Tuesday 30th June 2009


Race 1 400m M 18.58
CENTRAL COAST STORM MDN Q. FNL
1 MARCO MAN M ELIZABETH BONT
2 BLACKALLS JACK M MICHAEL CRAWFORD
3 KEZ AND COL M MARK BELL
4 PADDO MCGRATH M JOHN MUNRO
5 FREAKY LEE M KEITH PEDRANA
6 RAMRAID M PETER LAGOGIANE
7 LITTLE IRISH M CRAIG KING
8 AMARILLO COWBOY M ELIZABETH BONT
9 MADAM KAPOOPSIE M EDWARD TRENHOLME
10 AYRTON GLOW M ANTHONY DUGGAN

Race 2 515m MX 19.22
PHILLIPS MODELING MXD FINAL
1 WHITE WITH TWO M PETER WITHERS
2 MR. PENTRIDGE 5 HELEN PULLMAN
3 GREAT GIFT 5 FRANK CINI
4 PRICELESS MAX M WARREN CUNNINGHAM
5 SON OF GINDAH M JAMIE LEVI
6 CANDY MAN M DAVID CLIVE
7 INFADEL M RITA NICOLAU
8 CANDY SAYS M JOHN MOORE
9 PURE LAVA M RITA NICOLAU
10 TWINKLES BEST M BARRY HOWELL

Race 3 515m 5 19.39
DYLAN SMITH PERSONAL TRAINING
1 EXTREME IMPACT 5 NEVILLE BROADBENT
2 PERCHANCE 5 WENDY BROWN
3 SKYE TOKAAM 5 BRYAN YOUNG
4 HORRENDOUS 5 ROBERT BROWNE
5 SIERRA LEE 5 ELIZABETH BONT
6 TINY TALLULAH 5 EDWARD TRENHOLME
7 LUXURY KING 5 MARIE BURTON
8 ROCKY RUSH 5 FRANK CINI
9 CYPRESS MISS 5 WAYNE DEAMAN
10 BLACKLOCK 5 ROBERT CASTLE

Race 4 515m M 19.57
FEENEY’S FOLLIES MDN
1 PURE LAVA M RITA NICOLAU
2 FUJI RED M MARIE BURTON
3 TAYLOR’S BOY M TREVOR COWLEY
4 PURE HOOTS M MARK ROBERTS
5 DEE DEE M DEAN MILLER
6 ZEON’S GIRL M ANTHONY CALLAGHAN
7 IZZY KANNE M FRANK CINI
8 TWINKLES BEST M BARRY HOWELL

Race 5 400m 5 20.20
ACE SPORTSWEAR CONS. FINAL
1 PURE SPICE 5 ANTHONY MEREDITH
2 GENUINE OPAL 5 LESLIE HUDSON
3 TEEVEE BLUE 5 THOMAS GAUNT
4 MEET YOU THERE 5 RONALD FISHER
5 JUST JUDE 5 RONALD LONG
6 TEEVEE CYRUS 5 THOMAS GAUNT
7 MURRANJI TOM 5 ADAM MCCROHON
8 DEVASTATING LEE 5 BARRY HOWELL
9 MULWEE MERRY 5 WARREN SLADE
10 QUASIMO UNO 5 RONALD PATTERSON

Race 6 515m 5 20.39
JAMIE DOMAN MCGRATH TERRIGAL
1 RAMONZO 5 RAYMOND LEE
2 TWILIGHT GLOW 5 ZADIA SMITH
3 BIG TEE MAC 5 NATALIE ATCHISON
4 JOGEP 5 GEOFFREY PRISK
5 BE BOSSEE 5 PETER LAGOGIANE
6 WATTA SHARE 5 MARGARET GREER
7 GAZMICK JAX 5 MARIE BURTON
8 SAILOR SKYE 5 THOMAS PULLMAN
9 MAGIC MIRAGE 5 PETER FORD
10 WHAT A GOODWIN 5 BRYAN YOUNG

Race 7 400m 5 20.57
ERINA LEAGUES CLUB QUALI FNL
1 TYPHOON JILL 5 TONY PULLMAN
2 OPAL COVE 5 LESLIE HUDSON
3 SWINGIN’ 5 JENNIFER GREEN
4 LATE NIGHT 5 PETER LAGOGIANE
5 MURRANJI NED 5 ADAM MCCROHON
6 TINY JACKIE 5 LAWRENCE REFALO
7 TIP OFF 5 GEOFFREY GRIMWOOD
8 TED’S A STUNNER 5 PATRICK MCKINNON
9 MEET YOU THERE 5 RONALD FISHER
10 GENUINE OPAL 5 LESLIE HUDSON

Race 8 600m 5 21.20
E GROUP SECURITY STK
1 NO RUSHIN’ 5 PETER BERRY
2 BUTTERFLY BEAUTY 5 BRETT TOOTH
3 MADGE WILDFIRE 5 BRETT TOOTH
4 EBELLA 5 NEIL JORDAN
5 HARVEY FLYER 5 MARIE BURTON
6 SIMANI 5 MARIE BURTON
7 ON THE COUCH 5 CRAIG MARTIN
8 LAURIE’S FLASH 5 BARRY WATERS
9 OCHOA 5 PETER BERRY

Race 9 515m 5 21.39
LESLIE’S SALSA DANCING STUDIO
1 RYES MERMAID 5 BEVERLY SANDES
2 AWESOME OSTI 5 JOHN VELLA
3 SPECIAL DAYS 5 MERVYN BLACK
4 GAZMICK BRONTE 5 MARIE BURTON
5 IBROX THE BRAVE 5 JOHN WOODS
6 CAWBOURNE LIZZIE 5 DARREN FRENCH
7 SEE YA SENORITA 5 TERRENCE MARSH
8 MINI QUATRO 5 RONALD LONG
9 ROSY O’GRADY 5 PETER BERRY
10 BRAVO ROYAL 5 ANGELA HAND

Race 10 515m 5 21.57
STABILISED PAVEMENTS
1 JYPROCK KID 5 TIMOTHY MURRAY
2 LATIN STAR 5 PETER LAGOGIANE
3 WAGER 5 RITA NICOLAU
4 FELLA LEE 5 ALBERT JANISSEN
5 GENERAL ORLOV 5 MARIE BURTON
6 TWILIGHT BOY 5 ZADIA SMITH
7 NOT THE DART 5 WILLIAM CHRISTIE
8 GRACEE JAY 5 WILLIAM DANCE
9 MARRASHE 5 WENDY BROWN
10 ARNIE’S MATE 5 LOUISE MCGEE