Saturday 21st November 2009


Race 1 407m 2.00pm
MAIDEN EDDIE LITTLE
1 FARMOR JUSTICE M MICHELLE BRIDER
2 BLACK MARBLE M ANDREW SULI
3 PUZZLE TRAIN M DARREN TAYLOR
4 MISS FINLEY M NEVILLE CUMNER
5 BAULKIE M NEVILLE CUMNER
6 BLACK REGGIE M NEVILLE CUMNER
7 PANDORA’S MEMORY M WILLIAM SMITH
8 MOTORING MU M THOMAS LAUGA

Race 2 510m 2.20pm
MAIDEN/5TH GRADE JULIE MACKENZIE
1 SURF SHELL 5 WILLIAM BOON
2 TAMMY SHIRAZ 5 DARREN TAYLOR
3 HEY LILLIAN 5 NEVILLE CUMNER
4 SURF LEXUS M MARK LUTTER
5 CYRIL SAYS 5 JEFFERY KUHL
6 BUNKER ROAD 5 WILLIAM SMITH
7 FANCY SPEED 5 CECIL RINGUET
8 BADEN DASH M MARK LUTTER
9 PLENTY O’TOOLE M THOMAS LAUGA

Race 3 407m 2.40pm
MIXED FINAL DANNY RYAN
1 COOK’S EXPRESS M THOMAS LAUGA
2 BOYZO M JEFFERY KUHL
3 BUSTER’S REWARD M ROSEMARY HALL
4 EDDIE BOUY M NEVILLE CUMNER
5 ELLA SCOTT 5 DALE JOHNSON
6 SHE’S SO RAD M MARK BUBE
7 FENCE’S DAUGHTER M DARREN TAYLOR
8 NOTHING WILD 5 DALE JOHNSON
9 BLACK REGGIE M NEVILLE CUMNER
10 MISS FINLEY M NEVILLE CUMNER

Race 4 407m 3.00pm
5TH GRADE LIZ MURRAY
1 BRED FOR SPEED 5 ALBERT HARKER
2 MISTER GOTT 5 ALBERT HARKER
3 SPRING MALAWI 5 DALLAS BECKETT
4 NICE GOING 5 MICHELLE BRIDER
5 MOON SURFER 5 LES WISENER
6 PEPPERMINT PETE 5 NEVILLE JACKSON
7 FOREVER JO 5 WALTER BENNETTS
8 HURRICANE OBAMA 5 JEFFERY KUHL
9 GO BLUEY 5 NEVILLE CUMNER
10 BEC’S SAPPHIRE 5 RAYMOND YOUNG

Race 5 407m 3.20pm
5TH GRADE ABHENDRA KUMAR
1 SURF BABE 5 NEVILLE JACKSON
2 ROLLING SURF 5 ALLAN SVENSEN
3 BEN MORVAN 5 WILLIAM BOON
4 VINTAGE SPEED 5 JEFFERY KUHL
5 FOR GO 5 WALTER BENNETTS
6 I’M ZOEY 5 NEVILLE CUMNER
7 DOLLAR PETE 5 DARREN TAYLOR
8 DAYSEAS BRUISER 5 ANDREW SULI
9 ELUSIVE’S SHADOW 5 MARK BUBE
10 FARMOR THUNDER 5 MICHELLE BRIDER

Race 6 407m 3.40pm
3/4 GRADE DARREN BEAVIS
1 LORD SEATON 4 BARRY HALL
2 LOUCH IN ROULL 4 MARK LUTTER
3 SURGE ON BY 3 NORMAN BRADFORD
4 ALLAKAZAN 3 JEFFERY KUHL
Box5 VACANT
6 FUELLED SPEED 3 WALTER BENNETTS
7 MULBERRY PIE 3 PAUL FREDERICKSON
8 NUTELLA 4 DALE JOHNSON

Race 7 510m 4.00pm
4/5 GRADE JESSIE ANN PATENO
1 PALOMINO 5 DALLAS BECKETT
2 DISCO DANCER 5 PAUL FREDERICKSON
3 SAMMY AUTOMATIC 5 ANDREW SULI
4 GO TARNEY 5 MARK LUTTER
5 ENJAY’S NEXT 5 NEVILLE JACKSON
6 LEDGER 5 NEVILLE CUMNER
7 MISS COVER STORY 4 RAYMOND YOUNG
8 FREDREICO 4 NEVILLE CUMNER

Race 8 407m 4.20pm
2/3 GRADE ZAC BRYSON
1 COCORIFFIC 3 JEFFERY KUHL
2 MISS NICE 2 MICHELLE BRIDER
3 BIG IS BEAUTIFUL 3 WALTER BENNETTS
4 DAVID CANE 2 MARK LUTTER
5 RUBBER SOLES 3 WILLIAM BOON
6 TOTALLY MINE 2 TRENT THORLEY
7 TIGER SWIFT 2 DALLAS BECKETT
8 DECEPTIVE SPEED 3 ALBERT HARKER

Race 9 510m 4.40pm
(BEST 8) SABRINA LONG
1 DIMPLE ASSASSIN 2 WALTER BENNETTS
2 MAVERICK LEE 1 DALLAS BECKETT
3 RULES THE ROOST 1 CECIL RINGUET
4 AYE JAY CEE 2 WILLIAM BOON
5 PIE GUYS 2 DALLAS BECKETT
6 FAT LADY SINGS 2 LES WISENER
7 DAMIEN 3 ANDREW SULI
8 OUR IRISH BETTY 1 WILLIAM BOON
9 FUELLED SPEED 3 WALTER BENNETTS