Friday 2nd December 2011

Greyhound Box Draw For – Friday 2nd December 2011

Race No. 1Enjoy Your Christmas Party06:37PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $2,070 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $340 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1OCTANE GLADE33373FSTDB J Maclean (Southern River)
2BUCKETS FYFE6485728.87J C Graham (Karnup)
3EAGLE CHICKY3714527.91K N Mclennan (Barragup)
4HABONDIA8787728.63S A Beard (Nambeelup Park)
5PA’S SLIPPERS63755FSTDK N Mclennan (Barragup)
6INDIGO RELTUB3722227.77L J Britton (Nambeelup)
7SERIOUS KAOS67842NBTD A Coldstream (Nambeelup)
8COOL MOHICAN3286428.07C M Bennett (Southern River)
9MATTY’S GIRL73288NBTS A Beard (Nambeelup Park)
Race No. 2Murray Hair Studio06:57PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,070 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $340 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1FONZIE RELTUB2125522.93G E Ellis (Armadale)
2LUIS BALE57553NBTK J Foxton (Oakford)
3REX RENEGADE14532NBTR L Clarke (Southern River)
4AL’S SPECIAL1111322.50W A Skipper (Gosnells)
5MOGAH MISS78567NBTP Worthington (Nambeelup)
6SUPREME GARSON7533722.94G B Berry (Nambeelup Park)
7WHISPERING LING5623722.65D C Hobby (Nambeelup)
8GO 5251122.87D S Rowe (Nambeelup)
9HALLPACK JILL3847623.10K J Foxton (Oakford)
10ZINTASTIC8875623.44P Worthington (Nambeelup)
Race No. 3Mandurah Mail07:13PM (WAtime)
Grade 4 event over 490 Metres at Mandurah Of $2,175 Prizemoney.
1st: $1,250 2nd: $360 3rd: $180 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1DUQUETTE1124327.78G W Martin (Southern River)
2BARRY’S CHARM3846727.70A K Mclaren (Nambeelup)
3ETHANOL BOY6582128.11S A Beard (Nambeelup Park)
4UNO SHAZZA3652527.83B J Maclean (Southern River)
5ROCK OBSESSION1123527.93K T Charles (Hopeland)
6GEMMA IN ACTION7818128.07K J Foxton (Oakford)
7BEAUFORT BOMBER2441628.07P Worthington (Nambeelup)
8MADE TO MEASURE7148227.51M J Beamish (Southern River)
9LET IT RIDE53788NBTC M Bennett (Southern River)
10MY PREMIER3544528.34G B Berry (Nambeelup Park)
Race No. 4Toledo Trailers07:29PM (WAtime)
Grade 2 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,385 Prizemoney.
1st: $1,400 2nd: $400 3rd: $200 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1KAYLA ANGEL3415823.05I T Wynn (Wellard)
2WEST ON CRAIG7725422.71L A Hodgson (Nambeelup)
3PROFICIENT43267FSTDM J Beamish (Southern River)
4GINGIN ON ROCKS6172722.58J E Iwanyk (Nambeelup)
5BIG JO KING66575NBTL J Britton (Nambeelup)
6BIG GALOOT33365NBTR M Valenti (Barragup)
7OXLEY OPAL45847NBTA K Mclaren (Nambeelup)
8RUMBLE DYNAMO4411522.78J H Rennick (Barragup)
Race No. 5Bayer Animal Health07:45PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $6,885 Prizemoney.
1st: $4,500 2nd: $1,285 3rd: $645 Unplaced: $65.

