Thursday 7th June 2012

Greyhound Box Draw For Mandurah – Thursday 7th June 2012

Race No. 1$27 Thursday Buffet06:34PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1WHISPERING BELLE47737NBTM A Morrone (Southern River)
2FULL OF RHYTHM67571FSTDW J Worthington (Mundijong)
3ELITE BOBBIE7188817.13G W V Diemen (Munster)
4UNDAMAGED3582417.21G W V Diemen (Munster)
5ELITE CAPRI76488NBTK J Foxton (Wellard)
6WHAT’S THE DIFF66542FSTDP J Worthington (Nambeelup)
7MORELAND REDDY82532NBTJ Jovanovic (Serpentine)
8SHUFFLIN’37843NBTM A Morrone (Southern River)
9TIGER HAWK5776517.20G G Hall (Thornlie)
10HIT YOUR HEAD5468517.30M A Morrone (Southern River)
Race No. 2Silver Sands Resort06:51PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,105 Prizemoney.
1st: $630 2nd: $175 3rd: $90 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1EL BLAZING82222NBTL M Isaac (Harrisdale)
2STANGA BEN8565417.72J P Marley (Collie)
3PA’S SLIPPERS16788NBTK N Mclennan (Barragup)
4JULIE VERMILION6261717.25W Rose (Nambeelup)
5MR. FOLEY3644217.37P Worthington (Nambeelup)
6LORD LOONEY1866117.30W Rose (Nambeelup)
7NEWSPAPER MOMMA2224117.55M A Morrone (Southern River)
8MAZ’S MAGIC3887517.35K J Foxton (Wellard)
9DR. RALF47267FSTDP J Worthington (Nambeelup)
10WARAWARRUP LAD7867417.15W Rose (Nambeelup)
Race No. 3Book Now For Christmas In July07:13PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1ESS ESS SHAMBI47647FSTDC A White (West Pinjarra)
2KALAMBI TIGER5674623.21I E Bunny (Barragup)
3ZALI’S TIGER68577NBTJ M Thompson (Southern River)
4WILD SORROW62448NBTJ A Wilson (Camillo)
5JEMIDAR GUNDI41131NBTG V Reid (Crossman)
6DEL BOY5463523.16A I Simpson (Serpentine)
7SWEET SACRIFICE231623.43B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
8ATTY HE IS413123.12J B Righetti (Coolup)
9SHE’S OUR TIPSY77788NBTG G Hall (Thornlie)
10DUQUESNE8668723.08G G Hall (Thornlie)
Race No. 4Mandurah Mail07:34PM (WAtime)
Mixed 3/4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,155 Prizemoney.
1st: $665 2nd: $185 3rd: $95 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1OCTANE GLADE1382417.30B J Maclean (Southern River)
2MIRA’S HOUSE2644117.39M A Morrone (Southern River)
3MOST SHOCKING4248117.19G G Hall (Thornlie)
4SUPERIOR SHIRL56888FSTDA J Donohoe (Nambeelup)
5GOLD QUAGMIRE3436317.18M A Morrone (Southern River)
6LUDICROUS SPEED3513617.32M A Morrone (Southern River)
7NEYTIRI67387FSHB J Maclean (Southern River)
8SICILIAN WAVE2287417.25M A Morrone (Southern River)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
Race No. 5Prime Trophies07:51PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1EARN TO BERTH7748223.12L M Isaac (Harrisdale)
2FLAMING COCKTAIL44626NBTB W Thompson (Nambeelup Mandurah)
3SUGAR CRUMBLE22452NBTK N Mclennan (Barragup)
4ZINTASTIC5467323.44P Worthington (Nambeelup)
5SHEAR GUNDI21213NBTG V Reid (Crossman)
6MCQUILLAN64654NBTM A Morrone (Southern River)
7WHERE’S NODDY1265523.38G G Hall (Thornlie)
8WARREGO PRINCE11723.36L J Britton (Nambeelup)
9SUPREME GARSON5378822.94W Rose (Nambeelup)
10DUQUESNE8668723.08G G Hall (Thornlie)
Race No. 6Essential Refrigeration Services08:14PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1DYNAMIK THOR4444528.15M A Morrone (Southern River)
2RAPLEY MAGIC6147527.97J A Wilson (Camillo)
3KYLIE KAN88523NBTB W Thompson (Nambeelup Mandurah)
4UNO ENFORCER77774NBTM A Morrone (Southern River)
5IODINE RESCUE2243327.91J J Gunning (Southern River)
6NEEDA LESSON4578727.82B J Maclean (Southern River)
7RED PEACH3738128.19W Rose (Nambeelup)
8CHARMA GUNDI65455NBTG V Reid (Crossman)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
Race No. 7Sprintergold08:32PM (WAtime)
FFA event over 302 Metres at Mandurah Of $1,265 Prizemoney.
1st: $740 2nd: $205 3rd: $110 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1RETRO NIGHT1311417.22P Worthington (Nambeelup)
2ROMULUS2683517.40P R Sutherland (North Yunderup)
3TOPLINE BEAVER1181216.96B J Maclean (Southern River)
4NURSE TRINA5327117.05B J Maclean (Southern River)
5COOL AZZ SHIRAZ3854117.11E A Campana (Canningvale)
6HE’S GONE LOCO1211117.14P Worthington (Nambeelup)
7RAP ABOUT4272817.15K N Mclennan (Barragup)
8BRALYN SHORTY4154517.08J J Gunning (Southern River)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
Race No. 8A1 Salvage & Hardware08:52PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,105 Prizemoney.
1st: $630 2nd: $175 3rd: $90 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1ELSIE’S GOLD77778NBTJ M Thompson (Southern River)
2DEVINE WENCH5458823.32K E Batty (Wattle Grove)
3SMALL TALK1242322.92L M Isaac (Harrisdale)
4TANJEE GUNDI3418322.80G V Reid (Crossman)
5WEST ON EDDIE3218122.77L J Britton (Nambeelup)
6CHEETAH GUNDI1122722.66G V Reid (Crossman)
7REILLY’S REWARD1788823.01J M Thompson (Southern River)
8HOT FANTASIA5225223.06J Cole (Lake Clifton)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
Race No. 9Mandurah Indoor Sportz09:07PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1QUICK CHANCE32612NBTL M Isaac (Harrisdale)
2WEBBY’S PRINCESS3768723.27A J Donohoe (Nambeelup)
3LUCKY PLAYER3442623.06D S Rowe (Nambeelup)
4KIRBY’S BULLET77777NBTK J Foxton (Wellard)
5HAILAN SHINE8242422.94B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
6FLYING COOL4333622.89G G Hall (Thornlie)
7BAD BOY CHARLIE6376423.42J M Thompson (Southern River)
8RUMBA RHYTHM8674423.57P J Worthington (Nambeelup)
9DUQUESNE8668723.08G G Hall (Thornlie)
10SUPREME GARSON5378822.94W Rose (Nambeelup)
Race No. 10Skyracing.tv09:27PM (WAtime)
Mixed 2/3 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,210 Prizemoney.
1st: $700 2nd: $200 3rd: $100 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1DREAM MASTER3536317.09L M Isaac (Harrisdale)
2SULLY’S CATCH1164617.19M A Morrone (Southern River)
3DOLLY’S BOY8188617.13W Rose (Nambeelup)
4OUTA QUESTIONS3657317.17M A Morrone (Southern River)
5BROTHER UNO7235417.18M A Morrone (Southern River)
6MARCHI LEE4154817.15K J Foxton (Wellard)
7SECRET IMAGE2788716.99K J Foxton (Wellard)
8DAISY FLAME61471NBTL M Isaac (Harrisdale)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
Race No. 11Raptinracing.com09:47PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1AMAKI PACIFIC65667NBTP J Worthington (Nambeelup)
2SMILEY ROYALE6858523.30J M Thompson (Southern River)
3SILVERTON75753NBTB W Thompson (Nambeelup Mandurah)
4UNSHAKEABLE1838823.21G W V Diemen (Munster)
5MAD MAG4354722.88M A Morrone (Southern River)
6SNOW CHANCE4755622.91G G Hall (Thornlie)
7BIG POPPER1333322.95L M Isaac (Harrisdale)
8STANGANUI76447FSTDJ P Marley (Collie)
9SHE’S OUR TIPSY77788NBTG G Hall (Thornlie)
10SUPREME GARSON5378822.94W Rose (Nambeelup)
Race No. 12Greyhoundsaspets.com.au10:02PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,105 Prizemoney.
1st: $630 2nd: $175 3rd: $90 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1MR. ROOSTER14451FSHD S Rowe (Nambeelup)
2EAGLE CHICKY7726427.91K N Mclennan (Barragup)
3FOSSICK61223NBTJ Cole (Lake Clifton)
4SAMCRO6456128.06B J Maclean (Southern River)
5*** VACANT BOX ***
6AUSSIE CHICK28133NBTR L Clarke (Southern River)
7BIG YOSHI4354228.07W Rose (Nambeelup)
8MOVING CRUSADER4718828.17D S Rowe (Nambeelup)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***