Thursday 2nd December 2010

Greyhound Box Draw For Dapto – Thursday 2nd December 2010

Race No. 1Tab Limited Maiden Ht107:28PM (NSWtime)
Maiden event over 520 Metres at Dapto Of $1,420 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $230 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1SPEECHLESSJ Ghassibe (Tahmoor)
2BLACK ONYXJ Grech (Lake Heights)
3KIM SLADE56443J B Davis (Riverstone)
4LETOYA VALLEY4342R Mcmurray (St Marys)
5HOW ABOUT RENANE4222P West (Leppington)
6SHEZ’S ONLY ONE33S A Turner (Tahmoor)
7PURELY DANGEROUSR J Ford (Hilltop)
8BIGTIME HAVOC66637B Ferguson (Austral)
9ANGELYN4L D Tsohalis (Hebersham)
10STOMPING HAVOC27454B Ferguson (Austral)
Race No. 2Country Winnebago Semi Fnl 107:52PM (NSWtime)
Special Event event over 520 Metres at Dapto Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1LIZZY BANKS16282P Lagogiane (Llandilo)
2DR. FREEMAN77352J L Mcmahon (Darriman)
3JAC’S MATE JILL32221B J Wells (Sunbury)
4PRETZEL13754C A Betts (Kings Park)
5VANCOUVER KISS24111M Edmunds (Arncliffe)
6CAWBOURNE DEBBIE35113J P Spiteri (Albion Park Rail)
7ROMANTIC TIME232M F Abela (Rouse Hill)
8FAST STORM2253S A Steele (Dapto)
9PROVA21485M W Griffin (South Nowra)
10BOLT TED BOLT52385M Bell (Austral)
Race No. 3Tle Electrical Stakes08:12PM (NSWtime)
Grade 5 event over 520 Metres at Dapto Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1GHOST OF VEGAS74136S Rhodes (Maldon)
2WEONA BANQUET45245K J Staines (Jerrawa)
3OUR CHARMOLA38821W J Mcmahon (Darriman)
4MIKE’S CHOICE24546J Grech (Lake Heights)
5OBAMA85256C Arletos (Llandilo)
6WONGAWILLIHARRY84421P W Mantach (East Hills)
7KOOL ICON12333P J Shield (Nowra)
8SURF HUNTER51675A Azzopardi (Londonderry)
9SURF ON BYE67256J J Ferguson (Miranda)
10EVANDROS76166F Sarlamis (Kemps Creek)
Race No. 4Tab Limited Maiden Ht208:34PM (NSWtime)
Maiden event over 520 Metres at Dapto Of $1,420 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $230 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1COME IN STRANGER33D M Warren (Mummel)
2BLAZING BRITTR J Ford (Hilltop)
3ZOOM HIGH56338C Micallef (Dapto)
4CORRUPT HAVOC67357B Ferguson (Austral)
5PATRICK JANE8F367S Arnold (Old Erowal Bay)
6TOPAZ GALAXYS J Francis (Panania)
7STREET BOSSO R Makin (South Nowra)
8RUBY’S LAIRT L Bryant (Nowra)
9PUNCHY RYNO4J L Martin (Primbee)
10LOVATO8256FM Wotton (Kemps Creek)
Race No. 5Country Winnebago Semi Fnl 208:55PM (NSWtime)
Special Event event over 520 Metres at Dapto Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1RIPPED JEANS63232T W Brett (Grandchester)
2IBROX TIGER3W M Dance (Somersby)
3HELL GIRL64631K S Waddington (St Marys)
4RADIO GAGA5633C J Briffa (Warrawong)
5SHADOW KING21351R J Goodwin (Kanahooka)
6SCARLETT ENSIGN111R J Fuller (Glossodia)
7DR. ROCHELLE63552W J Mcmahon (Darriman)
8ROUGH AND TOUGH55814C Betts (Kings Park)
9WALLY SLATER87715S Arnold (Old Erowal Bay)
10FAST MIRAGE1375S A Steele (Dapto)
Race No. 6All Power Solutions Trophy09:14PM (NSWtime)
Grade 5 event over 600 Metres at Dapto Of $2,230 Prizemoney.
