Friday 6th January 2012

Greyhound Box Draw For Mandurah – Friday 6th January 2012

Race No. 1We’ve Got The Peel Covered06:37PM (WAtime)
Mixed 3/4 event over 490 Metres at Of $2,285 Prizemoney.
1st: $1,325 2nd: $380 3rd: $195 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1SERENA TO EXCEL61212NBTG W Martin (Southern River)
2BANK ON DOOM8484627.80S B Withers (Cardup)
3PEACHY77218FSTDB J Abercrombie (Banjup)
4FORMATT1655227.80A K Mclaren (Nambeelup)
5BATTSY MONELLI3721227.54D C Hobby (Nambeelup)
6PLUG THE PIPE3553128.04R M Valenti (Barragup)
7OENOPHILIAC51121FSTDL J Britton (Nambeelup)
8ETHANOL BOY6581828.09S A Beard (Nambeelup Park)
9TIBBY CALLAN67884NBTK J Foxton (Oakford)
Race No. 2The Mail Every Thursday06:57PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,175 Prizemoney.
1st: $1,250 2nd: $360 3rd: $180 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1WHERE’S KATIE1323222.68L M Isaac (Harrisdale)
2CHEEKY CYCLONE5441722.92B Cook (Southern River)
3WEST ON JAKE8481522.74C M Bennett (Southern River)
4TRATOR TAREN7164422.78B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
5BASHY’S MAGIC2334322.65J E Iwanyk (Nambeelup)
6SHAWNTEONA1152322.77B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
7SIR SLURPALOT3673322.93M J Beamish (Southern River)
8PAUA TO DETONATE1534322.92K Harding (Southern River)
9LUIS BALE3251522.91K J Foxton (Oakford)
10UNBENDABLE1675522.83G W V Diemen (Munster)
Race No. 3Mandurah Mail07:17PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $3,960 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $715 3rd: $360 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1GINGIN ON ROCKS2327222.58J E Iwanyk (Nambeelup)
2PEDRO’S THUNDER41712NBTT O Tzouvelis (Ormeau)
341364FSTDK T Charles (Hopeland)
4LIQUIGAS5735722.82B Cook (Southern River)
5PLANTAGENET1588822.52J F Carmody (Banjup)
6GOIN’ TRIPPIN’1131322.66J B Fleming (Harrisdale)
7RUDGE1222122.49A K Mclaren (Nambeelup)
8UNO RELTUB1168722.23L J Britton (Nambeelup)
9SIRIUS BLACK6877422.65L M Isaac (Harrisdale)
10TRANSITION8628822.56M J Beamish (Southern River)
Race No. 4Mandurah Mail07:40PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $3,960 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $715 3rd: $360 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1MINI EMILY26816FSTDJ P Marsh (Canningvale)
23783822.91L J Britton (Nambeelup)
3DOWNTOWN DIXIE4215522.69L M Isaac (Harrisdale)
4HOT IRISH27221NBTB J Abercrombie (Banjup)
5AT THE BOWZER6477522.60B Cook (Southern River)
6TWIST AND SHOUT22346NBTB Keel (Canning Vale)
7STAR KEEPING13225FSHT J Erenshaw (Canning Vale)
8GOTTA GET GET5536122.76M J Beamish (Southern River)
9OENOPHILIAC5112122.56L J Britton (Nambeelup)
10MISTER MOJITO33366NBTA K Mclaren (Nambeelup)
Race No. 5Mandurah Mail07:57PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $3,960 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $715 3rd: $360 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1MUNGO PARK8184822.37L J Britton (Nambeelup)
2VOCAL ENFORCER36114FSTDA K Mclaren (Nambeelup)
3COUNTRY SHARK3875722.57J E Iwanyk (Nambeelup)
4KIKEM RIDDLER82117FSHT O Tzouvelis (Ormeau)
5RAPID OCTANE4146722.56J C Graham (Karnup)
6MARKED DOWN4332722.86J B Fleming (Harrisdale)
7SECRET IMAGE1171722.76K J Foxton (Oakford)
8STORMY WEATHER1114322.47G W Martin (Southern River)
9EXTRAORDINARY1171222.65M J Beamish (Southern River)
10GEORGE DICKLE5253622.69W Mcnally (Bouvard)
Race No. 6Mandurah Mail08:12PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $3,960 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $715 3rd: $360 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1MARBRO MAN11145FSHT J Erenshaw (Canning Vale)
2LEVER4311822.87L A Hodgson (Nambeelup)
3TWO POT SCREAMER4617122.45L J Britton (Nambeelup)
4NURSE TRINA1312422.91B Cook (Southern River)
5PLUTO POWER35186FSHJ N Paikos (Tuart Hill)
6PROFICIENT8123522.69M J Beamish (Southern River)
7GINGIN AND DRY6514622.74J E Iwanyk (Nambeelup)
8SHIFTY DISH1542322.78L M Isaac (Harrisdale)
9PREMIUM LOVE3141322.78L J Britton (Nambeelup)
10RUMBLE DYNAMO1557522.78J H Rennick (Barragup)
Race No. 7Mandurah Mail08:37PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $3,960 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $715 3rd: $360 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1NOVEMBER TRIBUTE42251FSHP Stuart (Oakford)
2HAYLEY’S MY MUM8131322.82A K Mclaren (Nambeelup)
3MISS QUEUE8362822.62L J Britton (Nambeelup)
