKE
5 SADIE’S SECRET 5
6 KERRIE LEE 5 KEITH PEDRANA
7 EARLY SECRET 5 JOE CORTE
8 5 CHRIS O’BRIEN

0 0 votes
Article Rating

More greyhound news like this:

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments