Saturday 12th September 2009


1 GBOTA MAIDEN STAKE MAID 311M 1.15 P.M.
1 ARTLINE – KYM SARGOOD
2 DALGAZ NEMO – GARRY PARSONS
3 SCAMPA – RODNEY TIYCE
4 HURRICANE FLOSSY – ALICIA THOMPSON
5 SWANKY KATH – DONNA WIDDOWS
6 GREENSTONE FRITZ – DARREN PETERSEN
7 GRAND WAY – M NIELE
8 ANDSOX – MICHAEL NIELE

2 – E HARMER PAINTING MX 457M 1.30 P.M.
1 ODESSA PRINCESS – WAYNE BOCQUET
2 FUZZY KISSES – ALBERT SHOVAN
3 BULLBAR BOUQUET – LYNDEL ANNETT
4 TARRAGON – JASON WILSON
5 PINK SLIP – GARRY HARDING
6 STARKASE COMET – MATTHEW MILLER
7 PONTCHATEAU – WAYNE BOCQUET
8 MISS PEABO – DARREN PETERSEN

3 – AG N VET STAKES MAID 311M 1.45 P.M.
1 BEATRICE MAY – GARRY HARDING
2 WISE MAN – A FAHEY
3 TIGER BARN – DAVID GRINDLEY
4 FRANCISTIC – M NIELE
5 NAKASE STORM – MATTHEW MILLER
6 DANCING FIG – PETER SCOTT
7 AWESOME ADO – MATTHEW ADAMS
8 DALGAZ LUCY – GARRY PARSONS
9 HOT ALL OVER – RODNEY TIYCE
10 ROSE MAY – DARREN PETERSEN

4 – SWANKY PARK KENNELS 5 Gd 457M 2.00 P.M.
1 DARK ENDEAVOUR – DAVID GRINDLEY
2 MONKEY BONES – GARRY HARDING
3 HEAVILY ARMED – LYN WHITE
4 WESTERN FANTASY – ALBERT WILLIAMS
5 HERE WE GO – WAYNE BOCQUET
6 GLENDALE WASTREL – DARREN PETERSEN
7 ETTALONG – JUDITH ROBINSON
8 ALLYSON BALE – GORDON HERBERT

5 – LABTEC SERVICES FINAL 4/5 Gd 311M 2.15 P.M.
1 TIKI DREAM – DANIEL WALKER
2 ROYAL ADO – TREVOR COOK
3 EXOTIC LANE – KENNETH RICHARDS
4 SWANKY NATALIE – DONNA WIDDOWS
5 AYE OH KAY – STEVE BOARD
6 YOU SAID BOLT – STEVE BOARD
7 KURRAWA GIRL – GEOFFREY SHEATHER
8 ALIBOND – LORRAINE THACKER
9 CASH FLOW ENERGY – KENNETH RICHARDS
10 TRAIN OF PAIN – TREVOR COOK

6 – CRUTCHERS SUPA IGA STAKES 4/5 Gd 457M 2.30 P.M.
1 COLD TEA JACK – DANIEL WALKER
2 KALIANDRA – GORDON HERBERT
3 DALGAZ DENNIS – GARRY PARSONS
4 BRUCE’S BEEN – GRAHAM BROWN
5 DEADLY HANDSOME – WAYNE BOCQUET
6 CALLEEN WHISPER – CLAYTON BUTLER
7 COLONEL SOLO – JUDITH ROBINSON
8 FOGGART’S WALK – KEITH DERRICK

7 – MAX DERRICK STAKES 5 Gd 311M 2.45 P.M.
1 HAYDO’S ADO – TREVOR COOK
2 STYLISH BEEN – GRAHAM BROWN
3 GROGAN BOY – LEONARD SARGOOD
4 TURTON ROAD – A FAHEY
5 POTENZA FURY – CLAYTON BUTLER
6 MISS GRINDLES – DAVID GRINDLEY
7 HE WHO NOSE – COLIN THACKER
8 SWANKY ANNIE – DONNA WIDDOWS

8 – ELLIS BRUEST PAINTING MX 311M 3.00 P.M.
1 LINIMENT – LYNDEL ANNETT
2 CHICK HICKS – ALICIA THOMPSON
3 PINTO PIERCE – NOLA RICHARDS
4 STEP OFF – A FAHEY
5 BRINDLE KESTRAL – DONNA WIDDOWS
6 FREDLY – MICHAEL NIELE
7 LIQUORICE – LYNDEL ANNETT
8 FOXY RAVEN – KEITH DERRICK
9 FOOL’S TOMBOY – DONNA WIDDOWS

9 – WORKERS STAKES 3/4 Gd 311M 3.15 P.M.
1 INNER TRADING – MICHAEL NIELE
2 WRONG WAY JACK – DANIEL WALKER
3 SHOO FLY SHOO – DARREN PETERSEN
4 GREENSTONE GIFT – DONNA WIDDOWS
5 BUSTER BOB – MICHAEL NIELE
6 MINK ADAMS – TREVOR COOK
7 KALI RAMIREZ – GORDON HERBERT
8 BOMBA STYLE – KERRIE WALKER

10 – VOLUNTEERS STAKES 5 Gd 311M 3.30 P.M.
1 SWANKY SUZIE – DONNA WIDDOWS
2 BULL BAR SALLY – DARREN PETERSEN
3 TRAIN OF PAIN – TREVOR COOK
4 ERAKOR – GREGORY BULMAN
5 DYNAMITE ADO – MATTHEW ADAMS
6 WIZARD KEEPING – GREGORY BULMAN
7 CASH FLOW ENERGY – KENNETH RICHARDS
8 CROW’S DELIGHT – GARRY HARDING
9 SWANKY BEE – DONNA WIDDOWS

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of