Thursday 2nd April 2009


Race 1 380m 7.15pm
HT 1 5TH GRADE
1 HUGE NIGHT OUT 5 MICHAEL CAMPBELL
2 WOODSTOCK FLYER 5 ROBERT OLSEN
3 AIMEE’S REWARD 5 OWEN THOMSON
4 UNMARKED 5 RICKY CAMP
5 CHAKIRA 5 MARGARET BERNSTONE
6 DANKE SCHON 5 SONIA TAYLOR
7 WHERE’S MOLLY 5 LAWRENCE HOGG
8 SIR DOUGLAS 5 TED COLLINS

Race 2 380m 7.33pm
HT 2 5TH GRADE
1 MR. NEWFOUND 5 WAYNE FRENCH
2 DIZZY DUX 5 KEITH JACKSON
3 SHAE BELLE 5 BERTRAM RANDALL
4 ASSASSIN’S ANGEL 5 MARGARET BERNSTONE
5 SERENGHETI DREAM 5 GRAHAM THOMSON
6 SURFIE CHAMP 5 TED COLLINS
7 NOT SO LUCKY 5 MICHAEL CAMPBELL
8 FUELLED FURY 5 STEPHEN CLARK

Race 3 380m 7.51pm
HT 3 5TH GRADE
1 SUBSONIC 5 GEORGE TSAKISSIRIS
2 BLACKULAR 5 TED COLLINS
3 HAY SPIDERMAN 5 MICHAEL CAMPBELL
4 DEEDEE RESCUE 5 NATHAN GOODWIN
5 GOLDEN HOUND 5 JOAN NEWNHAM
6 GO SHARN 5 MATE RAJAN
7 SCRAPY 5 KEITH JACKSON
8 LAD’S GIRL 5 SONIA TAYLOR

Race 4 380m 8.09pm
HT 4 5TH GRADE
1 NANNYGAI NANCE 5 BRADLEY BELFORD
2 THUMPSTER 5 MATE RAJAN
3 BELLARINA BABY 5 SONIA TAYLOR
4 BONNIE’S OUTLAW 5 BERTRAM RANDALL
5 HAY CASANOVA 5 MICHAEL CAMPBELL
6 CHU CHU CASTILLO 5 TED COLLINS
7 CORONA CRUISER 5 KEITH JACKSON
8 GO ATTITUDE 5 MICHAEL CAMPBELL

Race 5 498m 8.27pm
1/2 GRADE F.F.A.
1 GENISTA KING 2 ROBYNNE BLACK
2 COOL BLACK 2 GRAHAM THOMSON
3 MURRANJI MARY 2 NATHAN GOODWIN
4 SEE THROUGH 1 NEVILLE WATERS
Box5 VACANT
6 CHECK YA POCKETS 2 MICHAEL HICKMOTT
7 SMOOTH LADY 2 ROBERT THOMSON
8 MISS RAGAMUFFIN 1 JOAN NEWNHAM

Race 6 3/4 GRADE 498m 8.45pm
1 BENTLEY WILL 3 PHILLIP RUDALL
2 LUKE’S PRINCESS 4 STEPHEN CLARK
3 SALTWATER ROSE 3 GLEN OLSEN
4 TRENDY BLACK 3 GRAHAM THOMSON
5 SYANNA 3 BRADLEY BELFORD
6 DON’T THINK DO 4 TED COLLINS
7 WEEDALLION MODEL 4 JAMES LEE
8 SERIOUS HONDO 3 MICHAEL CAMPBELL

Race 7 4/5 GRADE 498m 9.03pm
1 DA JUDGE 4 ROBERT OLSEN
2 WHERE’S AGNUS 5 DANIEL MILES
3 CAMPANCO 5 RICKY CAMP
4 BRONSAN MISS 4 MICHAEL CAMPBELL
5 ROUGH SEAS 5 BRADLEY BELFORD
6 BROTHER NOOMPS 5 TED COLLINS
7 VALENTINE’S WHIP 4 MICHAEL HICKMOTT
8 ROSIE ROCK STAR 5 JAMES LEE
9 GREG AARON 5 CLARENCE WILCOX
10 SHINING LASS 5 ISOBEL CAMP

Race 8 380m 9.21pm
HT 1 EASTER SPRINT
1 MRS. MCMANN 2 NATHAN GOODWIN
2 WHO’S FRED 3 GLEN OLSEN
3 SOUTHERN PACIFIC 2 NANCY MAYNARD
4 ARCHIE’S REWARD 1 BERTRAM RANDALL
5 BIG ALFORD 2 BRADLEY BELFORD
6 JUST A BENTLEY 2 PHILLIP RUDALL
7 DARK SILHOUETTE 3 SONIA TAYLOR
8 FLYNNY’S FLYER 1 TED COLLINS

Race 9 380m 9.39pm
HT 2 EASTER SPRINT
1 ZACKIIAH 2 BERTRAM RANDALL
2 MR. BEETSON 1 JOANNE WOOLER
3 FORCE OF REVENGE 1 SONIA TAYLOR
4 ADDIS ROSE 4 NATHAN GOODWIN
5 KIOWA CRUISE 3 ISOBEL CAMP
6 GILLBO 1 JUDITH OLSEN
7 HALIFAX BAY 3 MATE RAJAN
8 BENTLEY NOMAD 1 PHILLIP RUDALL

Race 10 4TH GRADE 380m 9.57pm
1 COME MONDAY 4 MICHAEL HICKMOTT
2 VALENTINE’S MISS 4 MICHAEL HICKMOTT
3 CLEAN BREEZE 4 MICHAEL CAMPBELL
4 BENTLEY DI 4 PHILLIP RUDALL
5 BLUEWATER MAID 4 MICHAEL CAMPBELL
6 TIGGY BENTLEY 4 PHILLIP RUDALL
7 DARK JEWELL LEE 4 GEORGE TSAKISSIRIS
8 JARRY BOY 4 MATE RAJAN
9 PRIVATE DEEDEE 4 NATHAN GOODWIN
10 BLACK LAUGHTER 4 MICHAEL CAMPBELL