Thursday 20th January 2011

Greyhound Box Draw For Mandurah – Thursday 20th January 2011

Race No. 1York Stake (1)06:43PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1EM68476R D Blezard (Coolbellup)
2OH ROSIE56277M A Morrone (Southern River)
3DADDY CAN RUN54735D S Rowe (Nambeelup)
4MASTER FINISH54528G G Hall (Thornlie)
5FLOWCHART55123B J Maclean (Southern River)
6LEDARO HOLLY63221B Cook (Southern River)
7BLONDE JAZZ33411J M Thompson (Southern River)
8HERE COMES TEDDY46267P Worthington (Nambeelup)
9SWEET ROMANCE15385S A Lee (Barragup)
10ON A ROLL82365P S Harvey (Nambeelup)
Race No. 2York Stake (2)07:01PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1ERIC HERBERT56332S A Beard (Nambeelup Park)
2ROCKET BURNER42463J A Wilson (Forrestdale)
3AROUND A BUCK88882G G Hall (Thornlie)
4YAKUZA ASSASSIN87643P Worthington (Nambeelup)
5GEMOLICIOUS76683B Cook (Southern River)
6TARANGAU45663J M Thompson (Southern River)
7GHETTO BOOTY41228S A Lee (Barragup)
8OCTANE GLADE78663B J Maclean (Southern River)
9METRO STATION27534K Harding (Southern River)
10UNMAGICAL58264G W V Diemen (Munster)
Race No. 3Mixed Stake 4/5 (490)07:18PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1WEST COAST25465B J Maclean (Southern River)
2BOMBER42441L M Isaac (Harrisdale)
3PEDRO MONELLI2211D C Hobby (Nambeelup)
4FORTIFIED BOND72625L M Isaac (Harrisdale)
5REDHAWK ROCKET65535D Calleja (Oakford)
6AMBER’S MISS74756B J Maclean (Southern River)
7HONEY CHOPS33322D N Neilsen (Halls Head)
8NANNA’S DRIVE71251L S Celenza (Girrawheen)
9SPARTAN TIGER85577B J Maclean (Southern River)
10FALCON FREEWAY26767K Harding (Southern River)
Race No. 4Beverley Stake07:34PM (WAtime)
Grade 4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1PARIS FREEWAY81543K Harding (Southern River)
2INSURGENT64567K Harding (Southern River)
3PURE ZOO83482M A Stewart (Gidgegannup)
4ELSIE’S GOLD56342J A Wilson (Forrestdale)
5POWER BAN43673D A Coldstream (Nambeelup)
6BATFINK34115W G Dennis (Yangebup)
7KRACKENATOR42182D A Coldstream (Nambeelup)
8RAPT IN CANDY67787P Marotta (Middle Swan)
9EMMA BITES32446M A Morrone (Southern River)
10BAZ SCAGGS26778D A Coldstream (Nambeelup)
Race No. 5Free To All (405)07:53PM (WAtime)
FFA event over 405 Metres at Mandurah Of $1,210 Prizemoney.
1st: $700 2nd: $200 3rd: $100 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1FITZY BALE88676K Charles (Baldivis)
2DAINTREE TEDDY38476J A Wilson (Forrestdale)
3FRUITY REGINA64411B Cook (Southern River)
4NEW WONDER62366G G Hall (Thornlie)
5MR. MILLER68312P R Sutherland (North Yunderup)
6NINO21771P S Harvey (Nambeelup)
7RAPT ALL WRONG11364D Calleja (Oakford)
8JAY JAY’S FLAME1P768L M Isaac (Harrisdale)
9PURE MINT77548P J Worthington (Nambeelup)
10CASPER ROBBO44568P Worthington (Nambeelup)
Race No. 6Clarke Stake08:10PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1FROM FIFTY72756L M Isaac (Harrisdale)
2MOBILE BULLET88747K J Foxton (Oakford)
3HOTSHOT ROSIE68565K J Foxton (Oakford)
4THIS TIME TICH42655P S Harvey (Nambeelup)
5OXLEY EMPIRE48238C L Angwin (Southern River)
6HARD COPY23847P Worthington (Nambeelup)
7PADDY LAWLOR12712L M Isaac (Harrisdale)
8SUPER PUZZLE28136C L Angwin (Southern River)
9NUNDLE GIRLF6758J L Lakin (Herron)
10WACKY PETER88157S A Beard (Nambeelup Park)
Race No. 7Free To All (302)08:30PM (WAtime)
FFA event over 302 Metres at Mandurah Of $1,210 Prizemoney.
