Thursday 22nd March 2012

Greyhound Box Draw For Mandurah – Thursday 22nd March 2012

Race No. 1$27 Thursday Buffet06:34PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1DADDY CAN RUN4676517.25K N Mclennan (Barragup)
2GLEE28652NBTB J Maclean (Southern River)
3WEST ON DIAMOND517FSTDL J Britton (Nambeelup)
4MAD MAG63575NBTM A Morrone (Southern River)
5BLURRED VISION27317NBTB M Mcpherson (Southern River)
6AUSTRALE BALE27788NBTJ M Thompson (Southern River)
7EXCESSIVE SPEED46867FSTDM J Beamish (Southern River)
8WEBBY’S PRINCESS43768NBTA J Donohoe (Nambeelup)
9BLONDE JAZZ8762517.56J M Thompson (Southern River)
10HOPE TONIGHT67385NBTJ A Waters (Mandurah)
Race No. 2Essential Refrigeration Services06:51PM (WAtime)
Grade 5 Final event over 302 Metres at Mandurah Of $1,265 Prizemoney.
1st: $740 2nd: $205 3rd: $110 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1CRAZY CHICKY4221317.21E Crudeli (Nambeelup Park)
2BLACK EYED MAN8756117.45G G Hall (Thornlie)
3VIDALIA23142NBTL M Isaac (Harrisdale)
4MONTARLI112117.33S L Kavanagh (Nambeelup)
5QUELLA VITA47743NBTK T Charles (Hopeland)
6NO MORE DRAMA231117.12B M Mcpherson (Southern River)
7ZINTASTIC57542NBTP Worthington (Nambeelup)
8LADY CONTENDER2872217.34B Cook (Southern River)
9EL BLAZING68433NBTL M Isaac (Harrisdale)
10IT’S ALL COOL23834NBTK T Charles (Hopeland)
Race No. 3Hotshots Here On May 507:07PM (WAtime)
Mixed 3/4 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,155 Prizemoney.
1st: $665 2nd: $185 3rd: $95 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1ROCK ROULETTE3624222.58K T Charles (Hopeland)
2MID TOWN MAULER6354122.95R L Clarke (Southern River)
3LIGHTNING DANCER6645123.11B M Mcpherson (Southern River)
4GEORGE DICKLE4264622.69W Mcnally (Bouvard)
5SPICEY EBONY36121NBTD R Starkie (Casuarina)
6LISA’S LEGACY36764NBTW A Skipper (Barragup)
7PURE SINS3775522.79B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
8LIQUIGAS6574622.82B Cook (Southern River)
9SEEK TO BREAK4745422.91B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
10ZELDA MONELLI6847623.08M A Morrone (Southern River)
Race No. 4Overdrive On 91.3 Sportfm07:24PM (WAtime)
Mixed 3/4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,155 Prizemoney.
1st: $665 2nd: $185 3rd: $95 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1BLACKOUT PEDRO5277616.91B Cook (Southern River)
2NEDLEY HOPSTER78736NBTE Crudeli (Nambeelup Park)
3JAKEY77358NBTP Worthington (Nambeelup)
4ELITE BOBBIE5717417.16G W V Diemen (Munster)
5GOLD QUAGMIRE2221117.18M A Morrone (Southern River)
6OUTA QUESTIONS7765817.17M A Morrone (Southern River)
7LIGHT SABRE47423FSTDM A Morrone (Southern River)
8OCTILLY GIRL47377FSTDB W Thompson (Nambeelup Mandurah)
9AMAKI PACIFIC7455817.24P J Worthington (Nambeelup)
10HE’S GONE LOCO4768417.26P Worthington (Nambeelup)
Race No. 5A1 Salvage & Hardware07:43PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1DYNA CORKY44332NBTK T Charles (Hopeland)
2TEE CAHILL28426NBTB K Yates (Forrestdale)
3TAYLOR’S TRIO21522.69J L Lakin (Herron)
4RAPID AZZURRI2182723.25K J Foxton (Wellard)
5SHAMROCK CRUISE56745NBTM A Morrone (Southern River)
6UNO ENFORCER5623323.22M A Morrone (Southern River)
7IKARI FURY82756NBTB J Maclean (Southern River)
8DAISY FLAME64324NBTL M Isaac (Harrisdale)
9SMILEY ROYALE8755623.30J M Thompson (Southern River)
10NIFTY NIN7775823.38G W Batty (Bellevue)
Race No. 6Mandurah Indoor Sportz08:00PM (WAtime)
Grade 4 event over 647 Metres at Mandurah Of $1,105 Prizemoney.
1st: $630 2nd: $175 3rd: $90 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1SWEATING BULLETS52216NBTD S Rowe (Nambeelup)
2TYPHOON TERRICKA68367NBTS A Beard (Nambeelup Park)
3COSMIC HAVOC5871637.45R L Clarke (Southern River)
4SAMCRO56337NBTB J Maclean (Southern River)
5JULIAN’S GIRL7883537.61S A Beard (Nambeelup Park)
6ONCE WAS WILD77775NBTD S Rowe (Nambeelup)
7JEMIDAR GUNDI37354NBTG V Reid (Crossman)
8FLYING HYPO16758NBTJ Jovanovic (Serpentine)
9TRIPLE MUS25838FSTDJ A Wilson (Forrestdale)
10COSMIC CAN85687FSTDS A Beard (Nambeelup Park)
Race No. 7Prime Trophies08:17PM (WAtime)
FFA event over 302 Metres at Mandurah Of $1,265 Prizemoney.
