Friday 21st January 2011

Greyhound Box Draw For Mandurah – Friday 21st January 2011

Race No. 1Peel Stake (1)07:11PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1TOP CLASS DIVA45875E Crudeli (Nambeelup Park)
2MARLEY LANE42366C M Bennett (Southern River)
3SKY SHADOW35482J M Thompson (Southern River)
4CHEWY ASSASSIN22438G M Gray (Forrestdale)
5FIRST SERGEANT46646M J Beamish (Southern River)
6KING OF POP28341L M Isaac (Harrisdale)
7ASSASSIN’S QUEST17113W Mcnally (Bouvard)
8BASHY’S MAGIC72458J E Iwanyk (Nambeelup)
9DOOF DOOF27448P Worthington (Nambeelup)
10*** NO RESERVE ***
Race No. 2Peel Stake (2)07:27PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1UNCONSCIOUS78457N J Iwanyk (Nambeelup)
2GALBA ROBYN78873E Crudeli (Nambeelup Park)
3WHERE’S SOMERTON18758J D Edwards (Southern River)
4ROCKMOVES66584K Harding (Southern River)
5NERISSA ALLEN85855J M Thompson (Southern River)
6PURE MINT77548P J Worthington (Nambeelup)
7ANNMALA SPOOK67866P Worthington (Nambeelup)
8ENDEAVOURS GIRL85568L S Celenza (Girrawheen)
9DOOF DOOF27448P Worthington (Nambeelup)
10*** NO RESERVE ***
Race No. 3Free To All (490)07:46PM (WAtime)
FFA event over 490 Metres at Mandurah Of $2,385 Prizemoney.
1st: $1,400 2nd: $400 3rd: $200 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1SPUNKAFY73253B J Abercrombie (Banjup)
2TINKLER62681K Harding (Southern River)
3KRANKY KARL44784J E Iwanyk (Nambeelup)
4EMBROCADERO42455A K Mclaren (Nambeelup)
5TONKA TRUCK35876L J Britton (Nambeelup)
6STRETCH HUMMER16546J E Iwanyk (Nambeelup)
7GEORGE DICKLE76821D A Coldstream (Nambeelup)
8CHELSEA BROWN56446J E Iwanyk (Nambeelup)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
Race No. 4Mixed Stake 2/3 (405)08:05PM (WAtime)
Mixed 2/3 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,280 Prizemoney.
1st: $1,325 2nd: $380 3rd: $190 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1BLACK AND BENT36654S J V D Klashorst (Camillo)
2DOING MY THING18127E Crudeli (Nambeelup Park)
3SPIRIT QUEST15767M J Beamish (Southern River)
4WARABROOK BOY42121T J Erenshaw (Canning Vale)
5ZOE’S LASS55113G B Berry (Stake Hill)
6TOPLINE JULIA74643L M Isaac (Harrisdale)
7KALDEN GEISHA23166C M Bennett (Southern River)
8SIZZLING CECIL32121J E Iwanyk (Nambeelup)
9COOL MOHICAN35448C M Bennett (Southern River)
10*** NO RESERVE ***
Race No. 5Bridge Stake08:27PM (WAtime)
Grade 3 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,175 Prizemoney.
1st: $1,250 2nd: $360 3rd: $180 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1SOOKY PUSS24838E Crudeli (Nambeelup Park)
2NIGHT BEAUTY58168K Charles (Baldivis)
3TRAIN SONG36256J E Iwanyk (Nambeelup)
4MINEOLA SANTA71147G R Horne (Nambeelup)
5INAPPROPRIATE14467K J Foxton (Oakford)
6ROTKARA SOCKS63764T J Erenshaw (Canning Vale)
7PURE FORCE28747M S Rees (Byford)
8SLUSH PUPPY12155J A Wilson (Forrestdale)
9COOL MOHICAN35448C M Bennett (Southern River)
10*** NO RESERVE ***
Race No. 6Mixed Stake 3/4 (490)08:45PM (WAtime)
Mixed 3/4 event over 490 Metres at Mandurah Of $2,175 Prizemoney.
