Tuesday 6th January 2009


Race 1 350m M 13.30
HOT N TASTY
1 HOW I SURVIVED M RETA BROWN
2 MY SAL M CLIFFORD COOPER
3 STUNNED STARE M SABRINA BROWN
4 FOXHILL M DOUGLAS SUTTON
5 DETECTIVE LOGAN M FRANK SIMONETTA
6 MASTER RIDDLER M JEANETTE ROCHE
7 SPEEDSTER M JOHN COOPER
8 INDIAN QUEEN M KARL MILLER
9 OPEN VAULT M MAUREEN WEST
10 WOLFMAN JACK M JEANETTE ROCHE

Race 2 350m M 13.50
POINT PLUMBING STAKES
1 MULWEE HAGEN M WILLIAM BROWN
2 RITA’S ROSE M KARL MILLER
3 ICE OCTANE M MAUREEN WEST
4 BLINDING BULLET M JEANETTE ROCHE
5 GUMA DANI M CESARINA RIBEIRO
6 MISS COPENHAGEN M ROSANA STREATFIELD
7 LAST CHANCE LAD M JOHN COOPER
8 UNCLE EVIL M PAULINE LINE
9 WORDLY GIRL M UNAVAILABLE
10 BAREFOOT BAYLEY M KARL MILLER

Race 3 350m 5 14.10
LICK ITALIAN ICE CREAMRY
1 FRANKY RONDOR 5 DAVID MARSHALL
2 LATCHFORD 5 GARRY STREATFIELD
3 BRIGADE VALLEY 5 BRIAN DWYER
4 DETECTIVE EAMES 5 FRANK SIMONETTA
5 Vacant
6 PRECEPT LADY 5 SABRINA BROWN
7 CAWBOURNE SOX 5 RETA BROWN
8 PETITE VERONA 5 VICKI BYRNES

Race 4 350m 4/5 14.30
SOUTH SIDE MINI MART STAKES
1 TREV 4 LORRAINE HINE
2 LOOSEN UP 4 JAMIE O’MALLEY
3 DETECTIVE GOREN 4 FRANK SIMONETTA
4 SAWTELL SAM 4 MAUREEN WEST
5 JOE HENRY 5 GREGORY CARRAGHER
6 DES ROGAN 5 DAVID MARSHALL
7 FLO ABLE MAN 5 JEANETTE ROCHE
8 GEORGE JETSON 5 DAVID MARSHALL

Race 5 350m NG 14.50
AKUBRA SPRINT
1 KEG LEG KEEGAN 2 DAVID MARSHALL
2 MULLIGAR LANE 4 STEPHEN ATTWATER
3 CHEVRON 4 ALBERT ZARB
4 FUTURE VIRUS 3 KARL MILLER
5 GUMA SNOWY 4 CARLOS RIBEIRO
6 FOXTROT LAD 4 VICKI BYRNES
7 ZOOM AROUND 4 JULIE-ANNE OLDFIELD
8 SILENT BRETHEREN 4 MAUREEN WEST
9 SIR SNIPPALOT 5 ROGER O’NEILL

Race 6 508m NG 15.10
KEMPSEY OAKS HT1
1 THRUPENCE 5 SABRINA BROWN
2 WHAT A SMILE 5 RONALD GWYNNE
3 AWESOME MAMA 5 TONI WATERS
4 NIPPER FIRE 5 JEANETTE ROCHE
5 CATHELLA ICE 5 KARL MILLER
6 MALLAIG MAGIC 5 GREGORY CARRAGHER
7 ALEXANDER MULWEE 5 WILLIAM BROWN
8 STORMY SAPPHIRE 5 JULIE-ANNE OLDFIELD

Race 7 350m 5 15.30
MACLEAY HOTEL STAKES
1 FOXY GINA 5 DOUGLAS SUTTON
2 SANDY DIAMOND 5 KANE HEUSTON
3 SKATTY LIKE MUM 5 JEANETTE ROCHE
4 SNOWY VALLEY 5 WILLIAM BROWN
5 DETECTIVE BAREK 5 FRANK SIMONETTA
6 HAPPY SUNRISE 5 JULIE-ANNE OLDFIELD
7 DETECTIVE BISHOP 5 FRANK SIMONETTA
8 SALTWATER STELLA 5 KARL MILLER

Race 8 508m NG 15.50
KEMPSEY OAKS HT2
1 MULWEE BLUE 4 KARL MILLER
2 LEXIE LANE 4 STEPHEN ATTWATER
3 DEFYING TIME 5 ROSANA STREATFIELD
4 MISSY KUMHEER 3 RONALD GWYNNE
5 SAINTLY KISS 4 GREGORY CARRAGHER
6 BUENA BLAZE 3 ROGER O’NEILL
7 JAMEE NIKTAW 5 SHIRLEY WATKIN
8 FAST PICKUP 2 HENRY MCCARTHY

Race 9 350m 5 16.10
FREDDO MEATS STAKES
1 MISS YUMMY 5 JEANETTE ROCHE
2 STABLER 5 FRANK SIMONETTA
3 POWERON VALLEY 5 SABRINA BROWN
4 POWER OF EMMA 5 NEVILLE ROBERTSON
5 LITTLE DADDY 5 KARL MILLER
6 UNFORGIVING 5 JAMIE O’MALLEY
7 ELITE VALLEY 5 BRIAN DWYER
8 MULWEE BYE 5 WILLIAM BROWN

Race 10 350m 5 16.30
CARPET COURT STAKES
1 ROYAL SPLINTER 5 JEANETTE ROCHE
2 LUCKY MONKEY 5 KANE HEUSTON
3 DETECTIVE BENSON 5 FRANK SIMONETTA
4 BLU BOY WONDER 5 KANE HEUSTON
5 Vacant
6 GYPSY PRINCE 5 DOUGLAS SUTTON
7 DETECTIVE BOXER 5 FRANK SIMONETTA
8 SMALL REGARDS 5 CLIFFORD COOPER