Saturday 13th September 2008


RACE 01 MAIDEN 366M 12.52PM
1 BLACK CRASH M TROY OKAMURA
2 SIMILAR OUTCOME Q M PAUL FELGATE
3 MIGHTY AND HIGH M ALEC STEVENS
4 SYMIAN PRIZE M MICHEAL GIALLOURAKIS
5 GHOST SKY Q M PAUL FELGATE
6 MISTA ROPER M LEE ELGOOD
7 GOOD AS GUINNESS Q M KEVIN GALLOWAY
8 KISS CASEY Q M KARREN ELGOOD
9 KOZMO Q M MICHAEL WOODCOCK
10 SMART JET M GLENN CHAPPELL

RACE 02 2ND FINAL 366M 1.12PM
GREYHOUNDS AUSSIE STYLE
1 ITALIAN RED Q M ROBERT GALE
2 HANIFY QUEEN M COLIN GRAHAM
3 BLACK HOUDINI Q M NIGEL RUGG
4 SET IN CONCRETE M ADRIAN HICKS
5 IT’S THE ANSWER M BRIAN YOUNG
6 NOT SO NIPPY Q M JOSEPH BAROLO
7 MONLOR JOHN Q M BRAD GRANT
8 MAKE A STAND Q M IAN SMITH
9 ANVIL FREEDOM M PAUL SUTTON
10 SMART JET M GLENN CHAPPELL

RACE 03 5TH GRADE 366M 1.32P
1 STYLE COUNSEL Q 5 DAVID RECKLESS
2 TAMBER GROVE Q 5 LEE ELGOOD
3 AURIGA STARBUCK Q 5 RONALD BLACKMORE
4 JUST LIKE MIKE Q 5 RUSSELL DRUERY
5 VACANT
6 ONION BEARS ALL Q 5 MARIA SHEDDEN
7 FLAT STRAP Q 5 DAVID MALLEY
8 SUMMER BOUND Q 5 FRED CROWTHER

RACE 04 1ST FINAL 366M 1.52PM
GREYHOUNDS AUSSIE STYLE
1 MOONRAKER M GARY SCIORTINO
2 MISTRESS BOND Q M NEIL THOMPSON
3 LIL NAVAJO Q 5 RUSSELL MCBRIDE
4 LION’S DEN Q M NEIL THOMPSON
5 BAR ROOM BLUE Q 5 CYNTHIA SUTTLE
6 RATTLE AND HUM Q 5 TERENCE MCCARTHY
7 BOND FIRE Q M SHANE ELLIS
8 MARSHALL Q M IAN SMITH
9 HANIFY QUEEN M COLIN GRAHAM
10 MAKE A STAND Q M IAN SMITH

RACE 05 4TH GRADE 366M 2.12PM
1 HITECH BLACKJACK Q 4 TRICIA FULLER
2 BOMBALONG 4 CYNTHIA SUTTLE
3 VACANT
4 POWERFOOL 4 LEE ELGOOD
5 BIG NIGHTMARE Q 4 ANNE SOUTHEE
6 VACANT
7 STAR KINGDOM 4 STUART THOMPSON
8 HYJACK AGAIN Q 4 NEIL THOMPSON

RACE 06 MIXED FINAL 366M 2.32PM
3 WINS
1 HANIFY STREET 4 COLIN GRAHAM
2 BLACKJACK JACK Q 5 ALAN CAMERO
3 HANIFY WARRIOR 5 COLIN GRAHAM
4 FRIDAY DRINKS Q 5 ALAN CAMERON
5 SURF’S HOT Q 5 ROBERT WALL
6 NELMIESTER Q 5 RUSSELL MCBRIDE
7 CAGNEY 5 ROBERT MCKAY
8 CRESCENT BLACKIE Q 5 COLIN NOWLAN
9 MONLOR SARAH 5 BRAD GRANT
10 MISS BETTY Q 5 CHARLES ZWOERNER

RACE 07 5TH GRADE 366M 2.52PM
(BITCHES)
1 ONE SPLIT WONDER 5 MICHEAL GIALLOURAKIS
2 LIKE MY DAD Q 5 DOREEN HUDDLESTON
3 STORM QUEEN 5 RAYMOND CHRYSTAL
4 MORAYFIELD IMAGE Q 5 KERRY MYERS
5 VACANT
6 MY SEATTLE GIRL 5 JOHN THOMPSON
7 WITHEREN’S FOLIE Q 5 RUSSELL MCBRIDE
8 MY SWEET SUCCESS 5 ALEC STEVENS

RACE 08 MIXED FINAL 366M 3.12PM
SECURE STEEL
1 TUNZA FIRE Q 4 ALAN PORTER
2 VINTAGE CRACKER Q 4 COLIN JOHNSON
3 EISWEIN Q 3 DALE WIDDERICK
4 ZIPTYE Q 3 CYNTHIA SUTTLE
5 KEONA LEE 5 RENALD ATTARD
6 GLENKERRY MAGIC Q 4 KERRY MYERS
7 SURFER JACK Q 3 RONALD BLACKMORE
8 MY BEE Q 2 TANYA SNOW
9 NOT SO BRIGHT Q 4 JOSEPH BARTOLO
10 MY DUX ELITE Q 4 RODNEY POWER

RACE 09 5TH GRADE 366M 3.32PM
(BITCHES)
1 ROSIE ROCK STAR 5 ADAM WHITEMORE
2 DIAMOND BELLA Q 5 DAVID MALLEY
3 ALMICH LASS Q 5 ALAN CAMERON
4 DRAGON ANGEL Q 5 NEIL THOMPSON
5 MY LITTLE MISS Q 5 MARIA SHEDDEN
6 NIKITA BERIMAN Q 5 PAUL FELGATE
7 ORIENTAL DOLL Q 5 RUSSELL DRUERY
8 COOL PYJAMAS Q 5 TERRENCE MEDCALF

RACE 10 5TH GRADE 366M 3.52PM
1 MATCHING OUTCOME Q 5 PAUL FELGATE
2 YOUNG CADET 5 TROY OKAMURA
3 UNBOUND SPIRIT Q 5 RUSSELL MCBRIDE
4 CHIEF BLACKWOLF 5 ADAM WHITMORE
5 VACANT
6 BLUEY’S SPIRIT 5 COLIN GRAHAM
7 KADET Q 5 LEE ELGOOD
8 BOISTEROUS BOSS Q 5 TRICIA FULLER

RACE 11 4TH GRADE 366M 4.12PM
(BITCHES)
1 LILLY SHIRAZ Q 4 ANNE SOUTHEE
2 MY DUX ELITE Q 4 RODNEY POWER
3 VACANT
4 ENJOY INN Q 4 NEIL THOMPSON
5 VACANT
6 MYSTIFYING LEE Q 4 TERRENCE MEDCALF
7 VACANT
8 URBAN MIST 4 GARY SCIORTINO