4OCTANE ATTACK3561722.62J E Iwanyk (Nambeelup)
5BOMBER COMMAND3773222.49T M Williams (Nambeelup)
6GIVE AND TAKE3121222.67C Robartson ( Qld)
7SHANNON FLEX67183NBTL M Isaac (Harrisdale)
8WEST ON CRAIG6233422.71L A Hodgson (Nambeelup)
9HANNAH KEEPING58526NBTB J Maclean (Southern River)
10SERENA TO EXCEL61212FSTDG W Martin (Southern River)
Race No. 8Mandurah Mail08:57PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $3,960 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $715 3rd: $360 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1OKAY ASHLEE8514323.10A K Mclaren (Nambeelup)
2KAYLA ANGEL8718523.05I T Wynn (Wellard)
3WHOMPI SURFER3781522.76L M Isaac (Harrisdale)
4ASSASSIN’S QUEST7431622.69W Mcnally (Bouvard)
5IT’S MANIC28487FSHB Keel (Canning Vale)
6NOT IN KANSAS6181322.55L J Britton (Nambeelup)
7FIRST RENDITION8417122.69B M Mcpherson (Southern River)
8OLIVER ALLEN1762422.71P Stuart (Oakford)
9BLACK MANDAGERY5366522.73J E Iwanyk (Nambeelup)
10UNBENDABLE1675522.83G W V Diemen (Munster)
Race No. 9Mandurah Mail09:12PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $3,960 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $715 3rd: $360 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1NON COMPUS33461NBTL M Isaac (Harrisdale)
2GRAMPS7412422.61M J Beamish (Southern River)
3AL’S SPECIAL3111122.29W A Skipper (Gosnells)
4BIG NOTER23511FSTDP Stuart (Oakford)
5JONES GIRL3452122.80B M Mcpherson (Southern River)
6OCEAN DEEP2676122.44W Mcnally (Bouvard)
7MOSS VALE4721122.64L J Britton (Nambeelup)
8KRIDON BROJO1451122.84M J Julien (Stoneville)
9SUPERIOR SHIRL88847FSHA J Donohoe (Nambeelup)
10BAGO STAR8153722.78A K Mclaren (Nambeelup)
Race No. 10Mandurah Mail09:32PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $3,960 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $715 3rd: $360 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1LIVING IMAGE42868NBTK Harding (Southern River)
2BIG GALOOT3365122.61R M Valenti (Barragup)
3COBOLCO BANDITO1265622.80G W Martin (Southern River)
4OXLEY RULER3534222.47A K Mclaren (Nambeelup)
5BELARUS2111822.28J E Iwanyk (Nambeelup)
6HYPNO LYN37263NBTK W Duncan (Duncraig)
7LOTZA TALENT6446822.82B J Maclean (Southern River)
8BIG JO KING36114NBTL J Britton (Nambeelup)
9HEWAHE3238723.12M J Beamish (Southern River)
10OCTILLY GIRL1823422.83B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
Race No. 11Mandurahmail.com.au09:47PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,175 Prizemoney.
1st: $1,250 2nd: $360 3rd: $180 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1DIAMOND 48662NBTJ E Iwanyk (Nambeelup)
2INCARCERATE1632322.85B J Maclean (Southern River)
3REGENT SHIRAZ4241522.96K Harding (Southern River)
4 CHASER4718722.84L M Isaac (Harrisdale)
5SLURPY4175222.81M J Beamish (Southern River)
6DYNAMIC CATCH3182122.80S B Withers (Cardup)
7JET JAMES2367622.85B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
8ALL ABOUT FRANKY77685NBTM R Green (Coolup)
9LUIS BALE3251522.91K J Foxton (Oakford)
10MISTER MOJITO33366NBTA K Mclaren (Nambeelup)
Race No. 12Mail Classifieds10:02PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,070 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $340 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1WHISPERING LING3214222.65D C Hobby (Nambeelup)
2FONZIE RELTUB2554722.93G E Ellis (Southern River)
3MARCHI LEE3322123.03K J Foxton (Oakford)
4HEATHER’S SANDYF3178NBTA K Mclaren (Nambeelup)
5LATINO WAY6432623.13K Harding (Southern River)
6SMUDGE PROOF7543323.04J M Thompson (Southern River)
7MR. PRICKLEPANTS32645NBTK W Duncan (Duncraig)
8SUPREME GARSON3765422.94G B Berry (Nambeelup Park)
9SHOSHOLOZA4115622.65P Evans (Wellard)
10SEEK TO BREAK1187422.91B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
Race No. 13Mandurah Mail Sport10:18PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $2,070 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $340 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1BUCKETS FYFE8575628.87J C Graham (Karnup)
2UNO HEYZY7785327.86G B Berry (Nambeelup Park)
3COCHISE COUNTY41677FSTDK W Duncan (Duncraig)
4WHISPERING BLUE11411FSTDD C Hobby (Nambeelup)
5PAW EFFORT22566NBTJ C Graham (Karnup)
6LAGOON BRANSON3415428.00T J Gummow (Martin)
7WHERE’S HE SHALL74558FSHL J Britton (Nambeelup)
8TOP CLASS AVA7211728.00S B Withers (Cardup)
9WYNBURN DELTA44464FSTDM A Morrone (Southern River)
10HYTHE’S BEST37564NBTC M Bennett (Southern River)
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments