Thursday 24th February 2011

Greyhound Box Draw For Mandurah – Thursday 24th February 2011

Race No. 1Summer Special $27 Buffet06:40PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1JOCKEY NEEDED28752S A Beard (Nambeelup Park)
2DADDY CAN RUN52232D S Rowe (Nambeelup)
3SILENT TEARS83436S B Withers (Cardup)
4GHETTO BOOTY28547S A Lee (Barragup)
5COCCOLICIOUS44532B Cook (Southern River)
6RUBINATE43145K J Foxton (Oakford)
7AMAKI PACIFIC56644P J Worthington (Nambeelup)
8OCTANE GLADE26216B J Maclean (Southern River)
9PURE ZOO82736M A Stewart (Gidgegannup)
10LIZ’S SPECIAL73877B J Marshall (Southern River)
Race No. 2Greyhoundpp.com.au06:59PM (WAtime)
Grade 4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1BLOW THE SAFE47467D A Coldstream (Nambeelup)
2FRUITY REGINA64463B Cook (Southern River)
3DESIGNED FORCE28876B J Maclean (Southern River)
4POWER BAN73538D A Coldstream (Nambeelup)
5PAUA TO SURVIVE13837E Crudeli (Nambeelup Park)
6GOIN’ OKEE45327J B Fleming (Harrisdale)
7ERIC HERBERT21741S A Beard (Nambeelup Park)
8FARLOE FEVER34474B W Thompson (Nambeelup)
9MISS GUCCI17788P S Harvey (Nambeelup)
10ABSOLUTE MORAL76564E Crudeli (Nambeelup Park)
Race No. 3Silver Sands Resort07:16PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,210 Prizemoney.
1st: $700 2nd: $200 3rd: $100 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1WEST ON CRAIG12261L A Hodgson (Nambeelup)
2FRUITYLICIOUS312M J Beamish (Southern River)
3TYRANNIZE41132B W Thompson (Nambeelup)
4PIANO MAN41321G B Berry (Stake Hill)
5SNOUTER48863D C Hobby (Nambeelup)
6HICKSY MONELLI71871D C Hobby (Nambeelup)
7PNEUMONIA ALLEY44222D S Rowe (Nambeelup)
8LOOK TWICE85713B J Maclean (Southern River)
9PEDRO MONELLI44253D C Hobby (Nambeelup)
10ELSIE’S GOLD24664J A Wilson (Forrestdale)
Race No. 4Raptinracing.com07:33PM (WAtime)
Grade 3 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,100 Prizemoney.
1st: $625 2nd: $175 3rd: $90 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1ROO PADDY77667G G Hall (Thornlie)
2PATCHY55513W Rose (Nambeelup)
3KRACKENATOR82155D A Coldstream (Nambeelup)
4NEW WONDER23664G G Hall (Thornlie)
5YANKEE FLYER45186R G Cloke (Bibra Lake)
6ON A ROLL51415P S Harvey (Nambeelup)
7CANDY BLONDE75666G G Hall (Thornlie)
8JACK WILDS52787D R Starkie (Casuarina)
9TOMMY ZOO12587M A Stewart (Gidgegannup)
10TOPLINE TIGER74774M A Morrone (Southern River)
Race No. 5Essential Refrigeration Services07:49PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1SOLILOQUY SECRET21741K J Foxton (Oakford)
2DRUCILLA BALE22374K Charles (Baldivis)
3IZZY MONELLI71647D C Hobby (Nambeelup)
4EMMA BITES62225M A Morrone (Southern River)
5THIS TIME TICH74245P S Harvey (Nambeelup)
6CHUCKA KEEPING71622M S Rees (Byford)
7MOBILE BULLET68533K J Foxton (Oakford)
8REAL CHARMER85243D Calleja (Oakford)
9FLOWCHART17527B J Maclean (Southern River)
10WEST COAST53244B J Maclean (Southern River)
Race No. 6Prime Trophies08:07PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1KALDEN KAMIKAZE14653D R Biddle (Bayswater)
2PEDRO MONELLI44253D C Hobby (Nambeelup)
3JULIAN’S GIRL67876S A Beard (Nambeelup Park)
4ELITE JACK36566M A Morrone (Southern River)
5NELLA MARCELLA81774G B Berry (Stake Hill)
6SWEATING BULLETS1417D S Rowe (Nambeelup)
7MADE TO FOOL66556M J Beamish (Southern River)
8DEACON BRODIE11434D R Starkie (Casuarina)
9COULTA AFRIC72776D P Brown (Gidgegannup)
10WACKY PETER65657S A Beard (Nambeelup Park)
Race No. 7A1 Salvage & Hardware08:22PM (WAtime)
FFA event over 302 Metres at Mandurah Of $1,210 Prizemoney.
1st: $700 2nd: $200 3rd: $100 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1SPIRIT QUEST67351M J Beamish (Southern River)
2COCO JOE22161B Cook (Southern River)
3DESPERADO46375P S Harvey (Nambeelup)
4SO MUCH JOY73684K J Foxton (Oakford)
5SHIRALLEE CARBON71423K J Foxton (Oakford)
6MACKIE SLATER11445L J Britton (Nambeelup)
7SHAKE RATTLE15515B W Thompson (Nambeelup)
8WHITNEY BOMBER11111L M Isaac (Harrisdale)
9TOMMY ZOO12587M A Stewart (Gidgegannup)