1st: $740 2nd: $205 3rd: $110 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1RAP ABOUT7272517.15K N Mclennan (Barragup)
2SULLY’S CATCH6787117.19M A Morrone (Southern River)
3FAIRY JET1433317.12B Cook (Southern River)
4UNDAMAGED3145317.21G W V Diemen (Munster)
5JOCKEY NEEDED2336217.25S A Beard (Nambeelup Park)
6WARAWARRUP LAD1518617.15W Rose (Nambeelup)
7UNION LADY2112217.04M A Morrone (Southern River)
8MAZ’S MAGIC3433217.35K J Foxton (Wellard)
Race No. 8Skyracing.tv08:35PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,105 Prizemoney.
1st: $630 2nd: $175 3rd: $90 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1MARLEY LANE6575523.02C M Bennett (Southern River)
2HAILAN SHINE2335422.94B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
3WHOSE GUESS12138NBTL J Britton (Nambeelup)
4ANOTHER FLAME3441723.06L M Isaac (Harrisdale)
5FOSSICK2148622.94D N Neilsen (Halls Head)
6STEP DANCE1628522.71B J Maclean (Southern River)
7DANCING BOOTS61838NBTL M Isaac (Harrisdale)
8TYPAN11865NBTM J Beamish (Southern River)
9SEEK TO BREAK4745422.91B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
10TANJEE GUNDI8667822.80G V Reid (Crossman)
Race No. 9Silver Sands Resort08:52PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1STEADFAST MAX87746NBTB K Yates (Forrestdale)
2SILVER PILLOW5325828.16S A Beard (Nambeelup Park)
3SHE’S OUR TIPSY6544728.32G G Hall (Thornlie)
4ZIPPING BELLE321FSHS B Withers (Cardup)
5COLLEGE FUND87456FSHR L Clarke (Southern River)
6PAINT DA FENCE4435128.20J A Waters (Mandurah)
7MOVING CRUSADER34843NBTD S Rowe (Nambeelup)
8CHASING THIEVES6372427.66E Crudeli (Nambeelup Park)
9GEE’S MEMORY68688NBTJ M Thompson (Southern River)
10HIGHLY REGARDED57674NBTC M Bennett (Southern River)
Race No. 10Mandurah Mail09:10PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1STANGA KRUZE71667NBTJ P Marley (Collie)
2EL BLAZING68433NBTL M Isaac (Harrisdale)
3DEJA VOODOO12366FSHD R Starkie (Casuarina)
4FLAMING COCKTAIL85653NBTK J Foxton (Wellard)
5DERBY MONELLI4232323.42D C Hobby (Nambeelup)
6CHASER LESSON5253423.08B J Maclean (Southern River)
7HUMPHREY BROWN7425123.05M A Morrone (Southern River)
8ANGELEE’S TIGER4345523.00P Worthington (Nambeelup)
9NADINE DREAM6687823.18G W Batty (Bellevue)
10NEW YORK HUSTLE8485723.11M A Morrone (Southern River)
Race No. 11Sydney Hotshots $25 On May 509:27PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1ROCK FUSION2221222.95K T Charles (Hopeland)
2BILLY’S A ROBBER7574723.06K N Mclennan (Barragup)
3TWO SHAKES1321122.73L J Britton (Nambeelup)
4GALE MONELLI6411322.82B J Maclean (Southern River)
5WHISPERING BELLE5164422.95M A Morrone (Southern River)
6JESSE DEBELLO1654323.03M J Beamish (Southern River)
7SCINTILLATION1553223.22K A Moon (Barragup)
8DUQUESNE3231423.08G G Hall (Thornlie)
9SMOOTH RHYTHM58784NBTJ B Righetti (Coolup)
10NOVEMBER CHIEF67368NBTP Worthington (Nambeelup)
Race No. 12Brookton Hounds09:45PM (WAtime)
Grade 4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,105 Prizemoney.
1st: $630 2nd: $175 3rd: $90 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1BOO BOO BUBBLES43625NBTS L Kavanagh (Nambeelup)
2PAUA TO SURVIVE8676717.21E Crudeli (Nambeelup Park)
3TIGER HAWK8737817.20G G Hall (Thornlie)
4STANGA BEN8858517.72J P Marley (Collie)
5MR. FOLEY7351417.37P Worthington (Nambeelup)
6BUGGLES1361316.93B M Mcpherson (Southern River)
7SEZNICK8684817.24G G Hall (Thornlie)
8MARCHI LEE7415517.32K J Foxton (Wellard)
9SWEET SUZANNE6768817.09B Cook (Southern River)
10JULIE VERMILION5377717.25W Rose (Nambeelup)
Race No. 13Greyhoundsaspets.com.au10:00PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1ROCKET BURNER5247717.24J A Wilson (Forrestdale)
2SUNCUP22768NBTB Cook (Southern River)
3FLASHY FEET1177PFSHM J Beamish (Southern River)
4MINIATA BALE55774NBTJ M Thompson (Southern River)
5HOT FANTASIA2231717.18J Cole (Lake Clifton)
6IT’S ALL COOL23834NBTK T Charles (Hopeland)
7MORELAND REDDYF2743NBTJ Jovanovic (Serpentine)
8SKY SHADOW5367417.61J M Thompson (Southern River)
9LEFT LANE ENDS21535NBTB M Mcpherson (Southern River)
10ICE MELTDOWN7334617.55T M Williams (Nambeelup)
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments