Thursday 8th March 2012

Greyhound Box Draw For Mandurah – Thursday 8th March 2012

Race No. 1$27 Thursday Buffet06:37PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1MAC GUNDI5385817.33J M Thompson (Southern River)
2CRAZY CHICKY14422NBTE Crudeli (Nambeelup Park)
3HIT YOUR HEAD6444717.30M A Morrone (Southern River)
4LORD LOONEY82186NBTW Rose (Nambeelup)
5LADY CONTENDER7228717.34B Cook (Southern River)
6SKY SHADOW6536717.61J M Thompson (Southern River)
7IKARI FURY68275FSTDB J Maclean (Southern River)
8BETCHA BONNIE8587717.12M A Morrone (Southern River)
9WEST ON TRACY6487717.47G G Hall (Thornlie)
10GIVE ME BACK87666NBTB Cook (Southern River)
Race No. 2A1 Salvage & Hardware06:57PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,105 Prizemoney.
1st: $630 2nd: $175 3rd: $90 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1GOLD QUAGMIRE3422217.52M A Morrone (Southern River)
2HE’S GONE LOCO5476817.26P Worthington (Nambeelup)
3RETRO NIGHT66113NBTP Worthington (Nambeelup)
4MARCHI LEE3374117.32K J Foxton (Wellard)
5MAD MAG66635NBTM A Morrone (Southern River)
6BLACK EYED MAN67875NBTG G Hall (Thornlie)
7UNMAGICAL4216417.21G W Batty (Bellevue)
8SWEET SUZANNE8676817.09B Cook (Southern River)
9DADDY CAN RUN4676517.25K N Mclennan (Barragup)
10MATTY’S GIRL3288517.85S A Beard (Nambeelup Park)
Race No. 3Mandurah Indoor Sportz07:13PM (WAtime)
Grade 5 Final event over 405 Metres at Mandurah Of $1,265 Prizemoney.
1st: $740 2nd: $205 3rd: $110 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1UNO ENFORCER4556223.22M A Morrone (Southern River)
2PA’S SLIPPERS6636222.98K N Mclennan (Barragup)
3HUMPHREY BROWN55742NBTM A Morrone (Southern River)
4REILLY’S REWARD7877123.01J M Thompson (Southern River)
5SMALL TALK4616122.92L M Isaac (Harrisdale)
6GALE MONELLI7464122.96B J Maclean (Southern River)
7HASTY ACTION8488223.28J D Meuleman (Upper Swan)
8VIDALIA3123123.02L M Isaac (Harrisdale)
9RUMBA RHYTHM4343323.57J H Rennick (Barragup)
10DERBY MONELLI3142323.42D C Hobby (Nambeelup)
Race No. 4Prime Trophies07:31PM (WAtime)
Mixed 3/4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,155 Prizemoney.
1st: $665 2nd: $185 3rd: $95 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1JAKEY27735NBTP Worthington (Nambeelup)
2QUARTZ KING21173FSTDP Worthington (Nambeelup)
3GLEN ABBEY CHILL61462NBTT J Erenshaw (Canning Vale)
4NEDLEY HOPSTER65787FSTDE Crudeli (Nambeelup Park)
5DEFECTOR6412817.36B Cook (Southern River)
6AMAKI PACIFIC5674517.24P J Worthington (Nambeelup)
7PAUA TO SURVIVE6586717.21E Crudeli (Nambeelup Park)
8JULIE VERMILION1537717.25W Rose (Nambeelup)
Race No. 5Skyracing.tv07:51PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,105 Prizemoney.
1st: $630 2nd: $175 3rd: $90 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1BONA PETIT26874FSTDB J Maclean (Southern River)
2SILVER PILLOW2753228.16S A Beard (Nambeelup Park)
3STEADFAST MAX88877NBTB K Yates (Forrestdale)
4YARRAMUNDI MAX1427428.39K J Foxton (Wellard)
5TWO EYE CEE3586827.88P Worthington (Nambeelup)
6TYPICAL BLONDE6424628.43D R Starkie (Casuarina)
7EAGLE CHICKY2773627.91K N Mclennan (Barragup)
8SPICEY EBONY3536128.32D R Starkie (Casuarina)
9TRIPLE MUS23258NBTJ A Wilson (Forrestdale)
10WHISPERING BAZZA21624NBTD C Hobby (Nambeelup)
Race No. 6Overdrive On 91.3 Sport Fm08:07PM (WAtime)
Mixed 3/4 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,155 Prizemoney.
1st: $665 2nd: $185 3rd: $95 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1DANCING BOOTS82618FSHL M Isaac (Harrisdale)
2LIQUIGAS8657422.82B Cook (Southern River)
3ZELDA MONELLI5368423.08M A Morrone (Southern River)
4LOLLY COOLER3121122.79L M Isaac (Harrisdale)
5WHISPERING BELLE8351622.95M A Morrone (Southern River)
6SUPREME GARSON7465422.94G B Berry (Nambeelup Park)
7WHISPERING LING1422322.54D C Hobby (Nambeelup)
8MOST SHOCKING4515822.93G G Hall (Thornlie)
Race No. 7Brookton Hounds08:27PM (WAtime)
FFA event over 302 Metres at Mandurah Of $1,265 Prizemoney.
1st: $740 2nd: $205 3rd: $110 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1TOPLINE BEAVER3826417.09B J Maclean (Southern River)