1st: $700 2nd: $200 3rd: $100 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1SO MUCH JOY13517K J Foxton (Oakford)
2FLYING KANGA41173B Cook (Southern River)
3LIL DANI51886M A Morrone (Southern River)
4SHAKE RATTLE15416B W Thompson (Nambeelup)
5BRAZIL FAWLTY22216D A Coldstream (Nambeelup)
6SHIRALLEE CARBON23431K J Foxton (Oakford)
7GOIN’ TRIPPIN’83761J B Fleming (Harrisdale)
8CLASSIC ICON24852B J Maclean (Southern River)
9TOMMY ZOO51258M A Stewart (Gidgegannup)
10NONSTOP BRINDLE33527L M Isaac (Harrisdale)
Race No. 8Burwood Stake (1)08:47PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1SNOW DRAMA16636B M Mcpherson (Southern River)
2GUNGA DIN1113J A Millsteed (Dawesville)
3LOMOND PRINCESS55216I T Wynn (Wellard)
4WHERE’S WINNIE46316L M Isaac (Harrisdale)
5CURFUFFLE32772D Calleja (Oakford)
6CHEEKY AMBER75363M A Morrone (Southern River)
7PEARLA32128S A Lee (Barragup)
8WEIRD AL MONELLI62222D C Hobby (Nambeelup)
9FLAT TAILS56777D A Coldstream (Nambeelup)
10AMAKI PACIFIC15664B J Mclean (St Davids Estate)
Race No. 9Clackline Stake09:07PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1ELITE JACK66436M A Morrone (Southern River)
2TOP EVENT58875P Worthington (Nambeelup)
3CHASING THIEVES55542E Crudeli (Nambeelup Park)
4RUNAWAY RHYTHM41283J H Rennick (Barragup)
5CELESTIAL SPIRIT14454P S Harvey (Nambeelup)
6SWIFT MANDAGERY53475B W Thompson (Nambeelup)
7RUMBA RHYTHM3351J H Rennick (Barragup)
8ANNMALA SPIRIT58786P Worthington (Nambeelup)
9ROD55746D R Starkie (Casuarina)
10STARSTRUCK71684J A Wilson (Forrestdale)
Race No. 10Burwood Stake (2)09:27PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1STANGA BEN54488D A Coldstream (Nambeelup)
2WOODY EVA47176S A Lee (Barragup)
3MR. FOLEY32148L M Isaac (Harrisdale)
4ADJUSTABLE1561B M Mcpherson (Southern River)
5LOTZA TALENT1361P S Harvey (Nambeelup)
6NEDDIES34512E Crudeli (Nambeelup Park)
7CHUCKA KEEPING13316M S Rees (Byford)
8GO THUNDER44633L A Hodgson (Nambeelup)
9RICH AND CLASSY66257B W Thompson (Nambeelup)
10TONTONAN36678N G Maclean (Huntingdale)
Race No. 11Mixed Stake 2/3 (302)09:47PM (WAtime)
Mixed 2/3 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,155 Prizemoney.
1st: $665 2nd: $185 3rd: $95 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1DANA GEORGE64756M A Morrone (Southern River)
2JACK WILDS42452D R Starkie (Casuarina)
3GO DANCER11346B M Mcpherson (Southern River)
4DESPERADO67785P S Harvey (Nambeelup)
5SPARKY TERRA32312S A Beard (Nambeelup Park)
6BEK’S FLAME55833L M Isaac (Harrisdale)
7CRIMSON BLUE82616M A Morrone (Southern River)
8HOWARD’S PUZZLE44568P S Harvey (Nambeelup)
9MICKA LEE43744G R Horne (Nambeelup)
10ABSOLUTE MORAL87465E Crudeli (Nambeelup Park)
Race No. 12Burwood Stake (3)10:07PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1TOURING ADDIS52156P S Harvey (Nambeelup)
2SUGAR TOOTH56677P Marotta (Middle Swan)
3GALAXY CHASER26321L M Isaac (Harrisdale)
4MIDDY’S GIRL23871S A Lee (Barragup)
5MOST FURIOUS65586G G Hall (Thornlie)
6STEADFAST MAX33667B K Yates (Forrestdale)
7DOPPIO88877G Maiolo (Banjup)
8KAYLA ANGEL13542I T Wynn (Wellard)
9HYPNOTIC HAVOC11678L M Isaac (Harrisdale)
10RICHARD’S BOY28276M A Morrone (Southern River)
Race No. 13Toodyay Stake10:25PM (WAtime)
Grade 3 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,100 Prizemoney.
1st: $625 2nd: $175 3rd: $90 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1COCO JOE23127B Cook (Southern River)
2GOIN’ OKEE24526J B Fleming (Harrisdale)
3MAC GUNDI63786J M Thompson (Southern River)
4MISS JAGZ46564B K Yates (Forrestdale)
5HE’S GONE LOCO71164L M Isaac (Harrisdale)
6PATCHY24175W Rose (Nambeelup)
7WHITNEY BOMBER13228L M Isaac (Harrisdale)
8BROWNLOW JUDD87187J M Thompson (Southern River)
9BENT LEE35876G G Hall (Thornlie)
10CHRYSLER BALE65777G G Hall (Thornlie)