1st: $1,250 2nd: $360 3rd: $180 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1JODIE’S CHAMP77175B W Thompson (Nambeelup)
2BARRY’S CHARM17525D A Coldstream (Nambeelup)
3CADENZIA74774L J Britton (Nambeelup)
4PAUA TO DETONATE21554K Harding (Southern River)
5CRYSTAL MAGIC87487B J Maclean (Southern River)
6PURE BLACK MOON47612B W Thompson (Nambeelup)
7GIGOLO BOY61231B J Abercrombie (Banjup)
8SMASHED ‘EM65345G R Horne (Nambeelup)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
Race No. 7Miami Stake (1)09:02PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,065 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $335 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1NEDLEY HOPSTER13643A K Mclaren (Nambeelup)
2HYPNO LYN77722K W Duncan (Duncraig)
3COOL ROOKIE34347E A Campana (Canningvale)
4BACK IT JACK43821L M Isaac (Harrisdale)
5MONY MONY34122K J Foxton (Oakford)
6HIT YOUR HEAD43486M A Morrone (Southern River)
7ISLE OF CAPRI16774L A Hodgson (Nambeelup)
8SEE THE STARS46376B K Yates (Forrestdale)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
Race No. 8Mixed Stake 4/5 (490)09:17PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 490 Metres at Mandurah Of $2,065 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $335 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1GOOD ODDS BULLET52362E A Campana (Canningvale)
2UNO KEYSY58538P J Worthington (Nambeelup)
3YELLA GRANDO12738W Rose (Nambeelup)
4MY BOY PEDRO12117T J Erenshaw (Canning Vale)
5SPIRITED ADDIS34315K J Foxton (Oakford)
6WILD SPEED87884K J Foxton (Oakford)
7CONROY FLEX16855L J Britton (Nambeelup)
8REGENT SHIRAZ44266W Mcnally (Bouvard)
9BEAUFORT BOMBER56585P Worthington (Nambeelup)
10JULIAN’S GIRL86678S A Beard (Nambeelup Park)
Race No. 9Free To All (405)09:37PM (WAtime)
FFA event over 405 Metres at Mandurah Of $2,385 Prizemoney.
1st: $1,400 2nd: $400 3rd: $200 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1COUNTRY SHARK15115J E Iwanyk (Nambeelup)
2MACKIE SLATER62321L J Britton (Nambeelup)
3SUDOKU PRINCESS17718T J Erenshaw (Canning Vale)
4ZABER74144N J Iwanyk (Nambeelup)
5NIGHT MELODY12123K Charles (Baldivis)
6LOTS OF CHANCES12663L J Britton (Nambeelup)
7OH TEE CEE18472D A Coldstream (Nambeelup)
8GREEN FLAME22661L M Isaac (Harrisdale)
9COOL MOHICAN35448C M Bennett (Southern River)
10*** NO RESERVE ***
Race No. 10Kanyana Stake10:02PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1DANNI SUGAR44643J D Edwards (Southern River)
2MALI86752J D Edwards (Southern River)
3SURFERS PARADISE24365K Harding (Southern River)
4RED SPHINX64188J D Edwards (Southern River)
5RATTLE GUN1888A K Mclaren (Nambeelup)
6OXLEY RIVERS53263M A Morrone (Southern River)
7HYTHE’S BEST22274C M Bennett (Southern River)
8MISS MUSCAT77133K Harding (Southern River)
9PHYSIO PITT88677P J Worthington (Nambeelup)
10DETTORI76667J D Edwards (Southern River)
Race No. 11Miami Stake (2)10:17PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,065 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $335 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1TOPLINE TIGER67774M A Morrone (Southern River)
2SHREK’S PRINCESS25P62K J Foxton (Oakford)
3PROVEN PEPPER71223T J Erenshaw (Canning Vale)
4I’M MEANER48771L M Isaac (Harrisdale)
5SPIRIT A MARCO51544B W Thompson (Nambeelup)
6HURRICANE SPHINX75587A J Donohoe (Mandurah)
7SICILIAN WAVE32551M A Morrone (Southern River)
8DRUCILLA BALE22252K Charles (Baldivis)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
Race No. 12Peel Stake (3)10:32PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1CADEL66557J M Thompson (Southern River)
2HEWAHE13274M J Beamish (Southern River)
3KAEL MONELLI35678A F Gray (Forrestdale)
4CLOSER TO FINE14525J M Thompson (Southern River)
5SUPREME GARSON84244G B Berry (Stake Hill)
6BEAUTY’S BEST71767C M Bennett (Southern River)
7ALBIE DOUBLE YOU36557L J Britton (Nambeelup)
8CLASSY54765L M Isaac (Harrisdale)
9DOOF DOOF27448P Worthington (Nambeelup)
10*** NO RESERVE ***
Race No. 13Peel Stake (4)10:49PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1DRILLA46774J M Thompson (Southern River)
2HOME BY MIDNIGHT34321D A Coldstream (Nambeelup)
3DYNA HALLIE45234R L Clarke (Thornlie)
4ABSOLUTE MORAL87465E Crudeli (Nambeelup Park)
5LATINO WAY26484K Harding (Southern River)
6WACKY PETER88157S A Beard (Nambeelup Park)
7SEZNICK34456K Charles (Baldivis)
8GOOD COOL DADDY86756B W Thompson (Nambeelup)
9DOOF DOOF27448P Worthington (Nambeelup)
10*** NO RESERVE ***