Thursday 1st November 2012

Greyhound Box Draw For Mandurah – Thursday 1st November 2012

Race No. 1$27 Thursday Buffet06:37PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1COOL ACES2324517.36B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
2SUDOKU JET37274NBTM A Morrone (Southern River)
3ROO BOY63368FSTDS A Beard (Nambeelup Park)
4LIVA LAS VEGAS24478FSHW Rose (Nambeelup)
5MCQUILLAN58246NBTM A Morrone (Southern River)
6BLURRED VISION47357NBTB M Mcpherson (Southern River)
7GOLD QUAGMIRE4224817.18M A Morrone (Southern River)
8SUGAR CRUMBLE55646NBTK N Mclennan (Barragup)
9NO BOOTSCOOTING88686NBTS A Beard (Nambeelup Park)
10KYLIE KAN68845FSTDW J Worthington (Mundijong)
Race No. 2Book For Melbourne Cup Lunch06:54PM (WAtime)
Grade 4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,425 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $225 3rd: $120 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1CHIEF DRAMA3134717.34B M Mcpherson (Southern River)
2SUDOKU ROCKET2131317.23M A Morrone (Southern River)
3RAP ABOUT1123617.15K N Mclennan (Barragup)
4BARACKO TUX3533617.29D A Coldstream (Nambeelup)
5DIAMOND DEBELLO1672117.55M J Beamish (Southern River)
6VELOCITY BLITZ14277NBTM J Beamish (Southern River)
7OUTA QUESTIONS4435717.17M A Morrone (Southern River)
8SWAMP THING6888817.08B M Mcpherson (Southern River)
9WHAT’S THE DIFF14442NBTP J Worthington (Nambeelup)
10*** NO RESERVE ***
Race No. 3Silver Sands Resort07:10PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1WHISPERING BELLE8536322.95M A Morrone (Southern River)
2BALLA BOY3221223.07L J Britton (Nambeelup)
3KRIDON NOTABALE1232823.13S A Beard (Nambeelup Park)
4RUBY DAISY15284NBTJ P Marley (Collie)
5SHAMROCK CRUISE56556NBTM A Morrone (Southern River)
6LINGIARI8777523.03D P Brown (Gidgegannup)
7BRAGA COHEN5486423.40B K Yates (Forrestdale)
8HEAR NO RHYTHM2548522.95I T Wynn (Wellard)
9CEE ME FLY1145523.35B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
10SHE’S OUR TIPSY78577NBTG G Hall (Thornlie)
Race No. 4Essential Refrigeration Services07:25PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,425 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $225 3rd: $120 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1DEBELLO DANCER2311528.34M J Beamish (Southern River)
2CRAFTY LESLEY75624NBTE Crudeli (Nambeelup Park)
3HAPPY FLAME31876NBTL M Isaac (Harrisdale)
4FLAMING COCKTAIL52443NBTB W Thompson (Nambeelup Mandurah)
5MATTY’S GIRL73678NBTS A Beard (Nambeelup Park)
6KRIDON HELLRAZOR75887NBTS A Beard (Nambeelup Park)
7SHARON MONELLI4231127.87D C Hobby (Nambeelup)
8XENA BENZ7777327.77P Worthington (Nambeelup)
9TYPHOON DARCY2344728.27M J Beamish (Southern River)
10SOL’S SISTER17584NBTG G Hall (Thornlie)
Race No. 5Get A Group Going07:41PM (WAtime)
Mixed 3/4 event over 647 Metres at Mandurah Of $1,495 Prizemoney.
1st: $850 2nd: $240 3rd: $125 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1COSTLY ASSASSIN36426NBTS A Beard (Nambeelup Park)
2WYNBURN WHIRL27653NBTP Worthington (Nambeelup)
3ON THIS DAY4322737.54L M Isaac (Harrisdale)
4BUFF HEAD2848237.65H J Carter (Boddington)
5TYPHOON TERRICKA76588NBTS A Beard (Nambeelup Park)
6CHASING THIEVES3851837.68E Crudeli (Nambeelup Park)
7GOLDEN BREEZE66377NBTL J Rees (Byford)
8BEAU BRUMMELL87257NBTP Worthington (Nambeelup)
9WILLODRIE37883NBTP Worthington (Nambeelup)
10MISS TAMINA77484FSTDS A Beard (Nambeelup Park)
Race No. 6The Mandurah Life08:02PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,425 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $225 3rd: $120 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1UNBENDABLE2252122.79G W V Diemen (Munster)
2WEST ON DIAMOND3718323.17R Terrington (Port Kennedy)
3ZULU RUMBLE47362NBTI J Vuletich (Brookton)
4CRUISER MAC8356422.92K N Mclennan (Barragup)
5NO MORE DRAMA4644722.92B M Mcpherson (Southern River)
6CHARLIE WAFFLES3174222.92L M Isaac (Harrisdale)
7KALDEN DROGO5122122.74E A Campana (Canningvale)
8PURE SINS6647822.79B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
9UNION LAD4334723.02G L Graham (Waikiki)
10RUBY BITS7183822.68R L Clarke (Southern River)
Race No. 7Book For Melbourne Cup Lunch08:20PM (WAtime)
FFA event over 302 Metres at Mandurah Of $1,640 Prizemoney.
1st: $950 2nd: $270 3rd: $140 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1MIRA’S HOUSE1215617.39M A Morrone (Southern River)
2LORD LOONEY1188817.20W Rose (Nambeelup)
3RUSTY NAILS28447NBTK J Foxton (Wellard)
4WEST COAST1325717.28B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
5TWO SHAKES4425116.97L J Britton (Nambeelup)
6GIZMO RACER8117517.28B M Mcpherson (Southern River)
7RICO MONELLI6411216.94B J Maclean (Southern River)
8SECRET IMAGE1116316.99K J Foxton (Wellard)
9RETRO NIGHT7275817.22P Worthington (Nambeelup)
10*** NO RESERVE ***
Race No. 8A1 Salvage & Hardware08:37PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1SKYE LEE3165428.65D S Rowe (Nambeelup)
2PARIS VALENTINO23522NBTL J Britton (Nambeelup)
3FLYING COOL36343NBTH J Carter (Boddington)
4FIVE LEFT2412NBTR M Valenti (Barragup)
5RAGE ON RONDO37826FSHW Rose (Nambeelup)
6UNSQUEEZABLE31376FSTDG W V Diemen (Munster)
7MISS UNFAITHFUL1642128.18M A Morrone (Southern River)
8TELOPEA71555FSTDE A Campana (Canningvale)
9ABROLHOS PEARL31587NBTP J Worthington (Nambeelup)
10PAINT DA FENCE6587628.20J A Waters (Nambeelup)
Race No. 9Mandurah Mail08:52PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1DUQUESNE3263P23.08G G Hall (Thornlie)
2LUKAHS LUCK6662123.64P Worthington (Nambeelup)
3JAKE’S HOUSE5321322.89M A Morrone (Southern River)
4MADAM KURI1122.80I E Bunny (Barragup)
5WILD FANCY7871523.07B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
6CHANGES23727NBTL J Britton (Nambeelup)
7BRAGA CHASE66556NBTB K Yates (Forrestdale)
8FENIX RISE1768223.42S A Beard (Nambeelup Park)
9KRIDON TUFF3747823.11S A Beard (Nambeelup Park)
10GLEE3556622.89M A Morrone (Southern River)
Race No. 10Greyhoundsaspets.com.au09:07PM (WAtime)
Grade 3 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,495 Prizemoney.
1st: $850 2nd: $240 3rd: $125 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1NON COMPUS23125NBTL M Isaac (Harrisdale)
2WEST ON EVE3177417.25P Worthington (Nambeelup)
3SHAN’S KAOS2121417.38D P Brown (Gidgegannup)
4TERRA ROCKA2214817.12E A Campana (Canningvale)
5WEST ON JAKE4543117.30C M Bennett (Southern River)
6OCTILLY GIRL5261517.21B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
7SWIFT PEDRO1343117.40B J Maclean (Southern River)
8CRAZY CHICKY1241217.21E Crudeli (Nambeelup Park)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
Race No. 11Skyracing.tv09:27PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1RED PEACH8538123.32W Rose (Nambeelup)
2PLATINUM DUCHESS1677723.36G G Hall (Thornlie)
3UNEXCITABLE41668FSHG W V Diemen (Munster)
4SOLAR FORCE6668723.21M A Morrone (Southern River)
5DYNAMIK THOR63442NBTM A Morrone (Southern River)
6DEMON VIPER7581523.45S A Beard (Nambeelup Park)
7JUST BEVWAY8551723.56B J Mclean (St Davids Estate)
8DALLAS MONELLI6367722.93D C Hobby (Nambeelup)
9HEARTACHES54767FSTDJ Jovanovic (Serpentine)
10SIR SLURPALOT8676422.91J A Waters (Nambeelup)
Race No. 12A1 Salvage & Hardware09:47PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1NEWSPAPER MOMMA6736317.55M A Morrone (Southern River)
2NIFTY MAC14345NBTS A Beard (Nambeelup Park)
3SLINGSHOT DIVA31582NBTE Crudeli (Nambeelup Park)
4MAD MAG3368717.74M A Morrone (Southern River)
5CHARLOTTE’S PICK24572NBTD P Brown (Gidgegannup)
6JUGHEAD64125NBTD C Hobby (Nambeelup)
7ROCKET BURNER2875217.24J M Thompson (Southern River)
8AMAKI PACIFIC4584317.24P J Worthington (Nambeelup)
9LUDICROUS SPEED4647717.32M A Morrone (Southern River)
10TIGER HAWK2475617.20G G Hall (Thornlie)