1st: $1,350 2nd: $400 3rd: $200 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1DR. REX54347W J Mcmahon (Darriman)
2GRANDMA COOK46732A Pagano (Llandilo)
3SHADY GROVE OKEY42455R Cooper (Grabben Gullen)
4LYLA JOKER32255M J Wotton (Kemps Creek)
5TOKEN NEMO64442R B Kidd (Dapto)
6ART OF DESIRE47547G Summerfield (Worrigee)
7RONRAY REWARD46371R A Steele (Menangle Park)
8TIGGERLONG PATCH53335M Keys (Dapto)
9YOU WIKE IT57736M Player (Tahmoor)
10JUST ARIEK86384K W Jones (Orangeville)
Race No. 7Country Winnebago Semi Fnl 309:38PM (NSWtime)
Special Event event over 520 Metres at Dapto Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1TIGER WEBB54W M Dance (Somersby)
2BRIMARY PRINCE13231B V Mckivat (Marulan)
3RAPID NIMBUS26132N Brown (Catherine Field)
4NOBLE SUDOKU38843J Mooney (Green Point)
5DEMIMONDE1784M Arncliffe (Castlereagh)
6RED REDEMPTION51261D M Warren (Mummel)
7THREE INCH NAIL32374R J Goodwin (Kanahooka)
8DAPTO KID26433B J Wells (Sunbury)
9DR. FLOJOE23445W J Mcmahon (Darriman)
10FIBRO375S M Sands (Dapto)
Race No. 8City Bound Lodge Stakes09:58PM (NSWtime)
Mixed event over 520 Metres at Dapto Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1RONNIE’S GIRL14336R Spinello (Hoxton Park)
2DR. NIBBLES37411J L Mcmahon (Darriman)
3DOUBLE DECOY12F51R O King (Kembla Grange)
4ZIPPA HAVOC14338B Ferguson (Austral)
5CLEARLY CLASS21217C Williams (Albion Park Rail)
6CRONIN STATE28164J R Osborn (Clontarf)
7DR. FLOJOE23445W J Mcmahon (Darriman)
8RED MARKER63411W J Mcmahon (Darriman)
9QUICK STATE77772I R Hoggan (Churchable)
10EMMA MONTANNA57568J Zammit (Londonderry)
Race No. 9Country Winnebago Semi Fnl 410:22PM (NSWtime)
Special Event event over 520 Metres at Dapto Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1SHAD STAR38563M P Arncliffe (Castlereagh)
2APOLLO JET68122R J Goodwin (Kanahooka)
3LAURA’S TIGER244W M Dance (Somersby)
4HE’S NO BOY31141J D Lawson (Aberdeen)
5VINTAGE DIVA2M F Abela (Rouse Hill)
6JAYLEE ORIGINAL24773P Goodsell (Falls Creek)
7HIGHLY CHOSEN81544J Shea (Collector)
8DREAM CRUSHER31444C B Bolton (Wingello)
9BACK THERE84775B G Campbell (Toolijooa)
10DR. DIANNE31515J L Mcmahon (Darriman)
Race No. 10Allan Bryant Stakes10:40PM (NSWtime)
Grade 5 event over 520 Metres at Dapto Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1RUBY DAISY21T L Bryant (Nowra)
2MAKE IT FIRST17833K J Staines (Jerrawa)
3EYE EYE DOS54533J Grech (Lake Heights)
4ULTIMATE JEZAZZ218J Maroun (Lakesland)
5HOMICIDAL HAVOC12432B Ferguson (Austral)
6SWEET SCARLETT75512R J Fuller (Glossodia)
7KINDA ETHEREAL12237B A Tame (Emu Heights)
8HE AIN’T HEAVY54263J Delaroche (Cranbourne North)
9CHRYSANTHE37684F Sarlamis (Kemps Creek)
10BACK THERE84775B G Campbell (Toolijooa)