10TOPLINE TIGER74774M A Morrone (Southern River)
Race No. 8Rumble Supreme @ Stud08:40PM (WAtime)
FFA event over 405 Metres at Mandurah Of $1,210 Prizemoney.
1st: $700 2nd: $200 3rd: $100 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1BRALYN SHORTY83137G R Horne (Nambeelup)
2CARLSON BALE75888G G Hall (Thornlie)
3MR. MILLER76655P R Sutherland (North Yunderup)
4NIGHT MELODY23755K Charles (Baldivis)
5DAINTREE TEDDY76532J A Wilson (Forrestdale)
6BOMBER COMMAND75228T M Williams (Nambeelup)
7SHEZA DYNAMO31111S B Withers (Cardup)
8ALL ABOUT DREAMS17454G R Horne (Nambeelup)
9RAPT ALL WRONG41546D Calleja (Oakford)
10BEK’S FLAME35646L M Isaac (Harrisdale)
Race No. 9Mandurah Mail08:57PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1SHAZZLE MONELLI57321D C Hobby (Nambeelup)
2WEBBY’S PRINCESS72681A J Donohoe (Mandurah)
3HAVAGO MENACE82522L M Isaac (Harrisdale)
4SPIRIT OF MARY32751D R Starkie (Casuarina)
5SNOW DRAMA66637B M Mcpherson (Southern River)
6SLURPY47331M J Beamish (Southern River)
7WOODY EVA24433S A Lee (Barragup)
8NED THE BARBER54353B W Thompson (Nambeelup)
9DEESIDE MISS63486T M Williams (Nambeelup)
10PETITE SIZE62585S B Withers (Cardup)
Race No. 10Mandurah Stockfeeds09:12PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1DEEMONU37355J B Fleming (Harrisdale)
2BOO BOO BUBBLES11D C Hobby (Nambeelup)
3STOMPING HAVOC43617L M Isaac (Harrisdale)
4RICHARD’S BOY76376M A Morrone (Southern River)
5MASTER FINISH35727G G Hall (Thornlie)
6STARSTRUCK84313B J Maclean (Southern River)
7HEWAHE43535M J Beamish (Southern River)
8ROCKET BURNER63321J A Wilson (Forrestdale)
9TARANGAU63784J M Thompson (Southern River)
10GOOD COOL DADDY66477B W Thompson (Nambeelup)
Race No. 11Ao Marino Auto Mechanics09:30PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1ADJUSTABLE61356B M Mcpherson (Southern River)
2BUNNY LOVER53243J A Wilson (Forrestdale)
3RUMBLE ZONE63225M J Beamish (Southern River)
4FLEE THE AREA22125B J Maclean (Southern River)
5SWIFT MANDAGERY54644B W Thompson (Nambeelup)
6GOIN’ CRAZY84518J B Fleming (Harrisdale)
7IT’S ALL FANTASY85845L M Isaac (Harrisdale)
8ICE MELTDOWN47446T M Williams (Nambeelup)
9MOST FURIOUS86576G G Hall (Thornlie)
10STEADFAST MAX77747B K Yates (Forrestdale)
Race No. 12Bio-john Racing09:47PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $990 Prizemoney.
1st: $550 2nd: $150 3rd: $80 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1WALTZING WITCH86466L A Hodgson (Nambeelup)
2SNOW BULLET41325M S Rees (Byford)
3CRAZY OCTANE58453J B Fleming (Harrisdale)
4BOMING51162B J Abercrombie (Banjup)
5BENT BLACK34755P R Sutherland (North Yunderup)
6MIDDY’S GIRL25825S A Lee (Barragup)
7ZELDA MONELLI13422D C Hobby (Nambeelup)
8MODERN WARFARE1128L M Isaac (Harrisdale)
9NERISSA ALLEN85558J M Thompson (Southern River)
10TIKKABILLA86774M J Beamish (Southern River)
Race No. 13Rwwa10:04PM (WAtime)
Mixed 2/3 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,155 Prizemoney.
1st: $665 2nd: $185 3rd: $95 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1HOME BY MIDNIGHT27376D A Coldstream (Nambeelup)
2MERGIM BALE45876B Cook (Southern River)
3GALBA ROBYN73387E Crudeli (Nambeelup Park)
4CRIMSON BLUE61635M A Morrone (Southern River)
5MONY MONY41225K J Foxton (Oakford)
6FLYING KANGA48343B Cook (Southern River)
7UNMAGICAL41162G W V Diemen (Munster)
8SPARKY TERRA24126S A Beard (Nambeelup Park)
9TOMMY ZOO12587M A Stewart (Gidgegannup)
10TOPLINE TIGER74774M A Morrone (Southern River)
Race No. 14Summer Special $27 Buffet10:19PM (WAtime)
Grade 4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormTrainer

1PURE LIES55775S A Beard (Nambeelup Park)
2LEDARO HOLLY42134B Cook (Southern River)
3BAZ SCAGGS67786D A Coldstream (Nambeelup)
4BLITZ HAVOC88436B J Mclean (St Davids Estate)
5MISS SUSHI56626M A Morrone (Southern River)
6AROUND A BUCK24515G G Hall (Thornlie)
7NURSE TRINA53272P S Harvey (Nambeelup)
8CHODA TEQUILA33676W Rose (Nambeelup)
9ABSOLUTE MORAL76564E Crudeli (Nambeelup Park)
10KIMBERLEY QUEEN75454B M Mcpherson (Southern River)