2UNION LADY5621117.04M A Morrone (Southern River)
3JOCKEY NEEDED1323317.25S A Beard (Nambeelup Park)
4TOP DRIVE1843217.20G G Hall (Thornlie)
5KINGA DAMO52835NBTT J Erenshaw (Canning Vale)
6FAIRY JET3314317.12B Cook (Southern River)
7DREAM MASTER2581317.09L M Isaac (Harrisdale)
8WARAWARRUP LAD1815117.15W Rose (Nambeelup)
9FLOWCHART6878817.17J A Wilson (Forrestdale)
10RAP ABOUT2272717.15K N Mclennan (Barragup)
Race No. 8Essential Refrigeration Services08:47PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1RAPID AZZURRI3221823.25K J Foxton (Wellard)
2NADINE DREAM6668723.18G W Batty (Bellevue)
3NOVEMBER CHIEF28673NBTP Worthington (Nambeelup)
4NEW YORK HUSTLE7848523.11M A Morrone (Southern River)
5WILD SORROW41635FSHJ A Wilson (Forrestdale)
6CHASER LESSON5252523.08B J Maclean (Southern River)
7SMOOTH RHYTHM15878NBTJ B Righetti (Coolup)
8COOLABAR BABE6887222.95P R Sutherland (North Yunderup)
9FURIOUS LIES2868622.70S A Beard (Nambeelup Park)
10HALLPACK JILL7467823.10P Worthington (Nambeelup)
Race No. 9Efficient Bricklaying09:07PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1NED THE BARBER7684723.48G G Hall (Thornlie)
2CADEL6688823.03J M Thompson (Southern River)
3ANGELEE’S TIGER3434523.00P Worthington (Nambeelup)
4CHASING THIEVES8563722.68E Crudeli (Nambeelup Park)
5NOCKER ATTACK2618622.97B J Maclean (Southern River)
6NO BOOTSCOOTING1215P23.16S A Beard (Nambeelup Park)
7AIRBENDER8446723.21M A Morrone (Southern River)
8EL BLAZING44684NBTL M Isaac (Harrisdale)
9FURIOUS LIES2868622.70S A Beard (Nambeelup Park)
10OUTLAW BOBP448723.29M A Morrone (Southern River)
Race No. 10Silver Sands Resort09:22PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1ZINTASTIC5657523.44P Worthington (Nambeelup)
2SUPER SMILEY51325NBTC A White (West Pinjarra)
3SHAMROCK CRUISE75674NBTM A Morrone (Southern River)
4BILLY’S A ROBBER6757423.06K N Mclennan (Barragup)
5NIFTY NIN3777523.38G W Batty (Bellevue)
6SMUDGE PROOF6765423.04J M Thompson (Southern River)
7DERBY MONELLI3142323.42D C Hobby (Nambeelup)
8ANOTHER FLAME1634423.06L M Isaac (Harrisdale)
9MATTY’S GIRL32885NBTS A Beard (Nambeelup Park)
10OUTLAW BOBP448723.29M A Morrone (Southern River)
Race No. 11Sprintergold09:40PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1JULIAN’S GIRL83788NBTS A Beard (Nambeelup Park)
2FLAMING COCKTAIL77856NBTK J Foxton (Wellard)
3CHRISSIE CON1457728.02D R Starkie (Casuarina)
4GEE’S MEMORY66868NBTJ M Thompson (Southern River)
5TYPHOON TERRICKA5268328.47S A Beard (Nambeelup Park)
6TEE CAHILL51284FSTDB K Yates (Forrestdale)
7ICY LAD1688528.40P Worthington (Nambeelup)
8SHE’S OUR TIPSY3654428.32G G Hall (Thornlie)
9WHISPERING BAZZA21624NBTD C Hobby (Nambeelup)
10TRIPLE MUS23258NBTJ A Wilson (Forrestdale)
Race No. 12Mandurah Mail09:57PM (WAtime)
Mixed 2/3 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,210 Prizemoney.
1st: $700 2nd: $200 3rd: $100 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1ALCIDE HERVEAUX2776617.15J M Thompson (Southern River)
2BLACKOUT PEDRO4527716.91B Cook (Southern River)
3UNDAMAGED4331417.21G W V Diemen (Munster)
4SOOKY PUSSP677817.19E Crudeli (Nambeelup Park)
5SKYE COLLISION64661NBTD R Starkie (Casuarina)
6ELITE BOBBIE2157117.16G W V Diemen (Munster)
7SICILIAN WAVE1155217.25M A Morrone (Southern River)
8MAZ’S MAGIC2134317.35K J Foxton (Wellard)
9COOL AZZ SHIRAZ14133FSTDE A Campana (Canningvale)
Race No. 13Greyhounds As Pets10:12PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,050 Prizemoney.
1st: $590 2nd: $165 3rd: $85 Unplaced: $30.

No.NameFormBestTrainer

1MR. FOLEY2673517.37P Worthington (Nambeelup)
2MORELAND REDDY1F274NBTJ Jovanovic (Serpentine)
3BLONDE JAZZ7387617.56J M Thompson (Southern River)
4MINIATA BALE85577NBTJ M Thompson (Southern River)
5BRUISER’S LEGACY6823317.23R L Clarke (Southern River)
6SHUFFLIN’58253NBTM A Morrone (Southern River)
7CHUCKY’S ANGEL47836NBTB Cook (Southern River)
8TIP YOUR HAT21754NBTB Cook (Southern River)
9I’M GOIN’78766NBTG G Hall (Thornlie)
10SUNCUP22768NBTB Cook (Southern River)
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments