Saturday 1st January 2011

Greyhound Box Draw For Mandurah – Saturday 1st January 2011

Race No. 1Miami Stake07:05PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,065 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $335 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1SLUSH PUPPY38712J A Wilson (Forrestdale)
2DOUBLE ENN76137J M Thompson (Southern River)
3SICILIAN WAVE74325M A Morrone (Southern River)
4STRINGY BARK LAD22221B W Thompson (Nambeelup)
5BACK IT JACK56343L M Isaac (Harrisdale)
6CLASSY63547L M Isaac (Harrisdale)
7DRUCILLA BALE72322K Charles (Baldivis)
8SURFERS PARADISE13824K Harding (Southern River)
9ADS71447K Harding (Southern River)
10GINGIN LOCAL16548S B Withers (Cardup)
Race No. 2Kanyana Stake07:27PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1OXLEY RIVERS45353M A Morrone (Southern River)
2TERROR RHYTHM73184D A Coldstream (Nambeelup)
3ROCKMOVES41665K Harding (Southern River)
4LADY ASHBY18373A K Mclaren (Nambeelup)
5GUACAMOLE46625J E Iwanyk (Nambeelup)
6UNCONSCIOUS15784N J Iwanyk (Nambeelup)
7FASTA DAN ROD52162B W Thompson (Nambeelup)
8EYES LIKE GOOFA41138N J Iwanyk (Nambeelup)
9FINAL HIGH56865B Cook (Southern River)
10RA RA RASPUTIN43877B Cook (Southern River)
Race No. 3Birthday Cup (1)07:50PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $3,960 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $715 3rd: $360 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1UNO KENDRA31727D C Hobby (Nambeelup)
2CLASSIC ICON32485B J Maclean (Southern River)
3GONE TOO LONG51124J E Iwanyk (Nambeelup)
4SUDOKU PRINCESS71771T J Erenshaw (Canning Vale)
5PEDROSA82111P Stuart (The Oaks)
6GREEN FLAME13522L M Isaac (Harrisdale)
7LYRICAL RUMBLE12673J H Rennick (Barragup)
8TWO POT SCREAMER24111L J Britton (Nambeelup)
9UNO KEYSY34658P J Worthington (Nambeelup)
10KRIDON BROJO12258M J Julien (Stoneville)
Race No. 4Birthday Cup (2)08:12PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $3,960 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $715 3rd: $360 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1MISTER BANNER52252N W Staines (Yass)
2WAROO BALE22114P Stuart (The Oaks)
3STRETCH HUMMER48616J E Iwanyk (Nambeelup)
4ZABER51174N J Iwanyk (Nambeelup)
5MALOUDA71788J F Carmody (Banjup)
6ELITE RAMBLER45116J E Iwanyk (Nambeelup)
7CHUCK MONELLI85113D C Hobby (Nambeelup)
8GEOFFY JONES21712L J Britton (Nambeelup)
9SODA BURNS54416S A Lee (Barragup)
10BROTHER UNO21121D A Coldstream (Nambeelup)
Race No. 5Birthday Cup (3)08:27PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $3,960 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $715 3rd: $360 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1NIGHT MELODY32112K Charles (Baldivis)
2ELITE COAST41362P S Harvey (Nambeelup)
3WARABROOK BOY45421T J Erenshaw (Canning Vale)
4DREAM MASTER14432L M Isaac (Harrisdale)
5OFF THE CHART85138L J Britton (Nambeelup)
6FIRE SALE82787L J Britton (Nambeelup)
7COSMIC BRIGID55637A K Mclaren (Nambeelup)
8COUNTRY SPOT35451J E Iwanyk (Nambeelup)
9HURRICANE SPHINX15755A J Donohoe (Mandurah)
10RAPID OCTANE71468J C Graham (Karnup)
Race No. 6Birthday Cup (4)08:47PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $3,960 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $715 3rd: $360 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1TILL BUSTER84265L J Britton (Nambeelup)
2GOOD ODDS STACE12211E A Campana (Canningvale)
3LOTS OF CHANCES36212L J Britton (Nambeelup)
4FLYING EMU34134J A Millsteed (Dawesville)
5COUNTRY SHARK32115J E Iwanyk (Nambeelup)
6SMILEY DYLAN23551A K Mclaren (Nambeelup)
7HIGHEST REGARD35435W Mcnally (Bouvard)
8BOMBER COMMAND41112T M Williams (Nambeelup)
9ROTKARA SOCKS63764T J Erenshaw (Canning Vale)
10TOPLINE JULIA34746L M Isaac (Harrisdale)
Race No. 7Birthday Cup (5)09:02PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $3,960 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $715 3rd: $360 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1AGENT MAXWELL33338J Dailly (Bakers Hill)
2MISS HEPBURN35356F Roberts (Huntingdale)
3DARK COUNTRY17123J E Iwanyk (Nambeelup)
4MINEOLA SANTA38711G R Horne (Nambeelup)
5MACKIE SLATER42162L J Britton (Nambeelup)
6BRENCOLE BALE62263L J Britton (Nambeelup)
7OXLEY RULER21542A K Mclaren (Nambeelup)
8OH TEE CEE14184D A Coldstream (Nambeelup)
9NINO13217P S Harvey (Nambeelup)
10GOOD ODDS GIRL14518E A Campana (Canningvale)
Race No. 8Birthday Cup (6)09:22PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $3,960 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $715 3rd: $360 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1HOORAY FOR PERCY63261J E Iwanyk (Nambeelup)
2HEART’S ENFORCER13323S A Lee (Barragup)
3PRINCE OF PERSIA42233L J Britton (Nambeelup)
4CHRYSLER BALE86657G G Hall (Thornlie)
5BANK ON DOOM16663S B Withers (Cardup)
6AFTER THE BALL16132G Debski (Ballajura)
7PAUA TO DETONATE58821K Harding (Southern River)
8MAGIC SATINKA55863R W Reilly (Herron)
9BARRY’S CHARM62175D A Coldstream (Nambeelup)
10ANOTHER HAMISH34416L J Britton (Nambeelup)
Race No. 9Birthday Cup (7)09:37PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $3,960 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $715 3rd: $360 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1OLIVER ALLEN44161P Stuart (The Oaks)
2RUMBLE SUPREME22563J H Rennick (Barragup)
3JAY JAY’S FLAME181P7L M Isaac (Harrisdale)
4NAOMI KEEPING23232T J Erenshaw (Canning Vale)
5WHISTLING SAINT12274L J Britton (Nambeelup)
6SPIRIT A MARCO31751B W Thompson (Nambeelup)
7CYCLONE COUNTRY16665J E Iwanyk (Nambeelup)
8SOOKY PUSS85724E Crudeli (Nambeelup Park)
9OXLEY SOVEREIGN46866D C Hobby (Nambeelup)
10CRYSTAL MAGIC61874B J Maclean (Southern River)
Race No. 10Birthday Cup (8)09:52PM (WAtime)
Open event over 405 Metres at Mandurah Of $3,960 Prizemoney.
1st: $2,500 2nd: $715 3rd: $360 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1SEE THE STARS31463B K Yates (Forrestdale)
2LIQUIGAS81661B J Abercrombie (Banjup)
3BOGIE BRAVE42227L J Britton (Nambeelup)
4DAINTREE TEDDY42238J A Wilson (Forrestdale)
5SHEZA DYNAMO11154S B Withers (Cardup)
6CODE ONE25165J E Iwanyk (Nambeelup)
7NEW WONDER22623G G Hall (Thornlie)
8TRAIN SONG43536J E Iwanyk (Nambeelup)
9GEORGE DICKLE15768D A Coldstream (Nambeelup)
10COSMIC SAPPHIRE33635J Dailly (Bakers Hill)
Race No. 11Dawesville Stake10:07PM (WAtime)
Grade 4 event over 490 Metres at Mandurah Of $2,065 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $335 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1JODIE’S CHAMP52177B W Thompson (Nambeelup)
2SPOOKY BULLET46184L J Rees (Byford)
3PURE BLACK MOON67447B W Thompson (Nambeelup)
4ANOTHER HAMISH34416L J Britton (Nambeelup)
5FREEWAY QUEEN74835K Harding (Southern River)
6SHAUNY BADTOOTH15427N J Iwanyk (Nambeelup)
7YELLA GRANDO88412W Rose (Nambeelup)
8REGENT SHIRAZ31444W Mcnally (Bouvard)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
Race No. 12Peel Stake (1)10:27PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1EMERALD JET45526B J Maclean (Southern River)
2HARD COPY34238P Worthington (Nambeelup)
3GEORDIE MONELLI37688A F Gray (Forrestdale)
4MISS GUCCI17417P S Harvey (Nambeelup)
5CANDY BLONDE47567G G Hall (Thornlie)
6MOST FURIOUS16558G G Hall (Thornlie)
7VALERIUS73557T M Williams (Nambeelup)
8IRELAND LAD64535B J Maclean (Southern River)
9PERSONALITY PLUS68768G G Hall (Thornlie)
10ZOE’S LASS25655G B Berry (Stake Hill)
Race No. 13Peel Stake (2)10:42PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1FEVER FREEWAY61476K Harding (Southern River)
2ISABELLA’S JOY15631M S Rees (Byford)
3OCTANE BOLT55522B J Maclean (Southern River)
4GOOD COOL DADDY77486B W Thompson (Nambeelup)
5BRAZIL FAWLTY12222D A Coldstream (Nambeelup)
6PURE LAUGHTER13446B P Hockaday (Ballajura)
7CHEWY ASSASSIN47224G M Gray (Forrestdale)
8MASTER FINISH65545G G Hall (Thornlie)
9OLD GUYS RULE42777G G Hall (Thornlie)
10TILLA MONELLI18874B J Maclean (Southern River)