No.NameFormBestTrainer

1NOTTO MONELLI27342NBTD C Hobby (Nambeelup)
2MIGHTY HELPFUL1311122.73B M Mcpherson (Southern River)
3BELLE SPECIAL4248222.59W A Skipper (Gosnells)
4UNO RELTUB1112122.26L J Britton (Nambeelup)
5SPLIT ROCKS17462NBTK T Charles (Hopeland)
6ROCK ROULETTE1115122.58K T Charles (Hopeland)
7BOMBER COMMAND3123122.49T M Williams (Nambeelup)
8KRIDON BROJO2361122.84M J Julien (Stoneville)
9UNO MAC7123222.75C A White (West Pinjarra)
10BOLLENHAGEN5123222.69B J Abercrombie (Banjup)
Race No. 6Mandurah Stockfeeds08:07PM (WAtime)
FFA event over 490 Metres at Mandurah Of $2,495 Prizemoney.
1st: $1,475 2nd: $420 3rd: $215 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1PANTRY PAT33846FSTDB J Maclean (Southern River)
2FORMATT4246827.83A K Mclaren (Nambeelup)
3LAGOON PACKER2665527.51J J Gunning (Southern River)
4HANNAH KEEPING8182627.88B J Maclean (Southern River)
5NON COMPUS3213327.73L M Isaac (Harrisdale)
6SHANNON FLEX2342127.90L M Isaac (Harrisdale)
7SMILEY DYLAN4524227.43A K Mclaren (Nambeelup)
8JOLSON7117727.67L M Isaac (Harrisdale)
Race No. 7Essential Refrigeration Services08:27PM (WAtime)
Mixed 1/2 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,495 Prizemoney.
1st: $1,475 2nd: $420 3rd: $215 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1SIRIUS BLACK5188622.65L M Isaac (Harrisdale)
2GRAMPS2181322.61M J Beamish (Southern River)
3TWO POT SCREAMER1416422.45L J Britton (Nambeelup)
4RUDGE2314122.49A K Mclaren (Nambeelup)
5STORMY WEATHER2613122.49G W Martin (Southern River)
6AT THE BOWZER1647722.60L J Britton (Nambeelup)
7OCTANE ATTACK3613422.62J E Iwanyk (Nambeelup)
8DOWNTOWN DIXIE2353122.79L M Isaac (Harrisdale)
Race No. 8A1 Salvage & Hardware08:47PM (WAtime)
Grade 3 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,285 Prizemoney.
1st: $1,325 2nd: $380 3rd: $195 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1KNOW RELEASE5166322.78L M Isaac (Harrisdale)
2JONES GIRL5126822.80B M Mcpherson (Southern River)
3SPECIAL LACE1131722.76L A Hodgson (Nambeelup)
4DIAMOND STRIKE75824NBTJ E Iwanyk (Nambeelup)
5SHIFTY DISH4121222.83L M Isaac (Harrisdale)
6HEWAHE2411323.12M J Beamish (Southern River)
7KRANKY KARL48548NBTJ E Iwanyk (Nambeelup)
8GINGIN AND DRY7716622.74J E Iwanyk (Nambeelup)
Race No. 9Mandurah Indoor Sportz09:02PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,175 Prizemoney.
1st: $1,250 2nd: $360 3rd: $180 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1CHINESE WARRIOR2178522.74B J Maclean (Southern River)
2SMART GUESS4173322.83L J Britton (Nambeelup)
3PREMIUM LOVE8827522.78L J Britton (Nambeelup)
4GENISTA GEM7185423.22J A Waters (Mandurah)
5ZOE’S LASS1575722.90G B Berry (Nambeelup Park)
6EMM CEE GEE15686NBTD R Starkie (Casuarina)
7INDIGO FORCE67387NBTB J Maclean (Southern River)
8BROTHER UNO8265122.81D A Coldstream (Nambeelup)
9VAIN VANE3758522.99J E Iwanyk (Nambeelup)
10HUFFINATOR3674423.08D A Coldstream (Nambeelup)
Race No. 10Black Tar09:17PM (WAtime)
Mixed 3/4 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,285 Prizemoney.
1st: $1,325 2nd: $380 3rd: $195 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1JUST CAN3445123.17N Kershaw (Rockingham)
2RAPID OCTANE6645422.56J C Graham (Karnup)
3LOVEY DOVEY2145522.84J E Iwanyk (Nambeelup)
4FIRST RENDITION1678822.84B M Mcpherson (Southern River)
5BAM SIYAN2358723.32W P Jacobson ()
6BELARUS BABE2258822.64J E Iwanyk (Nambeelup)
7BASHY’S MAGIC7424322.65J E Iwanyk (Nambeelup)
8SIR SLURPALOT5614222.93M J Beamish (Southern River)
9MR. PRICKLEPANTS35762NBTK W Duncan (Duncraig)
Race No. 11Wicked Lilly09:42PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,175 Prizemoney.
1st: $1,250 2nd: $360 3rd: $180 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1APACHE ICON18535FSHB K Yates (Forrestdale)
2TIBBY CALLAN76678FSHK J Foxton (Oakford)
3MAXY RHYTHM5722422.79J H Rennick (Barragup)
4BOO BOO BUBBLES1243622.75S L Kavanagh (Nambeelup)
5WEST ON NODDY8415422.89C M Bennett (Southern River)
6BAGO STAR4121822.84A K Mclaren (Nambeelup)
7 CHASER2635522.84L M Isaac (Harrisdale)
8UNBENDABLE2167522.83G W V Diemen (Munster)
9MR. PRICKLEPANTS35762NBTK W Duncan (Duncraig)
Race No. 12Skyracing.tv10:02PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,070 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $340 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1COOLABAR BABE2151522.95P R Sutherland ( Yunderup)
2PIPPA EM4113523.20D C Hobby (Nambeelup)
3FOXY ROMEO2148122.89D A Coldstream (Nambeelup)
4HEAR NO RHYTHM3326522.95J H Rennick (Barragup)
5SPECIAL KATH1215522.57W A Skipper (Gosnells)
6WHISPERING BELLE7343622.95D C Hobby (Nambeelup)
7CHASING CHLOE8857723.13C M Bennett (Southern River)
8BLUE GUESS2155122.95L J Britton (Nambeelup)
9NOVEMBER CHIEF67676NBTP Worthington (Nambeelup)
10HASTY ACTION6166823.28K J Foxton (Oakford)
Race No. 1310:18PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $2,070 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $340 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormBestTrainer

1ANGELEE’S TIGER1557428.29L M Isaac (Harrisdale)
2KANO’S ENDEAVOUR78687NBTP Worthington (Nambeelup)
3STEADFAST MAX41446NBTB K Yates (Forrestdale)
4CRUISER MAC2211427.99K N Mclennan (Barragup)
5EMERALD MIST16588NBTB Cook (Southern River)
6MARIE MONELLI84744FSTDD C Hobby (Nambeelup)
7GOBBLEDOCK25655NBTW Rose (Nambeelup)
8LAGOON BRANSON34355FSTDT J Gummow (Martin)
9MATTY’S GIRL73288NBTS A Beard (Nambeelup Park)
0 0 votes
Article Rating
No tags for this post.

More greyhound news like this:

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments