Tuesday 6th December 2011

Greyhound Box Draw For – Tuesday 6th December 2011

Race No. 1$27 Tuesday Buffet07:05PM (WAtime)
Maiden event over 405 Metres at Mandurah Of $1,850 Prizemoney.
1st: $1,025 2nd: $290 3rd: $150 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1MAZ’S MAGIC66332NBTB W Thompson (Nambeelup Mandurah)
2SONIA’S LAD3FSHJ M Thompson (Southern River)
3ICY LAD83838NBTP Worthington (Nambeelup)
4ABROLHOS PEARL33625NBTB M Mcpherson (Southern River)
5BRAT IT27NBTS L Richards (Wanneroo)
6BLURRED VISION26NBTB M Mcpherson (Southern River)
7HENSCHKE1277NBTM J Beamish (Southern River)
8ZIPPY ACTION44NBTK J Foxton (Oakford)
9TYPHOON SALLY5156NBTJ Dailly (Bakers Hill)
10DUQUESNE36855NBTG G Hall (Thornlie)
Race No. 2Top 10 Leading Dam07:25PM (WAtime)
Maiden event over 405 Metres at Mandurah Of $1,850 Prizemoney.
1st: $1,025 2nd: $290 3rd: $150 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1TIKKA MASALA351FSHM J Beamish (Southern River)
2SUPER VIGOROUS45452FSHC A Shore (Pinjar)
3WHISPERING LE52826NBTD C Hobby (Nambeelup)
4JUBILEE TWIST552FSHB M Mcpherson (Southern River)
5DOLLSTAN CHARM47FSTDM A Morrone (Southern River)
6SPOT THE RHYTHM72267NBTJ H Rennick (Barragup)
7HAMISH OF SKYE52837NBTM K Ion (Oakford)
8KIRBY’S BULLET43324NBTK J Foxton (Oakford)
9SUPER SPUNKY484NBTB M Mcpherson (Southern River)
10VAMPERELLA56463NBTP Worthington (Nambeelup)
Race No. 3Uno Smiley07:42PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,070 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $340 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1ANOTHER FLAME45358NBTL M Isaac (Harrisdale)
2REGENT SHIRAZ3523422.98K Harding (Southern River)
3NEED A SEATBELT11223.13B M Mcpherson (Southern River)
4AMAKI PACIFIC22626NBTP J Worthington (Nambeelup)
5RIVERSIDE BELLE3625622.83W Mcnally (Bouvard)
6ALARM RADAR43836NBTJ M Thompson (Southern River)
7VAIN VANE3758522.99J E Iwanyk (Nambeelup)
8GUNSLINGER1538423.07E A Campana (Canningvale)
9FIRE SALE23746NBTC M Bennett (Southern River)
10PEARLA1878422.94M A Morrone (Southern River)
Race No. 4Life For Rent07:57PM (WAtime)
Maiden event over 490 Metres at Mandurah Of $1,850 Prizemoney.
1st: $1,025 2nd: $290 3rd: $150 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1MARTLET32FSHK Harding (Southern River)
2CHRISSIE CON47261NBTD R Starkie (Casuarina)
3FENIX RISE33535NBTM A Morrone (Southern River)
4ROCKDON TIMES3342FSHG W Martin (Southern River)
5STAR VISION26325NBTS F Blair (Boddington)
6DIAGNOSIS22FSHD A Coldstream (Nambeelup)
7SHE’S OUR TIPSY43452NBTG G Hall (Thornlie)
8COSMIC TYCOON26683NBTK W Duncan (Duncraig)
9JUPITER’S CHOICE88443NBTP Worthington (Nambeelup)
10COSMIC CAN53487NBTS A Beard (Nambeelup Park)
Race No. 5Passionate Black08:17PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,175 Prizemoney.
1st: $1,250 2nd: $360 3rd: $180 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1WHERE’S KATIE1114122.68L M Isaac (Harrisdale)
2MR. PRICKLEPANTS35762NBTK W Duncan (Duncraig)
3SIMPLE BULLET4213122.85M S Rees (Byford)
4PURE SINS2164322.79B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
5INCARCERATE6844122.85B J Maclean (Southern River)
6HAIL FORCE8125222.99S F Blair (Boddington)
7HANNAH RHODE8881722.93K Jovanovic (Myalup)
8DAISY THOMAS3454123.15I T Wynn (Wellard)
9DOLLY’S BOY4615822.56W Rose (Nambeelup)
10SPIRIT A MARCO4321622.81B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
Race No. 6Barry’s Special08:37PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,070 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $340 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1MARLEY LANE2363223.02C M Bennett (Southern River)
2SMILEY ROYALE5648223.30J M Thompson (Southern River)
3POWER CRANK4887723.16B M Mcpherson (Southern River)
4KIRABILLI ZEKE8231723.11M A Morrone (Southern River)
5PURE FORCE8834222.82L J Rees (Byford)
6HAYWORTH1644423.04E A Campana (Canningvale)
7BLACK EYED MAN7825723.36J E Iwanyk (Nambeelup)
8MILE SOUND4566623.34K Jovanovic (Myalup)
9VENETO LANE85477NBTG G Hall (Thornlie)
10FREEWAY EXPRESS3285623.25K Harding (Southern River)
Race No. 7Ambria Flex08:57PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,070 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $340 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1FOXY’S UNIT1853722.97K J Foxton (Oakford)
2SPARKY TERRA8563822.95S A Beard (Nambeelup Park)
3NADINE DREAM2467323.18G W Batty (Bellevue)
4GO THUNDER7362422.87L A Hodgson (Nambeelup)
5WELLARD BIKIMI2566322.88K Jovanovic (Myalup)
6SEEK TO BREAK3528122.91B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
7DECEMBER PRINCE47324NBTC A White (West Pinjarra)
8QUARTZ KING1211722.79D N Neilsen (Halls Head)
9SMUDGE PROOF4557523.04J M Thompson (Southern River)
10SNAPPA GOAL7267822.82B M Mcpherson (Southern River)
Race No. 8Precious Love09:12PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $2,070 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $340 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1MARKO SAID SO63415NBTJ Dailly (Bakers Hill)
2SLURPY2263428.08M J Beamish (Southern River)
3SHAE FLEX33332NBTP J Worthington (Nambeelup)
4UNO ENFORCER47558NBTM A Morrone (Southern River)
5HAVAGO MENACE37228FSTDL M Isaac (Harrisdale)
6SMASH ELLA82363NBTJ Dailly (Bakers Hill)
7HYTHE’S BEST33756NBTC M Bennett (Southern River)
8WEST COAST3755427.93B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
9STICKY MOMENTS78887NBTP J Worthington (Nambeelup)
10SHAMROCK CRUISE55667NBTM A Morrone (Southern River)
Race No. 9Ronray Dancer09:27PM (WAtime)
Maiden event over 405 Metres at Mandurah Of $1,850 Prizemoney.
1st: $1,025 2nd: $290 3rd: $150 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1VENITA ENDEAVOUR73781NBTP J Worthington (Nambeelup)
2LEFT LANE ENDS6443NBTB M Mcpherson (Southern River)
3GLEE66346NBTB J Maclean (Southern River)
4DEL BOY33354NBTA I Simpson (Serpentine)
5TIM TAM DEBELLO5463NBTM J Beamish (Southern River)
6DOLLSTAN FIVE46NBTS L Richards (Wanneroo)
7WHISPERING BETTY36NBTD C Hobby (Nambeelup)
8SOLAR FORCE6457NBTM A Morrone (Southern River)
9TIME BLAZER5444NBTC M Bennett (Southern River)
10CHESSON4257NBTB M Mcpherson (Southern River)
Race No. 10Bright Keeping09:47PM (WAtime)
Maiden event over 405 Metres at Mandurah Of $1,850 Prizemoney.
1st: $1,025 2nd: $290 3rd: $150 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1ASTOUNDING2232NBTM J Beamish (Southern River)
2FULL OF RHYTHM35FSHJ H Rennick (Barragup)
3KYLIE KAN34NBTB W Thompson (Nambeelup Mandurah)
4KELSO SPIDERMAN62382NBTM S Rees (Byford)
5CRAZY CHICKY52452NBTE Crudeli (Nambeelup Park)
6TRAFFIC RUSH358NBTB M Mcpherson (Southern River)
7MILEY MANIA37672NBTJ M Thompson (Southern River)
8DAISY TWEDO76237NBTJ F Carmody (Banjup)
9NIKA LILLY ROSE18658NBTD A Coldstream (Nambeelup)
10GIZMO RACER367NBTB M Mcpherson (Southern River)
Race No. 11Mother Lode10:07PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,070 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $340 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1HUFFINATOR3674423.08D A Coldstream (Nambeelup)
2BELFAST KATHY5254222.97M S Rees (Byford)
3SEEING ASSASSIN8551123.20C Mcnamara (Wanneroo)
4NED THE BARBER6456823.48G G Hall (Thornlie)
5SNOW CHANCE3134722.91L M Isaac (Harrisdale)
6BRETT’S CHAMP6447522.93B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
7LATINO WAY6356423.13K Harding (Southern River)
8WHERE’S A DANCER88537NBTB M Mcpherson (Southern River)
9DOWN TOWN MAULER6257622.87P J Worthington (Nambeelup)
10DRILLA4546623.07J M Thompson (Southern River)
Race No. 12Dirt Squirta10:27PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,070 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $340 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1HASTY ACTION6166823.28K J Foxton (Oakford)
2SLUSH PUPPY3626322.83K Jovanovic (Myalup)
3ELITE MOTHER3221522.90J Dailly (Bakers Hill)
4FRUITYLICIOUS3532323.21L A Hodgson (Nambeelup)
5JUST ADD RED64564NBTM A Morrone (Southern River)
6MISS HEPBURN6778722.76B M Mcpherson (Southern River)
7SURFERS PARADISE84876NBTG L Graham (Waikiki)
8MILLIE ALLEN8667823.19J M Thompson (Southern River)
9HAILAN SHINE5548723.11B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
107754422.92G G Hall (Thornlie)
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments